Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

9060 odpowiedzi na ten temat

#2541 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4198 postów

Napisany 02 marzec 2017 - 15:56

Nie muzę zamieniać bo na nich nie głosowałem. Wiedziałem, że to obłuda i nie będzie różnicy co do po. Choć wielu dało się nabrać, że pis będzie lepszy niż po. Na razie nadal zostaje przy Nowoczesnej. Na kolana nie powala. Ale pójdę zagłosuje na Nowoczesną bardziej przeciw pis niż dla samej Nowoczesnej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 22:58
  •  

#2542 Share hubertb

hubertb

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 331 postów

Napisany 02 marzec 2017 - 17:44

A możesz przybliżyć dlaczego akurat nowoczesna ? 

#2543 Share Piotr778

Piotr778

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 02 marzec 2017 - 18:23

Nie po to zawłaszczają z takim mozołem wszelkie możliwe instytucje państwowe żeby przegrać wybory za 3 lata.Niedługo 50 posłów piss złoży wniosek do TK z zapytaniem czy 4 letnia kadencja parlamentarna jest zgodna z kaczym prawem po czym przedłużą do 20 lat a sondaże spadające będą mieć u dudy.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#2544 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1240 postów

Napisany 02 marzec 2017 - 18:59

A możesz przybliżyć dlaczego akurat nowoczesna ? 

Żeby było  się  z kogo śmiać    inaczej była  by  nuda  w sejmie  

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#2545 Share hubertb

hubertb

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 331 postów

Napisany 02 marzec 2017 - 19:00

Ja tam widzę spadek frekwencji i wzrost ludzi którzy nie maja na kogo głosować ... a zmiana z 35 na 33 jest dosłownie kosmetyczna.  

Rysiek nie jest śmieszny tylko irytujący. 

Edytowany przez hubertb, 02 marzec 2017 - 19:05.

#2546 Share jaco25

jaco25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów
  • Zainteresowania:Sport,Rolnictwo,Muzyka

Napisany 02 marzec 2017 - 19:21

Nie muzę zamieniać bo na nich nie głosowałem. Wiedziałem, że to obłuda i nie będzie różnicy co do po. Choć wielu dało się nabrać, że pis będzie lepszy niż po. Na razie nadal zostaje przy Nowoczesnej. Na kolana nie powala. Ale pójdę zagłosuje na Nowoczesną bardziej przeciw pis niż dla samej Nowoczesnej.

idąc podobnym tokiem myślenia  ( też na PIS nie głosowałem) wole zagłosować na KUKIZA. Zanim napiszesz, że to przystawka PIS to Cię rozczaruję bo jak można być przystawką danej partii, której nie dano nawet votum zaufania. Po za tym jako jedyna partia nie pobiera subwencji partyjnych, głośno chyba jako jedyni w Polsce  sprzeciwiali się CETA, dużo obywatelskich projektów jak np. wprowadzenie dodatku do emerytury strażakom z OSP,  sprzedaż bezpośrednia dla rolników, wprowadzenie leczniczej marihuany czy zniesienie akcyzy za samochody osobowe to tak na szybko co mi do głowy przyszło. Teraz nasuwa się zasadnicze pytanie co zrobili krzykacze z Nowoczesnej po za tym, że nie umieją sobie załatwić subwencji i żebrzą po Necie o wolne datki ale  w jednym są naprawdę mocni w popełnianiu gaf i składaniu wniosków o przerwę w obradach.  Samą krytyką PIS jaki by on nie był nie da się wygrać trzeba coś jeszcze zrobić dla obywatela.

Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

#2547 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 02 marzec 2017 - 19:37

zrobili dużo 250 przerw w obradach i jedna ustawa 

krol.jpg

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

#2548 Share Bogdan675

Bogdan675

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 02 marzec 2017 - 19:58

hubertuss może na tych zagłosuj http://www.piens.pl/...ie-postaci-kod/

#2549 Share Piotr778

Piotr778

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 02 marzec 2017 - 20:03

Pawłowicz na prezesa SN!

#2550 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 02 marzec 2017 - 21:27

Ja zawsze głosowałem na JKM i tak pewnie zostanie. Gdyby Kukiz kopnął w d*pę narodowców to jest tam sporo ludzi w miarę sensownie myślących. 

Dlaczego prezes Jarosław kupuje wyłącznie japońskie produkty? Bo na każdym jest napisane Ja pan  :P

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2551 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 535 postów

Napisany 02 marzec 2017 - 22:05

Dlaczego prezes Jarosław kupuje wyłącznie japońskie produkty? Bo na każdym jest napisane Ja pan  :P

Może dlatego że pewien Bolek OTAKE Polskę walczył :lol:

#2552 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4198 postów

Napisany 02 marzec 2017 - 22:22

Zmiana z 35 na 33 może i jest kosmetyczna ale zmierza w dobrym kierunku. Tym bardziej, że w styczniu było i po 38 % dla pisu. Projekty składały rożne partie opozycyjne. Ale nie ma co się cieszyć. Czy to Kukiz czy Nowoczesna czy Po wszystko lądowało w śmietniku. Więc Kukzi 15 nie ma tu jakichś szczególnych dokonań na tle opozycji. Za to ma istotne dokonania jako partia z której odeszło najwięcej posłów od początku kadencji. A jak będą w sondażach spadać to odejdzie jeszcze więcej. Kukiz sobie nie radzi z tym wszystkim. Nie widać go w mediach. Może boi się gaf a może ma to gdzieś. Ale moim zdaniem Kukiz 15 powinien wejść do następnego sejmu z banalnej przyczyny. Odbiera głosy pisowi. 

Tak głosowałem na Nowoczesną i nie wstydzę się tego napisać. Choć wielu z was wstyd śmiało napisać na kogo się głosowało. Petru mnie rozczarował. Ale nie wiem po co Roman wklejasz te durne ilustracje. Przecież to jest od debili dla debili. Punkt 5 jest kwintesencją durnoty kogoś kto to wyprodukował. Bo sam nie wie ile jest państw na świecie a komuś wyrzut robi. Mnie to nie rusza. Bo wiem, że zrobił to gorszy dureń niż Petru. 

Bolek Bolkiem a w szeregach pisu nowi agenci jak np nie jaki pan Przyłębski ambasador w Berlinie mąż pani Juli prezes TK. Dziwnym trafem jego teczkę ktoś wypożyczył z IPN mniej więcej w czasie jego nominacji na ambasadora. Dziwnym trafem data i miejsce urodzenia Wolfganga pokrywają się idealnie z danymi pana Przyłębskiego.

#2553 Share hubertb

hubertb

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 331 postów

Napisany 02 marzec 2017 - 22:31

Przynajmniej jesteś szczery, Nowoczesna i Kukiz maja taka wadę że nadal nie mają jakiegoś spójnego programu. To czy program PiS jest zły ocenimy za 2 lata. 

#2554 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 02 marzec 2017 - 22:41

PIS za to ma spójny program lewicowo prawicowo narodowo anarchizujacy :blink:

#2555 Share hubertb

hubertb

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 331 postów

Napisany 02 marzec 2017 - 22:53

Ulman wejdź na strony partii po kolei i zobacz ile z nich ma opisany w ogóle jakiekolwiek programy. 

#2556 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 02 marzec 2017 - 23:02

zobaczcie warto rozmawiać aktorka oskarżyła pana nowoczesnej o wyprowadzanie miL z teatru  był tam dyrektorem 

009219_r0_940.jpg

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

#2557 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 02 marzec 2017 - 23:04

Niech idzie do prokuratury a nie papla w TVPIS

#2558 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 02 marzec 2017 - 23:11

http://www.rp.pl/art...lawiu.html#ap-1

program na żywo 

Niech idzie do prokuratury a nie papla w TVPIS

lepsze niż axe springer  i udając głupków 

#2559 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 02 marzec 2017 - 23:14

Przecież ty nie udajesz :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2560 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 02 marzec 2017 - 23:28

ja to inaczej widzę gupki wybierają głupków 

:P

tu jest przykład 

nowoczesna kobieta  :lol:

Edytowany przez Roman176, 02 marzec 2017 - 23:26.