Ppatryk123

Jaki ciągnik najlepszy.?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ppatryk123    2

Witam. obecnie posiadam  34 ha docelowo planuje zwiekszyc do 45. Szukam nowego traktora jaki polecacie Traktor będzie głownym ciagnikiem płóg obrotowy 3+1 agregat uprawowy tależowy 3 m. belarka, tur. zastanawiam się nad atosem 300. 109 km.  Mam pytanie Czy taka moc wystarczy i jaki ciagnik ewentualnie wy byscie polecili. Z gory dzięki za pomoc. Przedzial cenowy 190-250 tys brutto wliczając tura.

Szukam najbardziej odpowiedniej marki dobrej i jak najmniej awaryjnej maszyny. Polecicie jakieś marki.? I ile koni wedłóg was byłoby najlepiej

Wiadomość z agroFakt.pl

bukat82    1073

Ja zaraz założę temat -  ZA JAKIM CIĄGNIKIEM MOJA PRZYCZEPA WYGLĄDA "NAJFAJNIEJ" - POMÓŻCIE :huh:

Początek drogi to dzień narodzin. I od tej chwili powoli starzejemy się, dla jednych kwiaty, innym piach w oczy, lecz wszystkich równo na końcu czeka krzyż . . .

mrursus360    28

@up A ja założę "Mam zieloną i zółtą przyczepę, a ciągnik jest czerwony i nie wiem co robic.Czy sprzedać ciągnik i kupić dwukolorowy, czy pomalować przyczepy pod kolor ciągnika?"

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Bizon_Ursus
      Witam powiedzcie mi coś o Ursusie 1201 bo mam sposobność wymienić moja c385 na 1201 . jakieś zalety i wady (brak napedu to już wiem ) tego większego??
    • Przez Piotrekk1989
      Tak jak w temacie, jaki ciągnik polecacie? Oczywiście używany.dodamże ma to być ciągnik główny bo narazie mam tylko c-360
    • Przez Lukecki
      Witam, sprzedałem 1614 i szukam ciągnika, gdzieś około 100 km bez elektroniki, do 40 tys zł. Mam gleby w kl. od 6 do 3, chodziłby w Grudziądzu 4x45, agregat 4.2m prasa rolujaca beczkowóz i takie tam. Jaki sprzęt polecacie w tym budżecie?
      Oczywiście 4x4, no i jak w tytule nie Ursus 
    • Przez Lukecki
      Witam, szukam ciągnik na areał 25 ha, moc ok 100km, nie zadużo elektroniki jak najwięcej mechaniki, no i oczywiście nie Ursus. Miałby pracować przy pługu Grudziądz 4 skiby,  agregacie 4m, w przyszłości może jakaś talerzówka 3m. 
      Co polecicie do 30 tys.? 
    • Przez Bartuś765
      jakie maszyny na 15 hektarowe gospodarstwo?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.