Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

11413 odpowiedzi na ten temat

#3641 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 27 styczeń 2016 - 11:27

Teraz też tak będzie tylko pieniądze pójdą do rydzyka i prawicowych oszołomów.

A co do dudy co go nazywają prezydentem - to człowiek bez honoru!!!

W kampanii obiecywał podwyższenie kwoty wolnej od podatku do 8000 zł i mówił że będzie to jedna z pierwszych rzeczy które zrobi i że jest to sprawa honoru!

Czyli śmiało można powiedzieć że jest człowiekiem bez honoru. 

A widzieliście wczoraj kempe u olejnik - samo to jak mówi powinno zapewnić jej z 5 lat w kamieniołomach ;)

Każdy kandydat na prezydenta obiecując coś takiego jest człowiekiem bez honoru. Po prostu żeruje na tym, że większość obywateli nie zna prerogatyw prezydenta w III RP.

A PO  lis czym on sobie zasłużył taki europejczyk :P :P :P

Widzisz Dasiu Twój kwik nic tu nie pomoże dobra zmiana nadeszła

Czy dobra to czas pokaże za 4 lata przy urnach wyborczych. Bo jak na razie to elektorat PiS-u bardziej w to wierzy niż to czuje. Ja nie czuję że jest mi gorzej, ale z niepokojem spoglądam na przyszłość gdy patrzę na to, co się obecnie dzieje. No, na szczęście jeszcze mam prawo źle myśleć o władzy -_- .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 07:16
  •  

#3642 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów
  • Zainteresowania:Lubię składać komputery

Napisany 27 styczeń 2016 - 11:42

W innych krajach  do rządzenia idą ludzie by rządzić w Polsce i demoludach idą zaś by się nachapać i po obstawiać znajomych rodzinę  .Wszystkie partie tak robią w Polsce .To co obiecują przed wyborami to stek kłamstw dla naiwniaków .Nie znam rządu w Polsce który by zrealizował to co obiecywał .Zawsze tłumaczenie jest też jedno dla naiwniaków że nie mogą bo poprzednicy coś tam :D  Prezydent w Polsce powinien być wybierany przez sejm a nie w wyborach powszechnych tak jak jest u Niemca .W wyborach powszechnych to powinni  być wybierani dożywotnio sędziowie Trybunału Konstytucyjnego wtedy nikt by przy nim nie manipulował tak jest w USA .

#3643 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 27 styczeń 2016 - 11:52

Każdy kandydat na prezydenta obiecując coś takiego jest człowiekiem bez honoru. Po prostu żeruje na tym, że większość obywateli nie zna prerogatyw prezydenta w III RP.

Toteż  Kukiza (z tej trójcy najwyżej plasowanych) bardziej bym widziała ;) Chodzi mi o temperament i mówi jak facet do rzeczy. Choć język pozostawia wiele do życzenia, ale to najmniej ważne. Po nim od razu można byłoby poznać, że jest na muszce, gdyby zmienił się wskoczywszy na stołek.

Wystarczyło mi to, co wczoraj słyszałam.

Duda jest jak Ken, ta elokwencja....... normalnie ideał, ale język niegodny silnego przywódcy, jakim powinien sobą reprezentować.

Bije od niego słabość niemalże teatralna.

I to lukrowanie mu wcześniejsze.

:)

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#3644 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisany 27 styczeń 2016 - 12:03

Tak z boku wygląda to jak działanie skorumpowanego policjanta. Niby broni maluczkich przed bandziorami, ale ci którzy mu płacą mogą łupić bezkarnie. Na wszelkie krzyki i protesty odpowiada - ja tam nic nie widziałem albo nie przesadzaj, przecież nie zabili cię.

#3645 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 27 styczeń 2016 - 12:08

Toteż  Kukiza (z tej trójcy najwyżej plasowanych) bardziej bym widziała ;) Chodzi mi o temperament i mówi jak facet do rzeczy. Choć język pozostawia wiele do życzenia, ale to najmniej ważne. Po nim od razu można byłoby poznać, że jest na muszce, gdyby zmienił się wskoczywszy na stołek.

Wystarczyło mi to, co wczoraj słyszałam.

Duda jest jak Ken, ta elokwencja....... normalnie ideał, ale język niegodny silnego przywódcy, jakim powinien sobą reprezentować.

Bije od niego słabość niemalże teatralna.

I to lukrowanie mu wcześniejsze.

:)

Prezydent ma w naszym kraju funkcję bardziej reprezentacyjną, dlatego jednak język według mnie jest ważny. Choć Kukiz i tak daleko zaszedł ze swoimi 20-stoma %. W naszym ustroju to premier ma więcej do powiedzenia, i to ten powinien być tym "silnym przywódcą". Choć obecnie zarówno premier jak i prezydent są sterowani od tyłu przez zakompleksionego Karła, który się uważa za męża stanu.

Edytowany przez Kaszlak79, 27 styczeń 2016 - 12:09.

#3646 Share ozzborn

ozzborn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 27 styczeń 2016 - 12:11

chyba lepiej jak prezydentem jest człowiek znajacy jezyk angielski niz jakis ........ co na krzesła wchodzi albo inny spawacz co nawet po polsku sie wypowiedziec nie potrafi

Edytowany przez ozzborn, 27 styczeń 2016 - 12:14.

#3647 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 27 styczeń 2016 - 12:26

Prezydent w Polsce to powinien być były wojsko co najmniej w stopniu kapitana ze znajomością angielskiego jak najbardziej .Piszę były wojskowy bo prezydent RP jest głównodowodzącym wojskiem polskim w myśl konstytucji .Papuga czytaj prawnik do tego się nie nadaje bo ci ludzie (prawnicy) z racji zawodu są zawodowymi krętaczami i kłamcami  to po pierwsze .Druga sprawa to taka że Duda nigdy nie był w wojsku i nie ma pojęcia na czym ono polega i jak funkcjonuje .To już durny Wałęsa miał w tej mierze jakieś pojęcie bo był byłym kapralem 

#3648 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 237 postów

Napisany 27 styczeń 2016 - 12:43

Dzisiaj Agrobiznes poinformowal o zapaści na rynku zwierząt futerkowych .Podobno najbardziej spadła  cena skórek z norek.

O to do czego prowadzą rządy PiS . Za` platformy przemysl futrzany szedł pełną parą.

#3649 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 27 styczeń 2016 - 12:50

Prezydent w Polsce to powinien być były wojsko co najmniej w stopniu kapitana ze znajomością angielskiego jak najbardziej .Piszę były wojskowy bo prezydent RP jest głównodowodzącym wojskiem polskim w myśl konstytucji .Papuga czytaj prawnik do tego się nie nadaje bo ci ludzie (prawnicy) z racji zawodu są zawodowymi krętaczami i kłamcami  to po pierwsze .Druga sprawa to taka że Duda nigdy nie był w wojsku i nie ma pojęcia na czym ono polega i jak funkcjonuje .To już durny Wałęsa miał w tej mierze jakieś pojęcie bo był byłym kapralem

Tu się zgadzam, prawnicy i adwokaci to ludzie pozbawieni kręgosłupa moralnego. Z tym wojskowym to też nie głupi pomysł, choć byłaby obawa że trafi się jakiś "beton" a to się nie sprawdza w przypadku tej funkcji państwowej.

chyba lepiej jak prezydentem jest człowiek znajacy jezyk angielski niz jakis ........ co na krzesła wchodzi albo inny spawacz co nawet po polsku sie wypowiedziec nie potrafi

Racja, dlatego dla mnie najlepszym prezydentem do tej pory był Olek Kwaśniewski. Nawet jak gdzieś nawywijał i nie było jak tego ukryć, to potrafił przeprosić. Rzecz u polskiego polityka nie spotykana, bez względu na orientację. I żeby nie było, nie mam poglądów lewicowych. Ś.p. Lecha K. za parę rzeczy też cenię, choć był za bardzo zależny od swojego brata, co już w czasie wieczoru wyborczego zakomunikował. PAD to dla mnie marionetka, w PiS-ie wciąż nic nie może się wydarzyć bez udziału Jarka Nadętego, jednym z filarów tej partii jest bezgraniczna lojalność względem niego.

Edytowany przez Kaszlak79, 27 styczeń 2016 - 12:57.

#3650 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1475 postów

Napisany 27 styczeń 2016 - 13:34

No potrafił jak to alkoholik wszystko obiecuje za wszystko przeprasza do następnego razu ^^

Śni Ci się Jaruzelski jeszcze? :D :D A może przynajmniej myśliwy jak Komorowski ;)

W innych krajach  do rządzenia idą ludzie by rządzić w Polsce i demoludach idą zaś by się nachapać i po obstawiać znajomych rodzinę  .Wszystkie partie tak robią w Polsce .To co obiecują przed wyborami to stek kłamstw dla naiwniaków .Nie znam rządu w Polsce który by zrealizował to co obiecywał .Zawsze tłumaczenie jest też jedno dla naiwniaków że nie mogą bo poprzednicy coś tam :D  Prezydent w Polsce powinien być wybierany przez sejm a nie w wyborach powszechnych tak jak jest u Niemca .W wyborach powszechnych to powinni  być wybierani dożywotnio sędziowie Trybunału Konstytucyjnego wtedy nikt by przy nim nie manipulował tak jest w USA .

O Boże to średnia wieku by była 95 lat :D :D :D  i jeszcze z 15 geriatrów by musiało być zatrudnionych B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3651 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 237 postów

Napisany 27 styczeń 2016 - 13:45

Z tym wojskowym to też nie głupi pomysł, 

Na generala , zbawcę narodu , niestety nie możemy już liczyć  Odszedl do krainy wielkich łowów.

images.jpg  

#3652 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 27 styczeń 2016 - 13:46

...poza tym jest tego multum...

Kiedyś również wrzuciłam jakiś film na forum o kłamstwie polityków, np. przepisów dotyczących umiejscowienia ich sklepu monopolowego w sejmie...

P.S. W wyborach prezydenckich akurat nie zagłosowałam na żadnego z tej sondażowej trójcy :)

Edytowany przez Ywa, 27 styczeń 2016 - 13:48.

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#3653 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 27 styczeń 2016 - 14:18

No potrafił jak to alkoholik wszystko obiecuje za wszystko przeprasza do następnego razu ^^

Śni Ci się Jaruzelski jeszcze? A może przynajmniej myśliwy jak Komorowski ;)

O Boże to średnia wieku by była 95 lat   i jeszcze z 15 geriatrów by musiało być zatrudnionych B)

No widzisz człowiek po szkole podstawowej znający świat góra tylko z miasta powiatowego nie wie jak to jest na świecie rozwiązane w innych krajach :D Nie zna też podstaw konstytucji PL i nie wie że prezydent jest dowódcą wojska polskiego :D Ogólnie to odnoszę wrażenie że ty jednak wszystkich w domu nie masz i zachowujesz się podobnie jak Macierewicz który też wszystkich w domu nie ma :D  Jakoś w USA TK tak działa i jest normalnie .Wiadomo pisowcom to nie na rękę by było ale nie dziwota bo berety zbyt im mózgi uciskają więc i z postrzeganiem rzeczywistości otaczającego świata mają problem .Dobrze że choć antenki na beretach mają zestrojone z toruńskim guru bo by w ogóle nie wiedzieli co się dzieje :D

#3654 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 27 styczeń 2016 - 14:37

Dzisiaj Agrobiznes poinformowal o zapaści na rynku zwierząt futerkowych .Podobno najbardziej spadła  cena skórek z norek.

O to do czego prowadzą rządy PiS . Za` platformy przemysl futrzany szedł pełną parą.

Dziwisz się? Po wypowiedz\iach Brudzińskiego o osobach uczestniczących w demonstracjach ubranych w futra ceny spadły. PiS woi już wszyscy podpadają. Panie w futrach, cykliści, wegetarianie. Ci ludzie są tak butni w swoich wypowiedziach, że nawet nie zwracają na to uwagi.

#3655 Share wojtekd

wojtekd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 27 styczeń 2016 - 14:59

OBÓZ NARODOWO-RADYKALNY

#3656 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisany 27 styczeń 2016 - 15:08

Generalnie spełniam wszystkie warunki postawione przez Ako, więc mógłbym zostać prezydentem.Miałem też okazję obserwować Prezydenta Kwaśniewskiego kiedy z Kuczmą wysiadali z salonki na lądowisku więc w tej materii też pewien obraz posiadam. 
Martwi mnie tylko jedno, Jeżeli wlazł bym  w politykę zapewne straciłbym dobre imię i opinię na jaką dotąd pracowałem. 

#3657 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1475 postów

Napisany 27 styczeń 2016 - 16:19

No widzisz człowiek po szkole podstawowej znający świat góra tylko z miasta powiatowego nie wie jak to jest na świecie rozwiązane w innych krajach :D Nie zna też podstaw konstytucji PL i nie wie że prezydent jest dowódcą wojska polskiego :D Ogólnie to odnoszę wrażenie że ty jednak wszystkich w domu nie masz i zachowujesz się podobnie jak Macierewicz który też wszystkich w domu nie ma :D  Jakoś w USA TK tak działa i jest normalnie .Wiadomo pisowcom to nie na rękę by było ale nie dziwota bo berety zbyt im mózgi uciskają więc i z postrzeganiem rzeczywistości otaczającego świata mają problem .Dobrze że choć antenki na beretach mają zestrojone z toruńskim guru bo by w ogóle nie wiedzieli co się dzieje :D

Ty może i masz wszystkich tyle że nie po kolei Bo oprócz obrażania ludzi to nic do tematu nie wnosisz :P  Jakby PO zPSL Polski nie rozkradało to by wyborów nie przegrało nie wiem czy zauważyłeś że cała ta opozycja dzisiejsza nic oprócz przejęcia władzy w głowie nie ma bo i skąd :lol:  jak to ludzie Twojego pokroju :ph34r:  słuchaj dalej tego TVN to może coś jeszcze wymyślisz no chyba że z centrali Ci te newsy przesyłają B)

#3658 Share ela3225

ela3225

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 27 styczeń 2016 - 17:30

ale jaja według ciebie to pewnie PIS jest też winien opóżnieniom w wypłacie dopłat ,przez ostatnie lata też winiono PIS za wszystko

#3659 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 27 styczeń 2016 - 17:41

Za to PiS w ogóle nikogo nie winił... https://www.google.n...iw=1366&bih=641

PS, Ja już resztę dopłat dostałem w poniedziałek, nie sądzę aby były opóźnione.

Na generala , zbawcę narodu , niestety nie możemy już liczyć  Odszedl do krainy wielkich łowów.

attachicon.gifimages.jpg

Podobno skojarzenia to przekleństwo. Chcąc nie chcąc, pierwszym prezydentem III RP był.

Przynajmniej nie był niczyją marionetką.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3660 Share Kas

Kas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 27 styczeń 2016 - 18:27

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? A kto służył "braciom" moskalom ? Teleranka też mu nie zapomnę!