Skocz do zawartości

Zdjęcie

władimiriec t25

2629 odpowiedzi na ten temat

#2041 Share zibi16245

zibi16245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 08 czerwiec 2013 - 13:19

władimiriec t25 Witam panowie potrzebuje porady dzisiaj mnie zaciekawila ta pompa hydrauliczne na dole i mam pytanie ile tam wchodzi oleju i jak go sprawdzic ile go jest czy jest tam jakas miarka czy sie odkreca jakoms srube jak tak patrzylem to jest tam prawie na dole taka sruba na klucz 19 i ja odkrecilem i sie nie wylał olej tylko nie wiem czy to jest to a wlewa sie chyba na klucz 12 to jest taka sruba z odpowietrznikiem na górze prosze o pomoc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
władimiriec t25 Dzisiaj, 23:09
  •  

#2042 Share Voo

Voo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 263 postów

Napisany 08 czerwiec 2013 - 20:24

władimiriec t25 T 25.jpg

#2043 Share zibi16245

zibi16245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 08 czerwiec 2013 - 20:50

władimiriec t25 bardzo dziekuje za piekny obrazek serdeczne dzieki :Di teraz wiem co i jak dziekuje.

#2044 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 czerwiec 2013 - 21:13

władimiriec t25 Mam takie pytanko: czy numer wybity na skrzyni biegów i numer na tabliczce koło akumulatorów muszą być takie same czy różne?

#2045 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 633 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Migotka :)
    Garaż
    Rolnictwo

Napisany 23 czerwiec 2013 - 17:03

władimiriec t25 Czy pompę oleju w silniku można wyjąć odkręcając od dołu miskę olejową ? W każdym ciągniku chyba tak się da a jak to wygląda we władymircu ? Bo chyba gdzieś kiedyś przeczytałem, że nie da się w ten sposób wyjąć.
"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

#2046 Share Marcelix

Marcelix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 23 czerwiec 2013 - 22:25

władimiriec t25 W taki sposób nie wymontujesz pompy olejowej silnika - sprawdzone organoleptycznie podczas remontu.

Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

#2047 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1471 postów

Napisany 24 czerwiec 2013 - 15:58

władimiriec t25 Mam nadzieję że pompy nie będę potrzebował wyjmować w najbliższym czasie ale zaciekawił mnie temat kolego napisz jaki chwyt wymyślili konstruktorzy że nie da się wyjąć po odkręceniu miski

#2048 Share Marcelix

Marcelix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 25 czerwiec 2013 - 15:40

władimiriec t25 Zaden chwyt poprostu przykręcili pompę od czoła silnika pod pokrywą rozrządu.

Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

#2049 Share zibi16245

zibi16245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 11 lipiec 2013 - 15:56

władimiriec t25 Witam panowie potrzebuje pomocy wczoraj wieczoraj robilem podorywke i bardzo dobrze szlo ale w pewnym momencie mój ruski bardzo zeslap i tak jak by mu brakowalo paliwa i ledwo co 3 szedl filtry wymienilem tydzien temu i odstojnik wtedy tez czyscilem ta rurke z baku tez wyczyscilem i bak tez wtedy wyczyscilem takze paliwo jest czyste ale nie wiem czego jest taki slaby a dzisiaj jechelem po kukurydze wozem i mi co chwile gasl ale jak mu podpompuje reczna pomka to sie wkreca na obroty ale jak przestaje pompowac to juz gasnie i musze go odpowietrzac i wtedy z bida odpala prosze o porade bo nie wiem co to moze byc

#2050 Share pawel807

pawel807

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 11 lipiec 2013 - 19:15

władimiriec t25 Pompka zasilająca do wymiany . To samo miałem. Chodził chodził i gasł, a jak pompowało się ręczną to wkręcał się na obroty. Wymieniłem pompkę i chodzi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2051 Share zibi16245

zibi16245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 04 sierpień 2013 - 20:39

władimiriec t25 Witam panowie wymienilem pompe zasilajaca i tera bardzo dobrze chodzi

Ale mam drugi taki maly klopot jak go odpalam i puszczam odpreznik to on nie obraca tylko staje i nie obruci go na wcisnietym odprezniku tylko muse go podniesc i dopiero odpala w taki sposob za 2-3 razem nie wiem czego to wina czy to moga juz nie trzymac akumulatory bo juz maja jakies 8 lat czy to moze byc przyczyna akumulatorow?czy szukac w czyms innym?paliwo jest czyste bo wymienialem wszystko jakis miesiac ttemu i czyscilem wszystko takze paliwo jest pewne i dobre prosze o pomoc.

#2052 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 04 sierpień 2013 - 21:10

władimiriec t25 To na pewno nie wina paliwa i układu paliwowego.
Do sprawdzenia akumulatory, rozrusznik i połączenia głównoprądowe (masa, klemy, mostki, wszelkie połączenia przewodów).

#2053 Share zibi16245

zibi16245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 14 sierpień 2013 - 11:19

władimiriec t25 Witam panowie mam pytanie dzisaj patrzylem do traktoru i patrze z prawej strony kolo rozdzielacza ze wystaje ze skrzyni biegow taki okragly plastik przykrecony na dwie sruby na klucz 12 i on jest pekniety to ja go wykrecilem i patrze tam jest taka sruba i jest tez zableczka ale pewnie jak by nie bylo tej zableczki to by sie sruba odkrecila ro byla luzna sruba bo jak wyjolem zableczke to sruba idzie w palcach i nie wiem czy tak ma byc czy mam ja dokrecic?

#2054 Share wieslaw16

wieslaw16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1012 postów

Napisany 14 sierpień 2013 - 22:26

władimiriec t25 Witam ja w swoim też tak miałem od nowości tak było i tak zostawiłem i jest dobrze.

#2055 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7583 postów

Napisany 15 sierpień 2013 - 06:57

władimiriec t25 Mi się wydaje czy na pierwszych minutach filmu nad klawiaturą widać turbo?

KPK Kumurun Team

#2056 Share balcerek1

balcerek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2392 postów

Napisany 15 sierpień 2013 - 08:21

władimiriec t25

Witam panowie mam pytanie dzisaj patrzylem do traktoru i patrze z prawej strony kolo rozdzielacza ze wystaje ze skrzyni biegow taki okragly plastik przykrecony na dwie sruby na klucz 12 i on jest pekniety to ja go wykrecilem i patrze tam jest taka sruba i jest tez zableczka ale pewnie jak by nie bylo tej zableczki to by sie sruba odkrecila ro byla luzna sruba bo jak wyjolem zableczke to sruba idzie w palcach i nie wiem czy tak ma byc czy mam ja dokrecic?

Dokręć tą nakrętkę do oporu.Ona jest od ściśnięcia kół rewersu i wyrobiła się podkładka regulacyjna.Dociągnij nic nie powinno się dziać.

#2057 Share zibi16245

zibi16245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 05 wrzesień 2013 - 20:04

władimiriec t25 Witam panowie potrzebuje pomocy jak moj ruski chodzi na wolnych obrotach i tak na troszke wiekszych obrotach to cos tak jak by cos troszke gdziew cos tak jak by latalo czy jak by cos bilo ale czy stoje czy jade to robi tak samo ale jak mu juz dam wieksze obroty to juz tego prawie nie slychac ale cos tak sie odzywa przypomne ze olej zmnienilem jakies 10 mtg temu nie wiem co to moze byc prosze o porade,obejrzalem go dzisiaj dokladnie dwa razy do okola i nie widac nic nie pokojacego prosze o szybka pomoc

sruby od tlumika i koletora sa dobrze dokrecone filter powietrza i oleju czyscilem przy wymianie oleju

Panowie a czy jest to mozliwe ze nie ma luzu na zaworach albo ze jest za duzy luz i tak moze stukac???ale w polu silny jest dobrze sie zbiera na obroty

pali dobrze bez zmnian odpala za pierwzym razem filtry wymienilem na wiosne gdzies w maju

#2058 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 05 wrzesień 2013 - 20:08

władimiriec t25

Mi się wydaje czy na pierwszych minutach filmu nad klawiaturą widać turbo?
http://www.youtube.com/watch?v=aRpKMBtV8HQ

To kolektor ssący :)

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#2059 Share wieslaw16

wieslaw16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1012 postów

Napisany 05 wrzesień 2013 - 21:06

władimiriec t25 Witam, sprawdż luz na zaworach być może za duży luz i klekocą, lub klawiatura się poluzowała, mi się kiedyś rozsypała tulejka w jednej dżwigni klawiatury i też miał dziwne stukanie, ale słyszalne wyrażnie u góry silnika ,obsłuchaj dobrze silnik i zlokalizuj w której części silnika słychać stuki, jeśli na dole to może być poluzowana stopa korbowodu na wale, tak że najpierw dobrze obsłuchaj silnik, jeśli to w silniku słychać :rolleyes: Pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2060 Share zibi16245

zibi16245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 06 wrzesień 2013 - 19:03

władimiriec t25 witam panowie osluchalem dzisiaj silnik i takie dziwne odlaglosy slychac u gory silnika odglos se wydobywa tak jak by z pod dekli mod zaworow czyli musze jutro sprawdzic luzy na zaworach a czy moga byc za ciasne i moze to tak stukac?czy mogly sie same popuscic?

Edytowany przez zibi16245, 06 wrzesień 2013 - 19:05.