Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Agrest    25625

Ładna i z papierami. Gdyby była z wywrotem to po 5 minutach była by sprzedana, a tak to chyba postoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25625

U nas za sam podnośnik BB pewnie podobnie  zapłacisz. Więc chyba  nie jest drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1081

Tego jak by kupił to gdzieś kole 6tyś u nas z transportem. Ja nie potrzebuję podnośnika więc nie dla Mnie temat ale może ktoś szuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

Panowie potrzebuję wymiary widlaka do starszych wałków przekaźnika jak w rotacyjnej czy rozrzutniku

Znalezione obrazy dla zapytania wałka przekaźnika agrofoto

Edytowano przez izydor6280

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25625

Ostatnio zauważyłem, że bardzo modne stało się słowo rezerwacja.

Według mnie to tylko trik handlowy - wszak towar  niedostępny wzbudza pożądanie

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mate12345    36

chyba tak jak jeździliśmy oglądać ciągniki to w ogłoszeniach rezerwacja a na placu nikt o tym nie mówił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Roznych chwytow sie ludzie czepiają , a wwspomnian 3512 za te pieniadze w tym stanie to zaden rarytas ... No ale to ursus , prawie jak zetor ... 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo11    41

Też uważam że ta rezerwacja to tylko podpucha, ale zresztą któż wie może i trafił się napalony co wyłoży tyle za tego Ursusa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

yo yo yo a koła tylne to wymienił bo wąskie robiły dziury w podłodze od stania xD

  • Like 1
  • Haha 1

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
51 minut temu, izydor6280 napisał:

yo yo yo a koła tylne to wymienił bo wąskie robiły dziury w podłodze od stania xD

A może to indyjczyk? 3512 miały wspomaganie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624
36 minut temu, pawel885 napisał:

A może to indyjczyk? 3512 miały wspomaganie? 

Agro czyli te z prostokątnymi lampami juz mialy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Niektóre miały wspomaganie . To nie "indyjczyk" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj