Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#9741 Share hin

hin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Zainteresowania:baaaardzo rozległe :)

Napisany 12 maj 2013 - 11:53

Dziewczyna na gospodarkę Jakby się mnie któraś tak zaczęła pytać, nabrał bym poważnych podejrzeń :D

A niby gospodarstwo to nie jest firma?? Wg mnie mnie to biznes jak każdy inny, tak go traktuję i tak o nim mówię. A powiedzieć można to samo na wiele wiele różnych sposobów. I wcale nie chodzi o mydlenie oczu. Ja nigdy, przenigdy nie miałem jakiejkolwiek negatywnej reakcji od jakiejś panienki (ale nie tylko, bo rozmawia się w życiu nie tylko z kobietami) na to czym się zajmuję. Może po prostu "nie trafiła kosa na kamień". Nie wiem. A może chodziło o to o czym pisze koleżanka banan. W miastach swojego czasu urzędowałem dość sporo.
Ponadto jak gdzieś wychodzę (a w zasadzie wychodziłem) poznać jakąś pannę to na pewno nie po to żeby rozmawiać z nią o rolnictwie czy gospodarstwie. To czym się zajmuję itp na pierwszych spotkaniach nie ma najmniejszego znaczenia i nie rozczulam się zbytnio nad tym. Równie dobrze mogę być górnikiem albo urzędnikiem. To może mieć znaczenie dopiero jeśli są szanse na jakąś poważniejszą znajomość. I w tym momencie jeśli komuś przeszkadza że zajmuję się produkcją sadowniczą, to i tak jako partnerka nie jest mi potrzebna gdyż oczekuję kobiety z otwartą głową.

Jak na starcie ktoś wyjedzie że "cześć jestem rolnikiem wyrzucam obornik, uprawiam pole i szukam żony" to zakomunikuje nie tylko że jest rolnikiem ale też że cholernie brak mu w życiu polotu. Po prostu monotonia i nuda.

Zetorlublin: mało w małopolsce fajnych dziewczyn? Zdawałem kiedyś na studia do Krakowa i tyle ślicznych stworzonek w jednym miejscu na raz to do dziś nie widziałem. A zaręczam że ogromna ich część nie była "z miasta". Dodam że to była AR w Krakowie

Edytowany przez hin, 12 maj 2013 - 12:04.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 23:50
  •  

#9742 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 maj 2013 - 11:53

Dziewczyna na gospodarkę

Jak prowadzisz gospodarstwo i z tego tylko zyjesz to nie mowisz pannie ze prowadzisz gospodarstwo tylo ze prowadzisz firme, i tyle.

W sumie to to nawet nie jest głupie, bo zawsze można powiedzieć, że się przesłyszała, bo to chodziło o farmę, :P a panna jak jest sprzątaczką, to też niech lepiej mówi, że jest konserwatorem powierzchni płaskich :D

jak chce nie musi nawet nic robić wszystko zrobię za nią.

Baju baju, a będziesz w raju.

#9743 Share dzikijohn

dzikijohn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 323 postów

Napisany 12 maj 2013 - 12:29

Dziewczyna na gospodarkę Gorzej jak panna jest prawnikiem, lekarzem itp :D a ja... no wiesz... 10 krów dojnych, 9 ha ornego w pięciu kawałkach, 6ha łąki i 4 ha dzierżaw. c360 i golf III w garażu... Wielkie nowoczesne gospodarstwa - tak, są ale jest ich garść. Przeważnie jest średnio lub marnie...

#9744 Share Piotras

Piotras

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 301 postów

Napisany 12 maj 2013 - 12:35

Dziewczyna na gospodarkę

madas szab a z idealem tez zle bo godzenia by nie bylo :D a wiadoma sprawa dla wiekszosci etap przeprosin jest mily :D

Właśnie i tu się zgodzę nie ma to jak godzenie się ;) hehe

#9745 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 784 postów

Napisany 12 maj 2013 - 12:41

Dziewczyna na gospodarkę Ja bym jeszcze podzielił rolników na normalnych rolników dla których praca na roli to nadal tylko praca co nie znaczy ze nie robią tego z zaangażowaniem i przyjemnością , dla których praca na roli jest tylko śdodkiem do źycia i rolnikomaniaków dla krórych rola i obora to całe zycie. Nie raz widziałem a nawet znam kilku takich u których na podwórku stoi nowy JD i kupa innego sprzętu ale na podwórku i w mieszkaniu burdel na kółkach ,bo szkoda kasy na jakis glupi remont mieszkania tym bardziej szkoda czasu na wykoszenie trawy wokół domu .
I tak jak rolnicy z tej pierwszej grupy maja szerokie horyzaty poszukiwań i duze szanse na znalaznienia żony nie koniecznie zwiazanej z rolnictwem , wystarczy ze bedzie lubiła wies .Tak rolnikomaniacy maja juz wąskie pole do popisu i praktycznie do takiego kołchozu nie wiele odwaznych kobiet sie znajdzie , acz kolwiek sie znajduja

#9746 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 12 maj 2013 - 12:41

Dziewczyna na gospodarkę Jak mojego poznalam mial 360-3P, 5ha pola i starego mondeo mk1.

Teraz moj ma 360-3P ,330, 8ha pola, mial passata B6??teraz ma nowego mondeo mk4, swoj dom, swoja dzialalnosc, dziecko, i jeszcze chce brac kredyt na 800tys zl.

I ja pracuje u niego jako ksiegowa, jako sprzataczka i jako kura domowa.

Poprostu tak mysmy sie dobrali. Ja jestem za nim a on za mna. On jest rolnikiem a gdy do mnie dzwonil to przedstawial sie jako firma Janosik.

Edytowany przez banan575, 12 maj 2013 - 12:47.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#9747 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 12 maj 2013 - 18:17

Dziewczyna na gospodarkę Ale się rozpisaliście, chwilkę mnie nie było, a teraz muszę to przeczytać wszystko:)
Jakby się komuś coś nie zgadzało to zmieniłam zdjęcie w awatarze:)

#9748 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 12 maj 2013 - 18:26

Dziewczyna na gospodarkę Banan najważniejsze że ma Ciebie

#9749 Share twix123

twix123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo. samochody, pszczelarstwo- trochę hobby trochę zawód

Napisany 12 maj 2013 - 18:32

Dziewczyna na gospodarkę Ale nick się zgadza. ;) No to nadrabiaj zaległosci i dołącz do dyskusji. :) :)

#9750 Share dzikijohn

dzikijohn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 323 postów

Napisany 12 maj 2013 - 18:45

Dziewczyna na gospodarkę

Jeju :o ależ Ty ładna jesteś :) - nie żebym się zalecał bo i tak nie ma na to szans, obiektywnie piszę :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9751 Share ursusc914

ursusc914

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 12 maj 2013 - 18:48

Dziewczyna na gospodarkę Powiew nowości znacząco wpłynie na zainteresowanie tym tematem.

#9752 Share variotta

variotta

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Dziewczyna na gospodarkę fajny masz avatar , szanse na Pana prowadzącego dochodową firme wzrastaja :)

#9753 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Dziewczyna na gospodarkę Mniej więcej ogarnęłam co pisaliście pod moją nieobecność. Często piszecie o produkcji zwierzęcej, że może odstraszyć, nie tyle może nawet zwierzęta co z nimi związane smród, gnój i inne "atrakcje". Z tym muszę się zgodzić, bo to dla mnie jest odrażające, a co dopiero mówić dla dziewczyny wychowanej w mieście. Chyba, że jakaś dziewczyna jest z gospodarstwa gdzie zwierzęta były, to może ma inne podejście. Nie piszę tego tonem jakiegoś wywyższania się tylko tak mam, że produkcji zwierzęcej bym nie zaakceptowała.
Ale czymś tysiąc razy gorszym jest często, ale na szczęście już coraz rzadziej, występujące bałagan, nieporządek i śmieciowisko koło domu czy zaraz za domem. Można nie mieć kasy i są w gospodarstwach ważniejsze wydatki niż nowy dach czy elewacja, ale na Boga, gnój na środku podwórza albo prywatne wysypisko śmieci koło domu czy dziurawe ogrodzenie?! Jeśli ktoś przywozi dziewczynę w takie miejsce to niestety reakcja raczej nie będzie pozytywna. To tak jakbyście zostali zaproszeni do dziewczyny, a tam w chałupie gary w zlewie, podłoga brudna, ciuchy nie wiadomo gdzie porozwalane, itp.
Nikogo z Was oczywiście nie posądzam o coś takiego, ale to dość istotne panowie:)

#9754 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Dziewczyna na gospodarkę

Ale się rozpisaliście, chwilkę mnie nie było, a teraz muszę to przeczytać wszystko:)

No właśnie widać, zawsze było zdjęcie z lustrem w tle a teraz niespodziewanka ;)
Pozytywnie :rolleyes:
Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

#9755 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów

Napisany 12 maj 2013 - 18:54

Dziewczyna na gospodarkę Czyli miałam dobry pomysł ze wstawieniem nowego zdjęcia:)

#9756 Share variotta

variotta

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 12 maj 2013 - 18:55

Dziewczyna na gospodarkę powiew nowosci i zeby dalo sie troche podkrecić atmosferke :)

#9757 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 12 maj 2013 - 18:58

Dziewczyna na gospodarkę Powiem tak zanim mojego poznalam to znalam innych chlopakow i kolezanki ale nikogo niezapraszalam do domu poprostu wstydzilam sie.

Mieszkalam w starej chalupie a z boku stal dom pietrowy w surowym stanie.

Odkad mojego poznalam to dopiero po 7miesiacach go zaprosilam na kawe, bo bylo mi wstyd pokazac w jakich warunkach sie mieszka.

Moj w ciagu pol roku doprowadzil dom ze stanu surowego do mieszkalnego, po to tylko zeby kawe sie napic na balkonie.

Poprostu jedno musi byc za drugim. a reszta samo przyjdzie. Iwy nie szukajcie na gospodarke tylko zeby zyla dzielila szczescie i smutki z Toba a nie z widlami.

Edytowany przez banan575, 12 maj 2013 - 19:01.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#9758 Share variotta

variotta

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 12 maj 2013 - 19:06

Dziewczyna na gospodarkę prywatne wysypisko na podworku to malo powiedziane , nieraz to mozna takie cuda wianki spotkać że pieszo z 1go konca podworka do drugiego jest sie ciezko przedostać o tym żeby po podworzu jezdzac autem czy traktorem to pomarzyc mozna , podziurawione opony na srodku jakies ,tu troche jakichs butelek tu troche galezi tu troche gruzu , tu piesz szarpie jakiegos pampersa od sasiada,troche smieci bo akurat sie z kubla wysypaly co nikogo nie rusza, i inne przyjemne przeszkody pod nogami , a to wszystko zaraz jak sie wyjdzie z domqu , dziewczynie ktora by tam trafila to wspolczuje i bym mogl jej nawet podarowac woreczek foliowy na wypadek mysli pokarmowo-zwrotnych ktorych przyjemnisci by nie miala napewno uniknąć

macie bita

#9759 Share jonkszi

jonkszi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:KPK KUMURUN,, Gniotsa nie złamiotsa"
    Technika rolnicza i nie tylko.

Napisany 12 maj 2013 - 19:08

Dziewczyna na gospodarkę Oj tam oj tam ważne żeby willa się nie waliła bo mieszkałem trochę na stancji i jak we czterech się mieszka to talerze spleśniałe smród niemożliwy a żeby domyli gary po sobie to mowy nie ma a powiem szczerze lubię porządek. Ale się nie dawałem i nie myłem po nich.

Edytowany przez jonkszi, 12 maj 2013 - 19:10.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9760 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów

Napisany 12 maj 2013 - 19:11

Dziewczyna na gospodarkę Variotta - Właśnie to o czym piszesz miałam na myśli.
Banan, można mieszkać w małej chatce, ale ważne, żeby był porządek i czysto. Lepsze to niż willa z wysypiskiem śmieci na podwórzu, bo to znaczy, że może i ten ktoś ma kasę, ale klasy zero i jest fleją, który nie szanuje tego co ma.

Edytowany przez Niebieskooka, 12 maj 2013 - 19:13.