Skocz do zawartości


Na nowy ciągnik było ale na sprzęt zabrakło 🤣 Pierwsza dawka azotu na ozime zamknięta 😃🚜 Poszło 250 kg/ha saletry 34,4
  • Like 5

Rekomendowane komentarze

8 godzin temu, tytanowyJanusz napisał(a):

U mnie Kos z takim dyszlem i ciągnika nie muszę myć 😎

IMG_20240224_171419~2.jpg

Przekładnie siadają już 

Opony to mają mocne, a ile z nich przełożyli do ciapków 

Wystarczy że oś się wydrze i już przekładnia kaput, nawet jak założyć nowe tryby to i tak nic nie pomoże bo luzy na osi wtedy są, były to dobre rozsiewacze, lepsze od lejków, jak miałem to chwaliłem a teraz to na oczy nie chce tego widzieć 😅

2 godziny temu, JakubC360_yt napisał(a):

Wystarczy że oś się wydrze i już przekładnia kaput, nawet jak założyć nowe tryby to i tak nic nie pomoże bo luzy na osi wtedy są, były to dobre rozsiewacze, lepsze od lejków, jak miałem to chwaliłem a teraz to na oczy nie chce tego widzieć 😅

bo najlepiej by była łożyskowana zarówno na podporach przy kołach jak i przez przejście przez przekładnię ale znając konstrukcję za mało miejsca na to jest , tzn tylko na igiełkowe by podtoczył ale nie ten materiał osi by miało to trwałość 

do tego z nadstawkami czy pełny z paroma workami na wierzchu mocno dostaje na wertepach 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v