Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#15021 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 21 październik 2013 - 21:36

Dziewczyna na gospodarkę Dobrze myślałam :) Ładnie razem wyglądacie :)

Mała Mi to chyba oczywiste że to Migotka na tym zdjęciu z Witkiem

Witek jakby co to GCH zapraszam;p ale serce mam zajęte jakby co jak i całą resztę także

Jak widać dla mnie nie było to oczywiste :P
A przez kogo zajęte? bo juz się pogubiłam w tych konotacjach na forum ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 16:03
  •  

#15022 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 21 październik 2013 - 21:54

Dziewczyna na gospodarkę Ja jestem stały w uczuciach więc jak Cię to interesuje to poczytaj moje wcześniejsze posty... choć wprost tego nie napisałem. Ta osoba wie że to o nią chodzi. Z resztą to forum służy mi do czegoś innego a nie okazywania uczuć i wyznawania miłości... te sprawy to tylko w cztery oczy

#15023 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 21 październik 2013 - 21:56

Dziewczyna na gospodarkę Dobrze, dobrze, przepraszam za pytanie.

#15024 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 21 październik 2013 - 22:03

Dziewczyna na gospodarkę Spokojnie Mała Mi... pytać zawsze można... tylko odpowiedziałem Tobie

Edytowany przez Xawier, 21 październik 2013 - 22:04.

#15025 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 22 październik 2013 - 08:40

Dziewczyna na gospodarkę Dość męczące wasze opinie i spekulacje .. Kiedy ktoś to czyta najpierw się nakreci a potem dołuje .. Za dużo wszystkiego na raz .. Każdy ma swoje definicje czasem trochę śmieszne czasem dziwne le jk by każdy był taki sam było by nudno
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#15026 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 22 październik 2013 - 09:02

Dziewczyna na gospodarkę Oj, trochę mnie nie było, a tu się znowu podziało... Z archiwum:

no właśnie ostatnio byłam w mieście i dwie obok mnie babki tak podniosły mi ciśnienie że odezwałam się twierdziły że my na wsi dostajemy 5tys do ha ,więc Ja jej powiedziałam że najlepiej będzie jeśli zakupi sobie 2ha pola i wtedy przekona się ile rolnik ma dopłaty

Tylko 5 tyś? Ja w sumie dostaję 18tyś. - no to widzę, że jestem gość. Tylko co mi po tej dopłacie, jak koszty utrzymania sprzętu (amortyzacja, ropa itp.), nawozy, środki ochrony roślin (własnej robocizny nie liczę, bo to nie ma sensu) ciągle rosną i z ledwością te dopłaty starczają na pokrycie 1/4 wydatków. Dobrze, że te omelki nie są jeszcze wtajemniczone we zwrot podatku drogowego z cen paliwa, bo to by zaleciały do proboszcza i wymusiły, by z ambony wykrzyczał, że to przez rolnika takie wysokie ceny chleba, wędlin i nabiału w sklepie są...

Wdaniel to już tym bardziej nie rozumiem i nie zrozumiem jak można mając męża, dziecko, dom i gospodarstwo się nudzić (a jak już pisałam pisałeś o tym co najmniej parokrotnie) oraz nie rozumiem i nie zrozumiem jak można nie pomagać mężowi w pracy na gospodarce gdy ten ma jeszcze prace zawodową. Ja wiem, że siedzenie w domu i nudzenie się (o ile rzeczywiście malo się w domu robi) jest wygodniejsze ale jednak nie ma co zajeżdżać chłopa i mnie by było chłopa szkoda by sam wszystko robił i na gospodarce i w polu i jeszcze zawodowo pracował by pieniążki konkretniejsze były.

Co do nudzenia się - ja jestem osobą, która woli sam porobić, bo jak coś spierniczę, to przynajmniej nie będę na nikogo przezywał :D . A tak na poważnie - Żona ma dom na głowie, z nudów sprząta, choć jest czysto. Z pługiem, bronami, kultywatorem jej nie puszczę w pole, a już na pewno nie dostanie siewnika, opryskiwacza czy rotacyjnej, by w polu robić. Jak chce, to może mi podstawić przyczepę pod kombajn, przywieźć ciągnik z zapiętym sprzętem na pole, bym nie musiał jeździć kilka kilometrów tracą przy tym godzinę czasu. Nie czuję się zajechany mimo pracy etatowej i w gospodarstwie. Co do tego gdzie jest lepiej - ci, co pracują ma etacie mówią, że w rolnictwie, bo rolnik jest sam sobie pracodawcą i kiedy chce, to pracuje, a rolnik powie, że na etacie, bo nie trzeba się o nic starać, tylko robić to, co się ma w zakresie obowiązków. Prawda niestety jest po środku, bo ani tu, ani tu nie ma kokosów. Jesteś rolnikiem - patrzysz z niepokojem na pogodę i na portfel, czy zainwestowane pieniądze się chociaż zwrócą, a jak jesteś na etacie, to jedziesz do pracy i nigdy nie wiesz, kiedy dostaniesz wypowiedzenie. Zaletą w gospodarstwie jest to, że ma się swoje wyroby, wie się co się je i z głodu się nie umrze - nawet jak bym miał jeść same ziemniaki z maślanką.
A teraz z ostatnich chwil:

Hej Panowie , a czy Wy wiecie ,że kobiety o krągłych kształtach wracają do mody ,a nie te zagłodzone modeli ? Także dziewczyny w końcu sobie pojemy ;) :D Oczywiście z umiarem ,bo co za dużo ,to niezdrowo . -_-

Już się na ten temat wypowiadałem i do dziś zdania nie zmieniłem - co mi po 50kg nieszczęścia, jak mogę mieć 100kg szczęścia ;) Oczywiście (bo ostatnio ktoś tego nie zrozumiał) nie ważne ile kto waży, nieszczęście = osoba, może i modelka, ale z charakterkiem który dla mnie będzie nie do zniesienia, a szczęście = osoba nie koniecznie szczupła, nie koniecznie modelka, ale taka, która będzie mnie rozumiała i będę miał w niej wsparcie. Fajnie prezentuje to ten obrazek z demotywatorów :D

#15027 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Zainteresowania:Witek2010 :*

rolnictwo

pieczenie

Napisany 22 październik 2013 - 13:48

Dziewczyna na gospodarkę

Z moją mamusią Migotką :) Przy okazji każdemu życzę takiej troskliwej i kochanej mamusi :P

Mam pytanie. Wierzycie w przeznaczenie ? Co o tym powiecie?

hmm a czy my się znamy osobniku?

#15028 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 22 październik 2013 - 16:59

Dziewczyna na gospodarkę @Migotka nie bądż nerwowa to chyba Ciebie się nie tyczy ,tak myślę

#15029 Share annbaziukowa16

annbaziukowa16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, szczególnie trraktory <3 I calusie rolnictwo kocham! ;)

Napisany 22 październik 2013 - 17:19

Dziewczyna na gospodarkę hmm dziewczyna na gospodarke.. trzeba dobrze szukac, niektore moga na kase leciec :D

Bo w życiu nie trzeba walczyć o to czego chcesz tylko o to czego potrzebujesz!  ^^

#15030 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 październik 2013 - 17:23

Dziewczyna na gospodarkę Niektóre też potrafią kochać :P No i co z tego.
Każdy szuka kogoś dla siebie o ile jest sam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15031 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 633 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Migotka :)
    Garaż
    Rolnictwo

Napisany 22 październik 2013 - 17:51

Dziewczyna na gospodarkę

hmm a czy my się znamy osobniku?

Tak znamy się czule osobniczko :) Weź sobie rutinoscorbin bo nie wyraźnie dziś coś pamiętasz .
"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

#15032 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 22 październik 2013 - 17:56

Dziewczyna na gospodarkę bywa że nie jest sam i też sobie szuka. :D tak na wszelki wypadek jakby z pierwszą się nie udało :)

#15033 Share rolnik5465

rolnik5465

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 22 październik 2013 - 18:09

Dziewczyna na gospodarkę u mnie w okolicy przerypane jest znaleść dziewczyne, każdje dziewczynie rolnictwo kojarzy sie z:
-gnój
-smród
-brzydki zapach zwierząt

nie patrzą na wysiłek tylko same najgorsze rzeczy

#15034 Share tomi03

tomi03

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i pszczelarstwo :)

Napisany 22 październik 2013 - 20:07

Dziewczyna na gospodarkę o popieram u mnie też ciężko z taką na słowa ,,gospodarka rolnik '' wszystkie uciekają :)

#15035 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 22 październik 2013 - 20:07

Dziewczyna na gospodarkę A może zróbcie cos szalonego ;D np festiwal łaskotek pieszczot itp ... chociaż z tego bedzie pozytek ;D
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#15036 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Zainteresowania:Witek2010 :*

rolnictwo

pieczenie

Napisany 22 październik 2013 - 22:40

Dziewczyna na gospodarkę

Tak znamy się czule osobniczko :) Weź sobie rutinoscorbin bo nie wyraźnie dziś coś pamiętasz .

nie cwaniakuj haha :P

#15037 Share soltys13

soltys13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo jeździectwo motocykle fotografia podóże

Napisany 22 październik 2013 - 23:04

Dziewczyna na gospodarkę Dużo kobiet leci na kase i ładne autko . Niestety taka prawda. Choć i znają się rodzynki które są inteligetniejsze i nie zaglądają w portfel lecz w charakter.

Swoja drogą jestem ciekaw czy na tym forum są kobiety które hodują konie ??

#15038 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 październik 2013 - 06:37

Dziewczyna na gospodarkę No pewnie, Parę naszych użytkowniczek ma koniki, może się odezwą.

#15039 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 23 październik 2013 - 16:47

Dziewczyna na gospodarkę Ja mam dwa koniki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15040 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 23 październik 2013 - 19:16

Dziewczyna na gospodarkę a co taka cichosza wieczorem sie zrobila???
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze