Skocz do zawartości

rolnikzlubelskiego

Members
 • Zawartość

  97
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O rolnikzlubelskiego

 • Ranga
  Użytkownik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  lubleskie
 • Zainteresowania
  Rolnictwo, motoryzacja, mechanika
 1. Ceny paliw 2017

  Piotrans Wisznice 4,20 PLN. Arabia Saudyjska zwiększyła wydobycie wiec są szanse na dalsze obniżki. Ale jak będzie czas pokaże.
 2. Ceny paliw 2017

  od kogo przyjeżdża?:)
 3. Ceny paliw 2017

  czy do Was też Pio-trans Wisznice wysyła ciągle smsy z "promocjami" "rabatami" "super okazjami"? Mówi się, że dobrego towaru nie trzeba reklamować bo i tak się sprzeda a na poprzednich stronach czytałem różne opinie o Pio-transie. W tamtym roku brałem od nich i zastrzeżeń nie miałem. czy coś się zmieniło u nich z jakością? Jeśli tak to kogo polecacie?
 4. Cena bydła 2017

  Nie chce być złym prorokiem, ale nie wydaje mi się. Ludzie w różnym czasie składają wnioski i wszystko jest rozłożone w czasie. A jak im będzie brakowało bydła to zrobią tak jak teraz-obniżą cenę i bydło się znajdzie. Takie jest moje zdanie-być może się mylę. Nawet chciałbym się mylić :) Co do tych wzrostów ceny w grudniu o 10-15% to skąd takie info? Potwierdzone czymś czy to tylko takie życzenia? :) oby się spełniły:)
 5. Cena bydła 2017

  jeśli brakuje towaru to cena powinna iść w górę a nie w dół...eh;/ biednemu zawsze wiatr w oczy wieje. To co radzicie? trzymać jeśli pasza jest i z kasą nie pilne? Jest szansa, że cena wzrośnie? a może będą dalsze spadki bo zaraz wiosna..ludziom będą się kończyły zapasy paszy...każdy zacznie wypychać towar z obory i znowu będzie pretekst, żeby obniżyć-bo tyle bydła będzie do sprzedaży.
 6. sianokiszonka, trawa- 3 pokos- nie zakisiła się w belach

  Niestety moja prasa nie jest wyposażona w aplikator do dodawania zakiszaczy.
 7. sianokiszonka, trawa- 3 pokos- nie zakisiła się w belach

  tak zrobię, poczekam z nimi do maja:) Dzięki za odpowiedzi. A wracając do tematu czarnej folii-gdzie taką kupujecie? nawet na alledrogo nie mogłem znaleźć ani w żadnym sklepie internetowym, nie wspominając już o stacjonarnych.
 8. sianokiszonka, trawa- 3 pokos- nie zakisiła się w belach

  zapomniałem dodać, że folia była zielona.chciałem czarną, ale nigdzie nie mogłem dostać takowej:-)  
 9. Witam, Panowie mam taki problem. W tym roku późno robiłem sianokiszonkę z trzeciego pokosu (październik) ponieważ wcześniej ciągle padało. Otworzyłem teraz jedną belę i okazało się, że się nie zakisiła. Nie jest popsuta, spleśniała, ale to jest normalnie zielona trawa taka jaką owijałem. Jaka może być przyczyna? Za zimno było? Dodam, że nie była suszona.rano skosiłem, odrazu zgrabiłem i belowałem. Czy jak zostawię te bele z 3pokosu do lata to się zakiszą jak zrobi się ciepło?
 10. Byczek co to za rasa

  pochwal się kolego co z tego Jerseya wyrosło
 11. Cena bydła w 2016

  słyszał ktoś o takim handlarzu  z Trzebieszowa woj.lubelskie, nazwisko Izdebski chyba Andrzej. nr tel 693164350 chce się wypromować bo w okolicy co drugie drzewo z jego reklamą. Twierdzi że daje konkurencyjne ceny i możliwość sprawdzenia wagi, tylko Ciekawe jak z płatnością Bo co z tego, że cena dobra i waga pewna jak pieniędzy na koncie nie będzie:)
 12. Jaka odmianę kukurydzy wybrać?

  siał ktoś może Codigreen? jak znosi suszę? na prawdę urośnie "na pustyni", tak jak ją reklamują?:)
 13. Cena bydła w 2016

  Mariusz Filipek- Stara Dąbia /lubelskie/ Handlował ktoś z tym człowiekiem? przez tel cena 6-8,5 brutto/kg Ma wagę na samochodzie, ale może być ogólna Kasa na konto ponoć 2-3 dni
 14. Jaka odmianę kukurydzy wybrać?

  Powiem Wam, że miałem w tamtym roku Konkurenta na próbę i jak na taką suszę i moje piachy i górki to nie było źle. Do tego cena dobra-ok 160PLN/50tyś. i MTN duża. W tym roku worek +/- 15kg.
 15. Byczek SM

  a jak zdrówko? bo chyba z importu;/
×