Ppatryk123

Jaki ciągnik najlepszy.?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ppatryk123    2

Witam. obecnie posiadam  34 ha docelowo planuje zwiekszyc do 45. Szukam nowego traktora jaki polecacie Traktor będzie głownym ciagnikiem płóg obrotowy 3+1 agregat uprawowy tależowy 3 m. belarka, tur. zastanawiam się nad atosem 300. 109 km.  Mam pytanie Czy taka moc wystarczy i jaki ciagnik ewentualnie wy byscie polecili. Z gory dzięki za pomoc. Przedzial cenowy 190-250 tys brutto wliczając tura.

Szukam najbardziej odpowiedniej marki dobrej i jak najmniej awaryjnej maszyny. Polecicie jakieś marki.? I ile koni wedłóg was byłoby najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja zaraz założę temat -  ZA JAKIM CIĄGNIKIEM MOJA PRZYCZEPA WYGLĄDA "NAJFAJNIEJ" - POMÓŻCIE :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrursus360    32

@up A ja założę "Mam zieloną i zółtą przyczepę, a ciągnik jest czerwony i nie wiem co robic.Czy sprzedać ciągnik i kupić dwukolorowy, czy pomalować przyczepy pod kolor ciągnika?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Młodyoporowiec
      .
    • Przez Tomtu
      Na początek pragnę się przywitać z forumowiczami.
      Ale do rzeczy interesuje mnie wasza opinia jaki ciągnik może chociaż na początek ile koni powinien mieć waszym zdaniem główny ciągnik na 150 ha:
      Będzie współpracował z: pługiem obrotowym (ma być dobrany do ciągnika 4 lub 5 skib + wał)
      agregat siewny Amazone RPD 301
      duże przyczepy 10t 14t
       
      wydaje mi się ze coś w granicach 160KM tylko czy tyle wystarczy na pług 5 skib plus wał na przedni tuz a może odpuścić sobie 5 skib i skupić się na porządnej 4
    • Przez massey12
      chce nowy ciągnik jakis lepszy niz 1614 najlepiej jakis zachodni
    • Przez Insens88
      Witam wszystkich!
      Odziedziczyłem małe gospodarstwo sadownicze z sprzętem. Sprzęty stare tj. Ursus C360, opryskiwacz sadowniczy na kołach, opryskiwacz sadowniczy zawieszany, rozrzutnik nawozów, rozdrabniacz (rotosan), platformę sadowniczą hydrauliczną.
      Jako, że ciągnik jest już bardzo stary - chyba 1968 rok - chciałbym zakupić dodatkowy ciągnik, który podoła wyżej wymienionym sprzętom i da radę to zrobić na 2 ha sadów.
      Polecacie coś konkretnego?
      Pozdrawiam.
       
    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj