Skocz do zawartości
andrewk

Sprzedam Szybkozłącza hydrauliczne MF 3XXX 61XX 6szt

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
andrewk    72

Witam, do sprzedania szybkozłącza hydrauliczne widoczne na foto poniżej. Sprzedaję tylko w komplecie 6szt tak jak widać z osłonami + przewody. Stan jak na foto. Używałem tylko 1 złącza w belarce i po całym dniu lekko puszczało olej. Pozostałych nie sprawdzałem. Cena za komplet 6szt 300zł + wysyłka 20zł. Wiecej info na priv.

post-93767-0-07490200-1451329455_thumb.jpg

ptaszyna    125

Hmm, są dobre czy nie że chcesz sprzedać. A tak po za tematem zapytam, do czego służą te  zaworki-pokrętełka na dwóch sekcjach?

ptaszyna    125

@Mikruss, na pewno czy się domyślasz? Regulacja przepływu to to pokrętełko po prawej. Tych zaworków nigdy nie ruszałem i mnie ciekawią.

andrewk    72

<p>Ja też tych zaworków nie ruszałem :D Co do samych szybkozłączy to przez cały sezon podpinałem belarkę pod skrajnie lewe górne gniazdo. Nic nie kombinowałem bo przeważnie nie było czasu. Tak jak pisałem po całym dniu pracy trochę przepuszcza. Mi trafiło się trochę grosza to kupiłem 6szt nowych</p>

lukbold    411

Jak masz zaworek wkręcony to możesz operować siłownikami dwustronnego działania a silniki hydrauliczne kręcić w obie strony, (ciśnienie raz możesz mieć na górnym a raz na dolnym złączu w zależności jak sobie sterujesz). Jeśli zaworek wykręcisz to tylko działają siłowniki jednostronne a silnik hydrauliczny będzie się mógł kręcić tylko w jedną strone ( ciśnienie uzyskasz tylko na dolnym złączu danej sekcji).

Zresztą ferdek 255 ma to samo

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/84628-nie-chce-opuszcza%C4%87-urz%C4%85dze%C5%84-podpi%C4%99tych-pod-hydraulik%C4%99-zewn%C4%99trzn%C4%85/?do=findComment&comment=1672726

faktycznie pozostałych nie sprawdzałeś. Wiedziałem, że to ściema bo kto normalny sprawne gniazda wymienia :D

Edytowano przez lukbold

andrewk    72

Te jedne ciekło mi przy podłączonej maszynie, a pozostałem pociły się przy tym plastiku czarnym. Nie podpinałem maszyn pod pozostałe, wierzyć nie musisz nie jestem Bogiem. Nie sprzedaję tego z opisem 100% sprawne funkiel nówka, nowe można sobie kupić za 200zł/szt.

ptaszyna    125

Jak masz zaworek wkręcony to możesz operować siłownikami dwustronnego działania a silniki hydrauliczne kręcić w obie strony, (ciśnienie raz możesz mieć na górnym a raz na dolnym złączu w zależności jak sobie sterujesz). Jeśli zaworek wykręcisz to tylko działają siłowniki jednostronne a silnik hydrauliczny będzie się mógł kręcić tylko w jedną strone ( ciśnienie uzyskasz tylko na dolnym złączu danej sekcji).

Zresztą ferdek 255 ma to samo

Z Twojego objaśnienia można wywnioskować że zaworki służą do redukcji max. ciśnienia na szybko złączu, bo gdy ustawimy zaworek gdzieś w połowie to pewnie ciś. nie spadnie do zera.

lukbold    411

właśnie po prawej reguluje przepływ, wydajność (znak + i - na pokrętle). a te zaworki tak jak pisałem.. innej opcji nie ma zresztą po co są w ferdku 255 te pokrętła przy roździelaczu? tu te motylki pełnią te samą funkcje i tyle w temacie

Edytowano przez lukbold

Witam, do sprzedania szybkozłącza hydrauliczne widoczne na foto poniżej. Sprzedaję tylko w komplecie 6szt tak jak widać z osłonami + przewody. Stan jak na foto. Używałem tylko 1 złącza w belarce i po całym dniu lekko puszczało olej. Pozostałych nie sprawdzałem. Cena za komplet 6szt 300zł + wysyłka 20zł. Wiecej info na priv.

sprzedaj na złom szybko i a dla ciebie będzie na mechanika do podłączenia halogenów

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez xzy
      Kupię cyklop, nowego typu . Zachodniopomorskie . Cena do uzgodnienia . Kontakt na priv . 
    • Przez wasil1995
      witam jestem nowy na forum i mam problem, poszukuję części do deutz fahr dx 110 a dokładniej trybu 3 biegu z synchronizatorem,i to tak koniecznie , ewentualnie całą skrzynie od tego modelu w rozsądnej cenie. może komuś zostało to po jakimś remoncie, ewentualnie po rozbiórce ? u handlarzy częściami nic nie znalazłem, niby wszystko sprzedane .. dopiero po nowym roku coś może bedzie.
      ps. potrzebuję taże tarczy hamulcowej prawej oraz mechanizmu blokady tylnego mostu

• Przez dyziek_1
      Taka jak w tytule, potrzebuję zgrabiarki, generalnie chodzi mi o ramę i jej zaczep, przekładnia może być uszkodzona, ramoniona również są niepotrzebne. Najlepiej woj. podlaskie.
    • Przez KarolGo
      Kupię kombajn Forstschritt E512 albo 514. Powiat bydgoski nakielski sępóleński i okolice.