Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#13521 Share JoannaMazury

JoannaMazury

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 19 sierpień 2013 - 18:46

Dziewczyna na gospodarkę Witam wszystkich bardzo serdecznie ;) Przyjmiecie do swojego grona nową koleżankę ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 18:55
  •  

#13522 Share vicia1223

vicia1223

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisany 19 sierpień 2013 - 19:03

Dziewczyna na gospodarkę Pewnie :)
Mateusz jestem:)
wschodni koniec mazowsza.

#13523 Share aniasandomingo

aniasandomingo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 19 sierpień 2013 - 20:37

Dziewczyna na gospodarkę Hejka wszystkim

Hej jestem tu nowa,mam nadzieje ze mnie nie wygonicie stąd

Migotka mnie nie musisz życzyć,bo ja już znalazłam męża i tak
samo jak w Internecie :)życze wam powodzenia.

Ups *tak samo jak ty*

#13524 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 19 sierpień 2013 - 20:53

Dziewczyna na gospodarkę Z tego co ja tu czytam to ze skrajności w skrajność ludzie przedstawiają swoje sytuacje. Poniekąd należę do tej grupy (chcąc nie chcąc). Z jednej strony dziwne (ale niestety prawdziwe) jest że taki (i piszę to ogólnie) na prawdę fajny facet nie może znaleźć się z druga fajną dziewczyną. Albo on trafia na taką co tylko w szpilkach i tapecie chodzi albo ona na nieroba chama i pijaka. Ostatnio kuzynka mi powiedziała że taki facet jak ja to TYLKO nadaje się do małżeństwa a zanim do tego dojdzie to dziewczyny/faceci muszą się wyszaleć z takimi jak wcześniej pisałem. A tacy normalni to jak pobędą dłuższy czas sami to im w tych mądrych główkach zaczyna się rysować lekkie 'skrzywienie' i strach przed tym że może sami zostaną i chwytają się za wszelką cenę pierwszej lepszej okazji. A później to tylko się ta lepsze połówka 'marnieje'. Taka jest niestety prawda. Na prawdę lubię i kocham swoją pracę. Chciałbym poznać osobę która też kocha rolnictwo.Która. podobnie jak koleżanka Migotka (BTW uwielbiam Muminki, witaj ponownie po dłuższym czasie) zadba o swoją drugą połówkę. Jeśli ta nasza luba/nasz luby nas kocha to odwdzięczy się podwójnie a nawet potrójnie. Na tym właśnie polega miłość, choć tą prawdziwą, niestety, ciężko znaleźć...

#13525 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 19 sierpień 2013 - 20:57

Dziewczyna na gospodarkę Jak myślicie jaki jest optymalny wiek do ożenku, czy lepiej jest poczekać czy jak się trafi to już jak w ogóle wyczuć że to ta jedyna, jedyny. Pytam oczywiście tych doświadczonych

#13526 Share Krisek

Krisek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Komputery, Muzyka/Dj-ka

Napisany 19 sierpień 2013 - 21:18

Dziewczyna na gospodarkę O Proszę nie było minie tu 5 dni i trochę sobie poczytałem tego :D Powiem tak. jestem pod wrażeniem że aż tyle nowych Kobiet widzę ;p i oczywiście się bardzo z tego cieszę. Kolego Zetrolublin uwierz mi. każdy człowiek aby godnie żyć musi dobrze zapierd**** czy to na roli czy gdzieś w prywatnej firmie bo takie tylko same zostały...Ja w tamtym tygodniu nie spałem prawie w ogóle. bo latałem z latarką po polu w nocy i sprawdzałem czy deszczownie się nie zacinają. bo oczywiście u mnie już 2 miesiące deszczu nie było i jak bym nie działał to 60 tyś kapusty zimówki by dawno uschło. Jest bardzo mądre powiedzenie że "JAK KTO ROBI TAK MA" i wiesz że zgadzam się z tym w 100 % bo mam przykłady w mojej okolicy. Sęk jest w tym że trza tak coś robić aby dobrze zarobić ,i przy tym jeszcze mieć czas na założenie rodziny...ps. HAHA jak wyczuć dobre ^^ powiem tak. jak się trafi już ta jedyna to będziesz bardzo dobrze wiedział. że to twoja druga połowa.

Edytowany przez Krisek, 19 sierpień 2013 - 21:24.

#13527 Share daniello123

daniello123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 19 sierpień 2013 - 21:39

Dziewczyna na gospodarkę

chyba na tyle się nie znamy żebym podawała mój adres a po za tym dla chcącego nic trudnego ja byś poszukał to byś znalazł powodzenia!

....jak to sie nie znamy-agrofoto to przeciez jedna wielka rodzinka!!!!!!!

#13528 Share Krisek

Krisek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Komputery, Muzyka/Dj-ka

Napisany 19 sierpień 2013 - 21:50

Dziewczyna na gospodarkę Ja mam wielką rodzinę i nie znam wszystkich ;P

#13529 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 sierpień 2013 - 22:19

Dziewczyna na gospodarkę

Czy ty próbujesz nas skłócić? Uważam,że ryzyko jest nawet jeśli @zetorlublin7341 okazałby się najporządniejszym człowiekiem na ziemi i jestem ciekawa czy z taką samą pewnością wysłałbyś swoją córkę, na drugi koniec polski, na nocleg w pokoju gościnnym faceta poznanego w internecie. Ryzyko maleje jeżeli dziewczyna jest miejscowa i odwozi ją do domu, dlatego napisałam do dziewczyn z małopolski. Może byłam niedelikatna, ale za to ty okazałeś się chamem pisząc,że odbijam zajętych chłopaków, możesz mi napisać na podstawie którego mojego komentarza wysnułeś takie wnioski? I jeszcze dobra rada od młodszej koleżanki, nie doszukuj się dziury w całym, bo szkoda życia Lecę na pole, miłego poniedziałku!

Nie mam zamiaru z nikim cię skłócać, ;[ najpierw się zastanów co piszesz a potem pisz i się potem nie tłumacz że byłaś może niedelikatna, bo tak to zabrzmiało jak napisałem i nie napisałem że akurat ty odbijasz komuś chłopaków. ;[ A za chama dostajesz +1 punkt ostrzeżeń za obrazę !!!

#13530 Share agroMAJKA

agroMAJKA

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 19 sierpień 2013 - 22:37

Dziewczyna na gospodarkę

Nie mam zamiaru z nikim Cię skłócać, ;[ najpierw się zastanów co piszesz a potem pisz i się potem nie tłumacz że byłaś może niedelikatna, bo tak to zabrzmiało jak napisałem i nie napisałem że akurat Ty odbijasz komuś chłopaków. ;[ A za chama dostajesz +1 punkt ostrzeżeń za obrazę !!!

Jeszcze bardziej utwierdziłeś mnie w przekonaniu,że jesteś chamem! czekam na kolejny pkt, albo nawet na wyrzucenie z forum, zdania i tak nie zmienię!

A proszę bardzo - +1 punkt za obrazę i następny za cytowanie poprzedniego posta, jak się nie uspokoisz to za następnym razem idziesz na urlop!!!

Edytowany przez MAT912, 19 sierpień 2013 - 22:42.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13531 Share nie

nie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 19 sierpień 2013 - 23:22

Dziewczyna na gospodarkę koleś ile ty masz lat? weź jeszcze powiedz Pani, że ci Majka zabawki zabrała :)

I Ty chcesz dostać, ale za prowokowanie do kłótni ?
Kultura obowiązuje na całym forum i to wszystkich, nawet Panie.

Edytowany przez KRISTOFORn, 19 sierpień 2013 - 23:48.

#13532 Share bystra

bystra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 20 sierpień 2013 - 07:34

Dziewczyna na gospodarkę

....jak to sie nie znamy-agrofoto to przeciez jedna wielka rodzinka!!!!!!!

a jaką rolę odgrywasz w tej rodzinie bo nie wiem jak mam się do Ciebie zwracać? Widzę że na forum lecą ostre słowa wojna się zaczęła czy co :huh:

#13533 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 20 sierpień 2013 - 07:50

Dziewczyna na gospodarkę

Co do żony to Ona jest odpowiednią kandydatką ;)
Drogie kobiety luknijcie na ten filmik i powiedźcie czy chociaż w połowie z tą Panią się zgadzacie :)
Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

#13534 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 20 sierpień 2013 - 08:01

Dziewczyna na gospodarkę

Wdaniel ,owszem historia raczej naciągana ,ale czy to takie ważne ? Czy zawsze tylko roześmiać się powinno z dość prawdziwie brzmiących historii ? Ech więcej luzu ,bo kabarety nam upadną . :P

No nie wiem, czy naciągana, bo znam osoby z dużych gospodarstw (a raczej firm produkcyjnych, bo jak tu nazwać 150-200ha gospodarstwem domowym, skoro trzeba najmować ludzi, by to obrobili, bo sam gospodarz ze swoją rodziną nie potrafi) a nie potrafią grabi w ręce trzymać. Jak już złapią, to połamią, bo grabią jak by to były brony :o

A ilu ja znam rolników młodych co patrzą tylko na wygląd zewnetrzny. Niestety szpilki do rozwożenia gnoju powinna nosić. A na pracowitą dzieczynę nie spojrzą tylko te wymalowane i wypicowane a te znich się śmieją bo wożą i tyłki i płacą rachunki, a nawet na wycieczki zagraniczne wożą a one pobawią się pobawią i zostawią. "A czujesz jak on świniami śmierdzi?" sama na własne uszy słyszałam, bo to powiedziała moja koleżanka z bloku. Matka jej zrobiła ztym porządek by nie zwodziła chłopaka. Smiała się z niego.

Jak ktoś jest ślepy, to uważa, że piękno to to, co jest na zewnątrz. Sęk w tym, by ujrzeć piękno wewnętrzne, bo na zewnątrz jak się dziewczyna ustroi, to każda jest śliczna

Kultura obowiązuje na całym forum i to wszystkich, nawet Panie. Edytowany przez KRISTOFORn, Wczoraj, 23:48.

Dokładnie Krystoforn - dlatego wnioskuję o usunięcie postów zarówno Majki jak i Mata, bo uważam, że swoje kłótnie między sobą powinni prowadzić na privie, a nie forum. Nie popieram ani jednej, ani drugiej strony, ale założę się, że gdyby Majka była też moderatorem, to była by to równa walka i wyautowali by się wzajemnie ;)

Edytowany przez wdaniel, 20 sierpień 2013 - 08:07.

#13535 Share Alamo

Alamo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 20 sierpień 2013 - 08:22

Dziewczyna na gospodarkę Temat nie mający żadnego poparcia w rzeczywistości,setki stron ciągnących się opowiadań dla niedouczonych chłopców,niepotrafiących ruszyć tyłek z miejsca,bojących się zagadać do dziewczyny.

#13536 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 20 sierpień 2013 - 08:37

Dziewczyna na gospodarkę Alamo, a nie wpadłeś na to, że o to chodziło, by ożywić forum? Na takie tematy to się zaraz każdy młody będzie wypowiadał żaląc się lub dopytując, bo chce doświadczenia, a tak naprawdę dużo nie trzeba - zwyczajne: "cześć, jak masz na imię?", albo "zatańczysz?"

#13537 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 sierpień 2013 - 08:53

Dziewczyna na gospodarkę

Dokładnie Krystoforn - dlatego wnioskuję o usunięcie postów zarówno Majki jak i Mata, bo uważam, że swoje kłótnie między sobą powinni prowadzić na privie, a nie forum. Nie popieram ani jednej, ani drugiej strony, ale założę się, że gdyby Majka była też moderatorem, to była by to równa walka i wyautowali by się wzajemnie ;)

Nie było żadnej kłótni, tylko Majka zaczęła mnie obrażać, zresztą tak samo bym zareagował jakby Ciebie zaczęła obrażać i za pierwszym ostrzeżeniem nic do niej nie dotarło, jeżeli nie zgadzała się z moim zdaniem wystarczyło odpisać bez wyzwisk i nic by się nie stało. Dobrze wszyscy wiecie, że wyzwisk nie tolerujemy, zarówno ja jak i inni moderatorzy i nie ma znaczenia kto ich używa, mężczyzna czy kobieta, tak samo będzie ukarany.

#13538 Share Alamo

Alamo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 20 sierpień 2013 - 08:53

Dziewczyna na gospodarkę Doświadczenie wyrabia się życiem,tu jego nikt nie znajdzie,każdy jeden jest inny,inaczej myśli,inny ma charakter,inaczej podchodzi do tych spraw.Głupot pisać nie trzeba było 600 stron,jak się ma język to się potrafi.

#13539 Share agroMAJKA

agroMAJKA

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 20 sierpień 2013 - 09:09

Dziewczyna na gospodarkę

koleś ile ty masz lat? weź jeszcze powiedz Pani, że ci Majka zabawki zabrała :)

I Ty chcesz dostać, ale za prowokowanie do kłótni ?
Kultura obowiązuje na całym forum i to wszystkich, nawet Panie.

KRISTOFORn straszysz @nie pkt karnym za taki komentarz, swoją drogą niezasadnie....a gdzie byłeś jak MAT912 prowokował do kłótni w poniższym poście? Gdzie jego pkt karny? Ta walka jest rzeczywiście nierówna. Na forum jest ogólnie dużo fajnych ludzi i uważam,że ma sens, niestety pojawiają się takie ........(MAT912 niech twoja wyobraźnia zadziała co mam na myśli), które obrażają kobiety, a reszta nie ma jaj, żeby sprowadzić go na ziemię. I jeszcze jedno MAT912 I KRISTOFORn nie musicie przerabiać tego komentarza w poszukiwaniu powodu do przyznania pkt, wycofuję się z forum

Wierzę @zetorlublin7341, ja osobiście poczuł bym się urażony, "namówię koleżankę ryzykantkę" to już lepiej było nic nie napisać.Wiadomo to jest internet, ale nie wszyscy tu są jacyś zboczeńcy. ;[ Jak koleżanka trafi na zboczeńca, to jej problem, a jak na porządnego to jej go odbiję, może i takie mają podejście. ;[

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13540 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 20 sierpień 2013 - 09:31

Dziewczyna na gospodarkę

http://www.youtube.com/watch?v=Mo0Mm6ivc9Y

Co do żony to Ona jest odpowiednią kandydatką ;)
Drogie kobiety luknijcie na ten filmik i powiedźcie czy chociaż w połowie z tą Panią się zgadzacie :)

Wiesz co ,powiem Ci tak ,że ja osobiście za feministkami nie jestem ,bo lubię panów ,lubię z nimi porozmawiać itp. Ale wypowiedz tej pani w tym filmiku ,jest taka wylukrowana ,że aż słodycz po brodzie spływa . :unsure:
''Nie pozwólmy tym anty kobiecym istotom ,by zwyciężyły nad nami i zniszczyć, to co od zawsze czyniło nas wyjątkowymi '' :ph34r:
Cóż ,jakoś trzeba było to nazwać ,po co pisać jako istotom , którym mniej wolno .
Kobiety, które nie pracują zawodowo tylko są ''Paniami domu '' niech się nie zdziwią jak im po latach mąż powie tak . A kto na to wszytko zarobił ?
Tu nie chodzi by facetów wygryźć z pracy i zagnać do garów ,tylko chodzi o to by pozwolić i dać możliwość tym kobietom (które oczywiście chcą) bycia w pewnym stopni niezależnymi ,by dać szansę samorealizacji ,by mogła godnie zarabiać ,a nie męża prosić o łaskę ,bo i tak czasami bywa . A Wam panowie też by korona z głowy nie spadła ,jakbyście czasem przejawili chęci wykonania niekoniecznie męskiego zajęcia . Dodam jeszcze tyle ,że jak jednej pani wystarcza bycie Panią domu ,to ok ,ale nie patrzcie krzywo na te które chcą od życia czegoś więcej jak tylko prać ,sprzątać ,gotować ,bo ponoć do tego jesteśmy stworzone . Także czy się choć w połowie zgadzam z wypowiedzią tej pani ? Hmmm w małej części ,bo nie chcę czuć się tak '' wyjątkowo '',bo to ogranicza. ^^

Edytowany przez Meg5, 20 sierpień 2013 - 16:22.