Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano

witam.sprzedałbym byki 12 sztuk najlepiej to komus do podchodowania jeszcze.5 mieszncow miesnych(czarne i czerwone) 2 SM (czarny i czerwony) i 5 HF waga tak miedzy 550 - 650 kg w wieku 18 - 19 miesiecy. ludzie kupują takie sztuki?i ewentualnie co mozna dostac za kg za te sztuki?

Opublikowano

Witam propozycja  na dziś 13,60 kl.O i 14,00 kl.R cena  od pośrednika który odstawia do Zakrzewscy Kosów Lacki lub Mckeen-beef. Co sądzicie o tych firmach? 

Opublikowano

Jakie ceny w łódzkim. Ile mogę dostać za hf ładnej budowy waga ok 700kg wiek 22miesiące. 7 zł netto dostane?

 

myśle ze dostaniesz..ja sprzedawalem 3 tyg temu za 7 netto  dostalem..a teraz cena ma podskoczyc..wiec spokojnie

Opublikowano

Witam propozycja  na dziś 13,60 kl.O i 14,00 kl.R cena  od pośrednika który odstawia do Zakrzewscy Kosów Lacki lub Mckeen-beef. Co sądzicie o tych firmach? 

 

cena netto czy brutto ?

Opublikowano

Witam ile dostane za byki jeden ponad 800kg i 2 ponad 700kg woj.podlaskie
Dodam.ze dopiero w kwietniu benda miały po 2 lata czy lepiej je przytrzymać i czekać na podwyżki czy sprzedać je teraz
Oczywiście są to mieszance

Opublikowano

Jak to jest z tym udostępnianiem danych z rzeźni przez agencję? Wczoraj się spytałem o ostatnio sprzedaną sztukę to babki zbystrzały, spojrzały się dziwnie na siebie i odmówiły 

Opublikowano

Wczoraj poszły 2 Hereford-y po 8.20 brutto według mnie cenna bez szału waga 750 kg 18 miesięcy.

Jak uważacie cenna pójdzie w gorę bo jeszcze parę sztuk mam . Wiecie jak cenna w agrostarze ?

 

Opublikowano

Ja wczoraj sprzedałem byka miał dokładnie półtora roku, rasy polskiej czerwonej i 779 kg wagi. Cena  7,80zł. Około 60 kg oczywyście odcieli. Podkarpackie.

Prawie 780kg w póltora roku POLSKA CZERWONA???

Oj bajki piszemy.............

Opublikowano

 

tomek6513, w 07 Sty 2016 - 21:26, powiedział:snapback.png

Kto  kupował? jak z  płatnością?  waga pewna? 

 

Podbijam pytanie:)

 

Waga pewna bo ważone zostały na dużej w Kółku,  a z płatnością do 2 tygodni nie ma problemu odbiorca Piotr Celej, Zawsze sprzedaje do Czajkowskiego ale ten dał lepszą cenę. 

Waga pewna bo ważone zostały na dużej w Kółku,  a z płatnością do 2 tygodni nie ma problemu odbiorca Piotr Celej, Zawsze sprzedaje do Czajkowskiego ale ten dał lepszą cenę. 

 A tylko jeden minus Celej potracił z wagi 8 % a Czajkowski zawsze 6% 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

    • Przez Matis36i6
      Witam, na początku grudnia zakupilem cieleta  (około 80-100 kg) po ostrych zapalaniech jakoś udało nam sie mniej więcej je wyleczyć  (dodam że wszystkie 14 sztuk prędzej czy później zachorowało). Cieleta znajdowały sie w całkowicie innym budynku gosp. A problem polega na tym że byki które mają po około 200 kg zaczely chorować z podobnymi zaburzeniami tj.suchy kaszel przyspieszony oddech, brak apetytu. Czy to możliwe żeby zarazily się od młodych,  czy to może zmarzmieta kiszonka z qq? Albo zbyt ciepło w oborze i różnice temperatur?  Proszę o pomoc bo jeżdżę po zastrzyki co drugi dzień a to nie daję zadawalajacych efektów. 
    • Przez Ezekiel
      Dzień dobry, chciałbym poznać waszą opinie na temat opasu byków i jałówek, jakie jest zużycie paszy, jakie różnice cenowe, zużycie paszy na kg przyrostu. Po prostu co się bardziej opłaca  Z góry dziękuję za pomoc.
    • Przez Kondzio342
      Witam. Koledzy ma ktos na miar na sprawdzonego handlarza cielat. Interesuja mnie mięsne najlepiej czerwone i tylko polskie. Ktos kogos ma sprawdzonego. Jakis kontakt?????
    • Przez mateo30
      Witam serdecznie,za jakiś czas przechodzę na bydło opasowe tj. byki na początek z 40sztuk i stopniowo zwiększać do 60 sztuk bo na tyle tylko pozwala areał  i chciałbym od was sie dowiedzieć skąd brać byczki tak w wadze 70-90kg za rozsądne ceny oraz chciałbym sie dowiedzieć czy np dla byczków 100kg jak i 400+ taka sama śruta ? Oraz jakie wy stosujecie śrute jakie proporcje ? 
    • Gość
      Przez Gość
      Witam wszystkich . Nie znalazłem podobnego tematu na forum . Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z Was probowal opasu byków na samej kiszonce z kukurydzy oraz sianokiszonce i sianie . Byki urosną na tym ??? Wydaje mi się że zależec mogło by to od rasy .. że np. dana rasa lepiej wykorzystuje pasze objętościowe. I jak taki system sprawdza się w żywieniu mamek ???
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v