Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sprzedam Szybkozłącza hydrauliczne MF 3XXX 61XX 6szt

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share andrewk

andrewk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, kulturystyka, informatyka = taki lekko szalony MIX :]

Napisany 28 grudzień 2015 - 20:04

Witam, do sprzedania szybkozłącza hydrauliczne widoczne na foto poniżej. Sprzedaję tylko w komplecie 6szt tak jak widać z osłonami + przewody. Stan jak na foto. Używałem tylko 1 złącza w belarce i po całym dniu lekko puszczało olej. Pozostałych nie sprawdzałem. Cena za komplet 6szt 300zł + wysyłka 20zł. Wiecej info na priv.

Załączone pliki

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" -_-

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Sprzedam Szybkozłącza hydrauliczne MF 3XXX 61XX 6szt Dzisiaj, 04:07
  •  

#2 Share ptaszyna

ptaszyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1628 postów

Napisany 28 grudzień 2015 - 21:46

Hmm, są dobre czy nie że chcesz sprzedać. A tak po za tematem zapytam, do czego służą te  zaworki-pokrętełka na dwóch sekcjach?

#3 Share Mikruss

Mikruss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1154 postów

Napisany 28 grudzień 2015 - 21:58

regulacja przepływu oleju prze daną sekcję

#4 Share ptaszyna

ptaszyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1628 postów

Napisany 28 grudzień 2015 - 22:08

@Mikruss, na pewno czy się domyślasz? Regulacja przepływu to to pokrętełko po prawej. Tych zaworków nigdy nie ruszałem i mnie ciekawią.

#5 Share andrewk

andrewk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, kulturystyka, informatyka = taki lekko szalony MIX :]

Napisany 29 grudzień 2015 - 07:14

Sprzedam Szybkozłącza hydrauliczne MF 3XXX 61XX 6szt <p>Ja też tych zawork&oacute;w nie ruszałem :D Co do samych szybkozłączy to przez cały sezon podpinałem belarkę pod skrajnie lewe g&oacute;rne gniazdo. Nic nie kombinowałem bo przeważnie nie było czasu. Tak jak pisałem po całym dniu pracy trochę przepuszcza. Mi trafiło się trochę grosza to kupiłem 6szt nowych</p>

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" -_-

#6 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2232 postów

Napisany 29 grudzień 2015 - 08:11

Jak masz zaworek wkręcony to możesz operować siłownikami dwustronnego działania a silniki hydrauliczne kręcić w obie strony, (ciśnienie raz możesz mieć na górnym a raz na dolnym złączu w zależności jak sobie sterujesz). Jeśli zaworek wykręcisz to tylko działają siłowniki jednostronne a silnik hydrauliczny będzie się mógł kręcić tylko w jedną strone ( ciśnienie uzyskasz tylko na dolnym złączu danej sekcji).

Zresztą ferdek 255 ma to samo

http://www.agrofoto....ą/#entry1672726

faktycznie pozostałych nie sprawdzałeś. Wiedziałem, że to ściema bo kto normalny sprawne gniazda wymienia :D

Edytowany przez lukbold, 29 grudzień 2015 - 08:58.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share andrewk

andrewk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 350 postów

Napisany 29 grudzień 2015 - 10:38

Te jedne ciekło mi przy podłączonej maszynie, a pozostałem pociły się przy tym plastiku czarnym. Nie podpinałem maszyn pod pozostałe, wierzyć nie musisz nie jestem Bogiem. Nie sprzedaję tego z opisem 100% sprawne funkiel nówka, nowe można sobie kupić za 200zł/szt.

#8 Share ptaszyna

ptaszyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1628 postów

Napisany 29 grudzień 2015 - 11:02

Jak masz zaworek wkręcony to możesz operować siłownikami dwustronnego działania a silniki hydrauliczne kręcić w obie strony, (ciśnienie raz możesz mieć na górnym a raz na dolnym złączu w zależności jak sobie sterujesz). Jeśli zaworek wykręcisz to tylko działają siłowniki jednostronne a silnik hydrauliczny będzie się mógł kręcić tylko w jedną strone ( ciśnienie uzyskasz tylko na dolnym złączu danej sekcji).

Zresztą ferdek 255 ma to samo

Z Twojego objaśnienia można wywnioskować że zaworki służą do redukcji max. ciśnienia na szybko złączu, bo gdy ustawimy zaworek gdzieś w połowie to pewnie ciś. nie spadnie do zera.

#9 Share ASOGCURSUS

ASOGCURSUS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 409 postów

Napisany 29 grudzień 2015 - 11:27

Zaworek nie zmniejsza ani nie zwiększa ciśnienia tylko reguluje przepływ oleju

Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom i pompy tłoczkowe Massey Ferguson

#10 Share ptaszyna

ptaszyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1628 postów

Napisany 29 grudzień 2015 - 12:12

A do czego służy to pokrętło po prawej?

#11 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2232 postów

Napisany 29 grudzień 2015 - 12:24

właśnie po prawej reguluje przepływ, wydajność (znak + i - na pokrętle). a te zaworki tak jak pisałem.. innej opcji nie ma zresztą po co są w ferdku 255 te pokrętła przy roździelaczu? tu te motylki pełnią te samą funkcje i tyle w temacie

Edytowany przez lukbold, 29 grudzień 2015 - 12:55.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share autoostrowski

autoostrowski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 923 postów

Napisany 28 lipiec 2016 - 14:48

Witam, do sprzedania szybkozłącza hydrauliczne widoczne na foto poniżej. Sprzedaję tylko w komplecie 6szt tak jak widać z osłonami + przewody. Stan jak na foto. Używałem tylko 1 złącza w belarce i po całym dniu lekko puszczało olej. Pozostałych nie sprawdzałem. Cena za komplet 6szt 300zł + wysyłka 20zł. Wiecej info na priv.

sprzedaj na złom szybko i a dla ciebie będzie na mechanika do podłączenia halogenów