matingus

Cena bydła w 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
soltys48    19459

No to co powiesz na to że byk wazy 890 kg, waga chyba nie mała i więcej jak 6,80 netto u nikogo w okolicy sie nie dostanie?

Pisząc "dobra waga" miałem na myśli waga handlarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

To zależy od budowy byka czy krowy. Bykami jeszcze z nim nie handlowałem jedynie cielaki i krowy. Ostatnio dał mi 40gr więcej na krowie niż wszyscy co u mnie byli po nią.


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

Bonieccy na skupie dzisiaj mówili że od lipca cena spadła i to dosyć mocno.

Ale jakoś ciężko mi w to uwierzyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Wszyscy co dzisiaj dzwoniłem cena w dół a Biernacki całkiem chyba oglupial bo ładny mięsny pow. 700kg max 7 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol924   
Gość karol924

Jakie macie opinie o Piotrze Krowińskim? Głównie chodzi mi o to czy zaniża na wadze.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati2411    3

Też dziś od handlarza słyszałem że cena w dół .... a bydło miało iść w tym okresie na sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Opasa ktoś byczki rasy duńskiej czerwonej? Jak przybierają na wadze i do ilu kg je można dopaść? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oktawia1988    13

Krowinski rypie na wadze i to ostro ,wiec jak nie masz zwazonej sztuki,to może być cienko. Osiak kiedyś od ojca kupowal,i było ok. Ja 2 razy sprzedawałam do Jedlanki i najlepiej mi to wychodzilo,  cena przyzwoita, i waga taka sama jak na mojej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieniek_88    69

Kumpel sprzedał ostatnio:
-LM 804 KG po 9zł/kg
-HF 560 KG po 6.5zł/kg
Cena i waga brutto. Odbierał handlarz z okolic Wyszkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol924   
Gość karol924

Krowinski rypie na wadze i to ostro ,wiec jak nie masz zwazonej sztuki,to może być cienko. Osiak kiedyś od ojca kupowal,i było ok. Ja 2 razy sprzedawałam do Jedlanki i najlepiej mi to wychodzilo,  cena przyzwoita, i waga taka sama jak na mojej .

Tak właśnie słyszałem że sporo zaniża ehh A ten Osiak to skąd? Po lubelskim jeździ? Jak z kasą, długo przelewa? masz może numer do niego? z góry dzięki za odpowiedź ;) Numer już mam, a na reszte pytań jak możesz to odpowiedz :)

Edytowano przez karol924

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Krowa HO 680 kg - 5,4 zł

Cena i waga brutto

Edytowano przez romek6340

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

wczoraj rozmawialem z Boosem obnizył cene za O -50 gr ,R -30 gr i jeszcze w lipcu raz obnizy po to aby w sierpniu raz podniesc i miec duzo towaru na wrzesien Bo jak powiedział ze w wakacje to ludzie zamiast jesc wołowine to odpoczywaja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dmowski1939    3

Trzy jałówki 662, 603 i 582( dwie to wysokoprocentowe LM, największa LM:hf) po 7,5zł. Byk 742 Lm :RW 8,5zł.Waga i

i cena brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenonim    223

Kolego kto Ci 8,5 zapłacił? dzwoniłem do tego Osiaka 6-7,7zł płaci i to 7,7 max za mięsnego. sulowski czy jakoś tak 7,7 za ładnego mieszańca na maxa nic więcej nie doda, dopiero po wakacjach będzie drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy123    12

dzisiaj byl handlarz ogladac bydlo i tak byki mm 7,50 hf 6,20 jalowki mm 6,70 ceny netto, a ABP pniewy jalowki R11,60 byki R12,50 max 12,70 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Kolego kto Ci 8,5 zapłacił? dzwoniłem do tego Osiaka 6-7,7zł płaci i to 7,7 max za mięsnego. sulowski czy jakoś tak 7,7 za ładnego mieszańca na maxa nic więcej nie doda, dopiero po wakacjach będzie drożej.

Wszędzie  potaniało niestety .

Jesli  chcesz  się  pochwalić  że  wziąłeś ponad  8  zł  -  to  sprzedaj  do kogoś  ze  swoja  wagą - opierdzieli  z 80 kg  na  sztuce  to  da  i  po 8, 50 .... ;)


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2319

Kolego kto Ci 8,5 zapłacił? dzwoniłem do tego Osiaka 6-7,7zł płaci i to 7,7 max za mięsnego. sulowski czy jakoś tak 7,7 za ładnego mieszańca na maxa nic więcej nie doda, dopiero po wakacjach będzie drożej.

Ale neto czy brutto. Bo spora różnica. U mnie już dawno żaden handlarz nie podaje ceny netto z wiadomych powodów


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tola27    9

Sprzedany hf po 7zl w moim rejonie ceny od 6 do 8 ale to już mięsny i musi być waga super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol924   
Gość karol924

Miał ktoś do czynienia z handlarzem z Godziszowa Pierwszego? (woj lubelskie) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz45288    113

Dziś sprzedane 4 byki :D

3 byki hf-y - 617kg, 735kg i 740kg po 6.50zł i byk mieszaniec 756kg po 6.80zł :D

 

Ceny i wagi brutto :D

 

Edytowano przez Mateusz45288

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Mało u was płacą za mieszańce. jakiej budowy był? Wyglądał na mięso czy bardziej jak HF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mateo30
      Witam serdecznie planuje zakup bydła limousine i chowania na mamki na początek bym kupił około 30 szt jałówek 300kg i bym czekał do około 18 miesiąca życia jałówki do zacielenia, i tutaj mam parę pytań.  Czy jak by sie ocieliły i były na pastwisku do około 300kg  jałówki i byki razem(odsadki) czy te byczki 300kg nie bedą skakać na jałówki małe te 300kg i nie pokryją ich oraz czy ten rozpłodnik nie bedzie skakał na te małe  ?. Czy jeden rozpłodnik wystarczy na 30 jałówek ?. A moze zrobic 2 pastwiska na jedynym by były mamki z 300kg byczkami a na drugim mamki z małymi jałówkami.
    • Przez Mateusz2424
      Kupował ktoś byczki z firmy AK-ROL z Dużej Cerkwicy? Jakieś opinie?
    • Przez Matis36i6
      Witam, na początku grudnia zakupilem cieleta  (około 80-100 kg) po ostrych zapalaniech jakoś udało nam sie mniej więcej je wyleczyć  (dodam że wszystkie 14 sztuk prędzej czy później zachorowało). Cieleta znajdowały sie w całkowicie innym budynku gosp. A problem polega na tym że byki które mają po około 200 kg zaczely chorować z podobnymi zaburzeniami tj.suchy kaszel przyspieszony oddech, brak apetytu. Czy to możliwe żeby zarazily się od młodych,  czy to może zmarzmieta kiszonka z qq? Albo zbyt ciepło w oborze i różnice temperatur?  Proszę o pomoc bo jeżdżę po zastrzyki co drugi dzień a to nie daję zadawalajacych efektów. 
    • Przez Kondzio342
      Witam. Koledzy ma ktos na miar na sprawdzonego handlarza cielat. Interesuja mnie mięsne najlepiej czerwone i tylko polskie. Ktos kogos ma sprawdzonego. Jakis kontakt?????
    • Przez mateo30
      Witam serdecznie,za jakiś czas przechodzę na bydło opasowe tj. byki na początek z 40sztuk i stopniowo zwiększać do 60 sztuk bo na tyle tylko pozwala areał  i chciałbym od was sie dowiedzieć skąd brać byczki tak w wadze 70-90kg za rozsądne ceny oraz chciałbym sie dowiedzieć czy np dla byczków 100kg jak i 400+ taka sama śruta ? Oraz jakie wy stosujecie śrute jakie proporcje ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj