Polecane posty

Arni    1

Na tyle to bym Ci radził jd 6430. A w jakiej kasie miał byś sie zmieścił?


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massey12    0

ja myslalem nad mf seri 64xx takim kolo 130-160 albo df agrotron 130 lub 150 ale moze beda lepsze propozycje niz ja chcialem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Ja bym był za mf6480 lub case maxxum 135


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

mf to bardzo dobre ciagniki tylko dhk psuje efekt...też bym polecil 6430-6530 premium.bardzo dobre ciągniki wyski komfort pracy jeden z najwyższych .nieporównywalny do 1614 :)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34
mf to bardzo dobre ciagniki tylko dhk psuje efekt...też bym polecil 6430-6530 premium.bardzo dobre ciągniki wyski komfort pracy jeden z najwyższych .nieporównywalny do 1614 :)

 

Jeżeli jd to 6630


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak 1614.1634, 1654 i 1934 to niechciałbym darmo a nawet jeśli by mi dopłacali jeżeli jż coś to polecam ci DF-A MF-a lub jakiegoś JD np 6620se

 

Pozdrawiam klub miłośników ursusa


Deutz Fahr -Marka godna zaufania !!!!!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

tylko nie SE !!tylko premium.ogólnie jest lepszy lepszy komfort dodatkowa moc w pracu z wom itd itd


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

a jd to pewnie przeglady za darmo robia znajomy posiada 6420 se i jak serwis przyjehal na zwykly przeglad czyli wymiana oleju w silniku filtry i sprawdzenie kilku pierdul zaplacil 2700 zl mysle ze w innych czolowych markach ceny przegladow sa w podobnych cenach a np sasiad za taki sam przeglad a lambo r 4 110 zaplacil 750 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur21    0
a fendt 309

 

teraz już fendt nie produkuję 309ci jest 309 vario ale on nawet nie ma 100 KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin23    0

może NH TM 140 lub TM155?słyszałem że TMy są dobre i w miare oszczędne.znajomy ma TMa i bardzo go chwali mówił że na JD by go nie zamienił ;)


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
maksymalnie 340 tys ale jakis morze 130 km

cvx zaczynaja sie od 270 tys zl netto, to by ci akurat pasowalo, 137 KM no i zawsze to juz bezstopniowka, reszta wyposazenia jest prawie kompletna, doplaty wymaga amortyzacja osi (kabiny chyba tez), przedni tuz, wom, wyswietlacz lcd. uwazam ze dzisiaj ta seria ma jeden z najlepszych stosunkow ceny do jakosc czyt. wyposazenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Za pierwszy przegląd w Valtrze serii N zapłaciłem 1200zł. Jak na moje tani nie był, ale majątku też nie kosztował ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj