Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11391 odpowiedzi na ten temat

#921 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 07 czerwiec 2015 - 10:52

ale jak jesteś taki przekorny i anty i chcesz zamienić wszystkich w ateistów i żyć jak ciele w niedziele, a najlepiej zapieprzaj w polu, bo po co świętować? to do holery nie obchodz świąt , a zamiast choinki postaw sobie barana, a na wielkanoc  ryżu sie najedz zamiast jajek. I to nie my zjechaliśmy ale ty zjechałeś na drogę którą kreuje zydokomuna a ty biedny człowieku tego nie widzisz. Zal mi Cię.

Nikogo w nic nie chcę zamieniać, siebie tylko zmieniłem. Jak z Ciebie taki tradycjonalista, to wiesz jak wygląda Wigilia w katolickiej Bawarii ?? I jak zwykle, wszystkiemu winni żydzi ...

ale ty mnie chyba całkowicie nie rozumiesz.... mi morderca ani gwałciciel też w niczym nie zawinili. geje też mi nie przeszkadzają pod warunkiem że nie afiszują się ze swoją orientacją. jak wcześniej gdzieś wspomniałem też mam znajomego geja i nie mam nic przeciwko niemu, jednak mimo wszystko jest to nienaturalne i jestem przeciwny legalizacji takich związków bo to dewiacja- jak chcą ślubu to niech zakładają wspólnotę religijną, powołają sobie jakiegoś guru św zenka pedalskiego, jak urosną w siłę to wtedy mogą zawalczyć o konkordat. póki co ja jestem przeciwko i tyle, daj może im jeszcze dzieci, tylko teraz trzeba by było się zastanowić jak czuło by się dziecko które by na 100% wykazywało preferencje hetero, a było by wychowywane w "rodzinie" homo? takie dziecko pomyśl jak by się czuło.. i jaką krzywdę tym można by było mu wyrządzić.

A mi morderca zawinił, jest niebezpieczny, w przeciwieństwie do ludzi o odmiennej orientacji. Co rozumiesz przez afiszowanie ?? Jak idziesz z żoną za rękę do kościoła w niedzielę to jest afiszowanie ?? Poza tym, dlaczego dla Ciebie cały czas ślub kojarzy się z ceremonią religijną ?? Wierzysz w Boga, OK, ale naprawdę nie potrafisz być ponad tym i pomyśleć neutralnie ?? Czy wiesz o tym, że w III RP jedyny ważny ślub w świetle prawa, to ślub cywilny ?? Poza tym, powiedz gdzie opowiedziałem się za adopcją dzieci przez pary homoseksualne ?? Lecisz nurtem jaki wyznaczył Ci lokalny proboszcz-miłujący bliźniego, czy prowadzisz merytoryczną dyskusję ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 06:04
  •  

#922 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 07 czerwiec 2015 - 11:39

akurat swojego proboszcza to nie trawię bo zbyt łasy na pieniądze (aż przesadnie), jesteś tak bardzo tolerancyjny więc można by było śmiało przyjąć że adopcja dzieci też by ci nie przeszkadzała. z żoną do kościoła to jak wolisz można nazwać afiszowaniem, lecz jest to jak najbardziej naturalne, nawet zwierząta mają tak że samiec się kręci przy samicy, patrzę że dążysz do tego żebyśmy byli gorsi od zwierząt (mniej rozwinięci?).

ślub kojarzy mi sie z byciem razem, a czy to kościelny czy cywilny to mi już większej różnicy nie sprawia, mówiłem już chyba nawet że nie jestem radykałem, część rzeczy w kościele mi się podoba a część nie koniecznie

#923 Share weksel

weksel

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja,rolnictwo,zamiłowanie do marki URSUS
    kocham to co lubie:)

Napisany 07 czerwiec 2015 - 12:45

ciekawe z ilu się jeszcze obietnic wycofa pan DUDA,wieku emerytalnego już nie cofnie- fajnie brawo panie Prezydencie!!!!!

#924 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 07 czerwiec 2015 - 13:55

Następna dyskusja nie na temat skutkować będzie punktami

#925 Share weksel

weksel

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 07 czerwiec 2015 - 15:27

co tam punkty o dobro Polaków   chodzi!

Edytowany przez weksel, 07 czerwiec 2015 - 15:28.

#926 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 07 czerwiec 2015 - 16:01

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? A wy wierzyliście naprawdę, że obniży? Tracę nadzieję w ludzi...

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

#927 Share weksel

weksel

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 07 czerwiec 2015 - 16:20

wypisał się z PiSu dobra bajeczka tam kaczyński bedzie za sznureczki szarpał,pic na wode

#928 Share miwigos

miwigos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1227 postów

Napisany 07 czerwiec 2015 - 19:00

Dożyjemy ,zobaczymy ,ja trzymam kciuki za niego

#929 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 07 czerwiec 2015 - 19:16

A wy wierzyliście naprawdę, że obniży? Tracę nadzieję w ludzi...

Cześć ludzi wręcz zachłysnęła się tą wiarą. Ci którzy nie wierzyli, ale chłodno ocenili obecną sytuację polityczną i możliwości naszego wciąż biednego państwa, głosowali na Bronka. Sporo ludzi wciąż wierzy, że same zmiany na scenie politycznej wystarczą.

wypisał się z PiSu dobra bajeczka tam kaczyński bedzie za sznureczki szarpał,pic na wode

Musiał się wypisać, zgodnie z konstytucją III RP prezydent ma być bezpartyjny. Oczywiście nie zmienia to faktu, że będzie po cichu wiwatował tej partii, z której się wywodzi. Dlatego jestem zdania, że lepiej żeby na jesieni wygrał PiS, nie ma nic lepszego dla demokracji, jak stabilność władzy.

Kaczyńskiemu będą pomagać hierarchowie KK, choćby ten artykuł jest tego świetną zapowiedzią: http://wiadomosci.ga...html#Czolka3Img

Prawda jednak taka, że decydować będą w sprawach drugiej wagi, jak związki partnerskie czy in vitro, ale które będą rzutować na to, jak nas Polaków będą inni postrzegać.

Edytowany przez Kaszlak79, 07 czerwiec 2015 - 19:21.

#930 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1475 postów

Napisany 07 czerwiec 2015 - 19:54

Mam to gdzieś jak nas kto postrzega Komorowski też tylko podpisywał co mu pod nos podsunęli nic dobrego dla nas nie zrobił dla rodzin tymbardziej

O rolnikach to nawet nie wiedział Duda na pewno będzie o wiele lepszy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#931 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 07 czerwiec 2015 - 21:17

Szkoda, bo jak Cię widzą, tak Cię piszą. Duda też będzie podpisywał wszystko, nie tylko co mu Jarek pod nos podłoży, ale też polski episkopat.

To że będzie lepszy to też tylko wierzysz, czy masz na to dowody ?? Bo puki co, urzędu jeszcze nie objął, a narazie tylko duuuużo naobiecywał.

#932 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 07 czerwiec 2015 - 21:35

Cześć ludzi wręcz zachłysnęła się tą wiarą. Ci którzy nie wierzyli, ale chłodno ocenili obecną sytuację polityczną i możliwości naszego wciąż biednego państwa, głosowali na Bronka. Sporo ludzi wciąż wierzy, że same zmiany na scenie politycznej wystarczą.

Mój głos nie był poparciem Dudy, tylko głosem przeciw Komorowskiemu i myślę że Duda otrzymał większość głosów w ten sposób, a nie za całokształt swojej osoby jak i obiecanek przedwyborczych. Głosowałem  przeciw Lisowi, Karolakowi, Tadli, Bartoszewskiemu - temu który wyborców innych niż PO nazywał bydłem. Przeciw pysze i arogancji Bieńkowskiej która nazywa idiotami tych którzy zarabiają 6000zł. Całej obecnej władzy która żyje w oderwaniu od rzeczywistości w jakiej żyje reszta społeczeństwa, doskonałym przykładem popisał się Bronek odpowiadając na pytanie chłopaka który pytał się jak dorobić się mieszkania zarabiając 2000zł - jaka odpowiedz była wszyscy wiemy. Zresztą sam Komorowski w jednej z debat powiedział; pokaż kim są twoi przyjaciele, a powiem kim jesteś Ty. W ten oto sposób można było sobie wyrobić zdanie kim jest prezydent Komorowski.

Póki co najwyższym suwerenem jest naród i jeżeli prezydentura Dudy ograniczy się do zwiedzania kościołów to i jemu naród za 5 lat pokaże środkowy palec.

#933 Share Ecopiotr

Ecopiotr

You have the right to stand up and fight for things you belive i

• Members
  • PipPipPip
  • 758 postów

Napisany 07 czerwiec 2015 - 21:40

A wy wierzyliście naprawdę, że obniży? Tracę nadzieję w ludzi...

Cóż, w zasadzie wszyscy wiedzą, że obietnice są tylko po to, żeby być wybranym. Spełnienia oczekują rozczarowani, którzy wciąż mają nadzieję, że znajdzie się polityk gotowy/władny spełnienia choćby 10% obietnic. Jeszcze tak nie było i nic nie wskazuje na to, by kiedyś być mogło, ale nadzieja w narodzie jest. Naiwnych nie sieją, sami się rodzą...

#934 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 07 czerwiec 2015 - 21:53

Mój głos nie był poparciem Dudy, tylko głosem przeciw Komorowskiemu i myślę że Duda otrzymał większość głosów w ten sposób, a nie za całokształt swojej osoby jak i obiecanek przedwyborczych. Głosowałem  przeciw Lisowi, Karolakowi, Tadli, Bartoszewskiemu - temu który wyborców innych niż PO nazywał bydłem. Przeciw pysze i arogancji Bieńkowskiej która nazywa idiotami tych którzy zarabiają 6000zł. Całej obecnej władzy która żyje w oderwaniu od rzeczywistości w jakiej żyje reszta społeczeństwa, doskonałym przykładem popisał się Bronek odpowiadając na pytanie chłopaka który pytał się jak dorobić się mieszkania zarabiając 2000zł - jaka odpowiedz była wszyscy wiemy. Zresztą sam Komorowski w jednej z debat powiedział; pokaż kim są twoi przyjaciele, a powiem kim jesteś Ty. W ten oto sposób można było sobie wyrobić zdanie kim jest prezydent Komorowski.

Póki co najwyższym suwerenem jest naród i jeżeli prezydentura Dudy ograniczy się do zwiedzania kościołów to i jemu naród za 5 lat pokaże środkowy palec.

No cóż, skoro postawa celebrytów bardziej Ci nie pasuje niż nadętego kleru, szanuję twój wybór. Ja głosowałem na Bronka jako na mniejsze zło. Co do tego mieszkania, wskaż mi choć jeden kraj w Europie, gdzie młoda osoba w pojedynkę może sobie pozwolić na jego zakup ??

Twoje ostatnie zdanie 100% racji.

#935 Share weksel

weksel

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 07 czerwiec 2015 - 21:54

Musiał się wypisać, zgodnie z konstytucją III RP prezydent ma być bezpartyjny. Oczywiście nie zmienia to faktu, że będzie po cichu wiwatował tej partii, z której się wywodzi. Dlatego jestem zdania, że lepiej żeby na jesieni wygrał PiS, nie ma nic lepszego dla demokracji, jak stabilność władzy.

Kaczyńskiemu będą pomagać hierarchowie KK, choćby ten artykuł jest tego świetną zapowiedzią: http://wiadomosci.ga...html#Czolka3Img

Prawda jednak taka, że decydować będą w sprawach drugiej wagi, jak związki partnerskie czy in vitro, ale które będą rzutować na to, jak nas Polaków będą inni postrzegać.

mógł startować jako nie zrzeszony i co nic by z tego nie bylo bo wtedy jarosław by wystawił innego pionka i naród polski by tego pionka wybrał, a żeby nie PO a ja było tak i jest i bedzie, bo nie wierzę ze nagle pan Duda zniesie embarga i bedzie lepiej i ruszymy z mlekiem,jabłkiem i tak dalej i tak dalej,NIKT NIE DA TYLE CO OBIECUJE PiS :) prawdopodobnie wybory na jesieni wygra PO i będzie " w koło macieju" http://www.se.pl/wia...ego_618590.html  pozdrawiam pana Prezydenta

Edytowany przez weksel, 07 czerwiec 2015 - 21:58.

#936 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1450 postów

Napisany 07 czerwiec 2015 - 22:00

duda dzisiaj znowy msze zaliczyl - w sumie to moze i dobrze jak codziennie bedzie po roznych kosciolach urzedowal to mu  cala kadencja zleci, bo w polsce jest z 5 tys parafii. nic nie zdarzy spieprzyc :D  :D  . a tak calkiem na powaznie polska jest panstwem swieckim i nikt z urzednikow panstwowych nie powinien sie ze swoja wiara afiszowac i to glownie w telewizji- zeby wszyscy widzieli, prywatnie to sobie moze robic w niedziele i swieta co chce ale za swoja kase .kosciol predzej czy pozniej przekona sie ze na sojuszu z pis-em wyjdzie jak zablocki na mydle ale wtedy bedzie za pozno na zmiane i zostanie wszedzie jak w cywilizowanym swiecie enklawa dla 5 % spoleczenstwa, bo tyle jest wg badan socjologow polakow ktorzy wierza i praktykuja scisle wedlug zalecen kosciola katolickiego, niedawno widzialem program w ktorym jedna z rozmowczyn[oczywiscie niewierzaca] probowala znalesc wsrod licznej, mlodej publicznosci kogos kto zna na pamiec X przykazan- nikt nie znal i to jest cala prawda o sile i nauce kosciola ktory tylko z nazwy jest powszechnym. :lol:  :lol: 

wiecie w jakim zawodzie jest najwiecej homoseksualistow-oczywiscie w kosciele katolickim, prawie polowa ksiezy jest takiej orientacji, w usa niedawno zakazano przyjmowac homosekusalistow do seminariow bo zaczeli dominowac i byly problemy z wiernoscia partnerow-wiadomo duza konkurencja. :P 

duda zaczyna obsadzac kancelarie , juz zaczynam sie bac -sama ferajna z krakowa -takie same sk......ny jak ja ,wiec kto czyta moje posty wie czego sie spodziewac, jeszcze tylko pani premier z moich stron i jestescie zalatwieni na cacy. ale sami tego chcieliscie wiec mi was nie zal, ja w takim pisowskim srodowisku zyje od lat wiec sobie dam rade a znajac ich, wiem ze to takie same[tu wpiszcie sobie dowolne obrazliwe slowo] jak ci z po tyle ze bardziej obludni i falszywi.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#937 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów

Napisany 08 czerwiec 2015 - 03:14

ciekawe z ilu się jeszcze obietnic wycofa pan DUDA,wieku emerytalnego już nie cofnie- fajnie brawo panie Prezydencie!!!!!

bystrzaku poczytaj sobie trochę i może wtedy sie dowiesz kiedy będzie zaprzysiężony na prezydenta... wszystko co w tej chwili leży w kompetencjach prezydenta wychodzi od bronka (jego popleczników)

#938 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1475 postów

Napisany 08 czerwiec 2015 - 09:23

duda dzisiaj znowy msze zaliczyl - w sumie to moze i dobrze jak codziennie bedzie po roznych kosciolach urzedowal to mu  cala kadencja zleci, bo w polsce jest z 5 tys parafii. nic nie zdarzy spieprzyc :D  :D  . a tak calkiem na powaznie polska jest panstwem swieckim i nikt z urzednikow panstwowych nie powinien sie ze swoja wiara afiszowac i to glownie w telewizji- zeby wszyscy widzieli, prywatnie to sobie moze robic w niedziele i swieta co chce ale za swoja kase .kosciol predzej czy pozniej przekona sie ze na sojuszu z pis-em wyjdzie jak zablocki na mydle ale wtedy bedzie za pozno na zmiane i zostanie wszedzie jak w cywilizowanym swiecie enklawa dla 5 % spoleczenstwa, bo tyle jest wg badan socjologow polakow ktorzy wierza i praktykuja scisle wedlug zalecen kosciola katolickiego, niedawno widzialem program w ktorym jedna z rozmowczyn[oczywiscie niewierzaca] probowala znalesc wsrod licznej, mlodej publicznosci kogos kto zna na pamiec X przykazan- nikt nie znal i to jest cala prawda o sile i nauce kosciola ktory tylko z nazwy jest powszechnym. :lol:  :lol:

wiecie w jakim zawodzie jest najwiecej homoseksualistow-oczywiscie w kosciele katolickim, prawie polowa ksiezy jest takiej orientacji, w usa niedawno zakazano przyjmowac homosekusalistow do seminariow bo zaczeli dominowac i byly problemy z wiernoscia partnerow-wiadomo duza konkurencja. :P

duda zaczyna obsadzac kancelarie , juz zaczynam sie bac -sama ferajna z krakowa -takie same sk......ny jak ja ,wiec kto czyta moje posty wie czego sie spodziewac, jeszcze tylko pani premier z moich stron i jestescie zalatwieni na cacy. ale sami tego chcieliscie wiec mi was nie zal, ja w takim pisowskim srodowisku zyje od lat wiec sobie dam rade a znajac ich, wiem ze to takie same[tu wpiszcie sobie dowolne obrazliwe slowo] jak ci z po tyle ze bardziej obludni i falszywi. Ale Ty jesteś ograniczony że człowiek do kościoła chodzi tak Ci to przeszkadza? Duda jest wolnym człowiekiem i co na czas prezydentury Boga ma się wyrzec ?Wczoraj było Święto dziekczynienia ale Ty pewnie tylko pochody pierwszomajowe zaliczałeś to nie wiesz o tym

Typowa postawa ateisty bełkot zamiast rzeczowych argumentów

#939 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów

Napisany 08 czerwiec 2015 - 09:55

nie tyle ateisty tylko człowieka który naczytał się troli w internecie. wszyscy naskakują na dudę a jakoś nie patrzą na co przez ostatnie lata bronek pozwolił -jedna wielka wyprzedaż majątku polskiego. dlaczego niemieckie (głównie) media tak obsmarowują dudę? prosty wniosek można wyciągnąć... pomyślcie kto najwięcej wykupował? ktoś może pokusi się o odpowiedź? po prostu poczuli że skończą się złote lata wykupu za grosze cennego majątku i próbują siać panikę w naszym narodzie, która miejmy nadzieję że nic nie przyniesie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#940 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 08 czerwiec 2015 - 11:37

Przecież wszyscy to wiedzą.....a o czym tu cały czas  się dyskutuje?....

O tym co Wy upraszczacie niepojęcie ...i powtarzacie  o czym już była mowa, albo medialne czy ambonalne news'y ..

Naprawdę ..................jesteście tak słabo pojętni, że szok!

..więc bez sensu ta dyskusja.......jesli nie czytacie dogłębnie a na wyrywki...to co jest pisane......

....We wszystkim jest złoty środek...........

Takie "niskie" podteksty i agresja (brak szacunku do wolności słowa), jest przyczyną tylko tego, że sami się gubicie nie mogąc spojrzeć prawdzie prosto w oczy.....

Ręce opadają, gdyż obrażacie się jak mali chłopcy..

Amen ( jak to Rolnik bywał rzec)

Edytowany przez Ywa, 08 czerwiec 2015 - 12:10.

Ziemia człowieka wyda i ziemia człowieka zje.