Skocz do zawartości
matingus

Cena bydła w 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
matingus    107

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku i aby ceny były lepsze....

Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

marekfarmer    4970

oby nie była gorsza

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Wiadomość z agroFakt.pl

michal1993    350

Od 11 stycznia dopiero się zacznie prawdziwy ruch, teraz to tak średnio, 6 wypada w środku tygodnia...

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

ceny na rynku niemieckim cieszą. Byk za R 3,99 e/kg. Ciekawe kiedy na nasz rynek to się przeniesie. Jak świnka taniała to to tłumaczone był bo w niemczech tanio.

U niemca 14 ecenyt przez miesiąc w górę. 0,14 x 4,26=około 60 groszy do góry.

w mojej okolicy bez zmian od listopada poczekamy zobaczymy

Paaatryk    5

Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku ! Żeby się dobrze bydło chowało i cena żeby nie była gorsza niż w poprzednim roku.

Opolskie max za mięsnego 7,50 netto , ładny mieszaniec 7,20 netto, cena w miejscu.

soltys48    478

ceny na rynku niemieckim cieszą. Byk za R 3,99 e/kg. Ciekawe kiedy na nasz rynek to się przeniesie. Jak świnka taniała to to tłumaczone był bo w niemczech tanio.

U niemca 14 ecenyt przez miesiąc w górę. 0,14 x 4,26=około 60 groszy do góry.

w mojej okolicy bez zmian od listopada poczekamy zobaczymy

nie porównuj niemieckiego rynku wołowiny/wieprzowiny do naszego owszem ma on wpływ na ceny u nas ale jak u niemca drożeje jak Ty napisałeś ok 60 gr to u nas żywiec wołowy max 20-25gr,ale jak u nich tanieje to i u nas tyle samo albo i więcej leci w dół.....

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

jack87    35

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku i jak najwyższych cen za mięśniaki ;)  i podłączam się do pytania przed mówcy

Edytowano przez jack87

Azor07    153

Wszystkiego dobrego w nowym roku Panowie i Panie. Jaka cena ciężkich miesnych byków w Świętokrzyskim?

Niech podadzą ceny handlarze którzy tu zaglądają np.(pulnik,danda222 ita.)

soltys48    478

lepiej niech te pseudo handlarze nie sieją tu propagandy-oczywiście bez obrazy dla nikogo

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

krzyszok92    2

Kędzior jak to są 100% lm to dam po 11 zł za kilo i każdą ilosc kupię skąd jesteś ?

A za byka 855 kg czysty lm ile dostanę od Pana Panie danda222?

danda222    3

po 9,50 ale chyba lepiej by było na wbc takiego sprzedac  bo na wbc przykładowo wybiłby sie na 65% (tylko przykład) to dałby ponad 530 kg mięsa razy 14,40 wychodzi ponad 7700

kamyk102102    0

Witam! Panowie macie jakiegoś kupca godnego polecenia w w woj warm.-maz lub ościennych na byki 2 mieszańce i hf dobrej budowy waga ok 600 kg we wrześniu rok skończyły,ile teraz krzyczeć za kg bo te mieszańce bardzo ładne ( jeden sm drugi lm)?

Za mieszańce 7,50 powinieneś dostać jeżeli mają 600 kg za hf ciężko będzie 7 wyciągnąć- trochę za mała waga. Ceny netto oczywiście

Edytowano przez robert123farmer

mati2411    3

Zostały nam 2 trochę słabsze sztuki (600-650kg) ojciec dziś dzwonił do odbiorcy. Mówili że do trzech króli w ogóle nie skupują, chyba że byk ma na czysto 700 kg to wtedy od razu przyjadą. A za te słabsze to 6 - 6.5 zł netto. A jak u was sytuacja z takimi bykami ? Cena wydaje mi się niska, chociażby porównując do tych co podał robert123farmer. 
Pogranicze Kuj-Pom z Warm-Mazur.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez PatryczekKkol
      witam chce sie zajac hodowla cielat mieszanych miesne i hf kupujac od gospodarzy cielaki tygodniowe i trzymac je do wagi ok.150kg co myslicie o tym?
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez kolo5ful
      witam mam zamiar  trzymać byki i chciałem co pól roku sprzedawać 3 sztuki 
      5 h orny 
      1 h łąk 
      i cos można ziemi dobrać