nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

 Panowie urośliście już wystarczająco depcząc z dumą po innych?

Z czego to wynika?

 

Czy zdążyliście już zubożeć przez nowe rządy, że takie krańcowe oceny(proroctwa) wyrażacie? To nie za wcześnie?

To kogo widzielibyście na miejscu obecnych rządzących?

 

 

P.S. Brawo za niezłomność Staszka...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

 

jakoś mam wrażenie że spora część elektoratu PiS to nieokrzesane leniwe chamy

urzędnicy to elektorat po

Kaszlak79

 

Swoją drogą, gdyby to za rządów PO poszła fama o tym 1 mln Ukraińców u nas, to zaraz byłby wrzask PiSlamistów że banderowcy dawniej nas mordowali, a teraz robotę zabierają. I kolejny spisek gotowy.

"Borys Budka - minister sprawiedliwości PO-kilkaset tysięcy uchodźców z terenów Rosji trafiło do Polski i nie ma żadnego problemu. Myśmy przyjęli w ostatnich latach około miliona osób z Ukrainy i też nie stanowią one problemu – stwierdził Budka.

 

znowu samozaoranie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Dzisiaj weszła w zycie ustawa o słuzbie publicznej

 

Do tej pory były konkursy , moge sie zgodzić ze kazda władza od 25  lat przy nich po cichu majcowała

 

teraz bedzie zmiana    urzednicy tego szczebla beda mianowani   

tylko co bedzie kryterium   przynaleznoec partyjna   rodzina  kolesiostwo     może mi ktos obiektywnie to wytłumaczyć

Obiektywnie to musieli to zrobić bo jak ma być "dobra zmiana" a nie masz wywalifikowanych kadr to trzeba dostosowac kryteria do posiadanych zasobów ludzkich. To tak jakby Jasio w szkole był debilem niezdolnym by zdać do kolejnej klasy a pani zamiast go zostawić jeszcze na rok zmieniłaby program by go przepchnąć.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Jak dla mnie Natalia Siwiec na premiera może być. Dźwięk wyłączamy, w to miejsce jakaś muzyka i każde nawet najdłuższe wystąpienie bez większej frustracji oglądam.
Fajna kobitka. 
A na prezydenta Boguś Linda. Staje człowiek przed kamerą, patrzy po zebranych i zaczyna od słów "co wy k..wa wiecie o rządzeniu". Wszystko jasne brak pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1734    47

Teraz leci w tvn 24 Protasiewicz PO zapomniał naród jak pijany Protasiewicz niemieckich urzędników wyzywał a teraz na skargi do Niemców leci!

fajnie.

czy nie Rokita tez kiedyś tak robił. Teraz Jarek przesunął im koryto i postawił w Brukseli a s-nie poleciały. Zdradziły Polskę. To jest hipokryzja.

Edytowano przez 1734

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Niestety, to nie naród zapomniał tylko sam wywołany Protasiewicz. Czyli mentalne zeszmacenie dotyczy wszystkich opcji. Pozwala to wysnuć przypuszczenie że gdyby 

zebrać ich wszystkich na starą barkę i wyholować w okolice Rowu Mariańskiego a następnie odegrać scenę zderzenia Titanica z górą lodową atmosfera w narodzie oczyściłaby się sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

Rafał A. Ziemkiewicz

Staram sie nie kląć, ale zwolennicy PO maszerujący "przeciwko inwigilacji" to jakby k...wa weterani SA i SS przeciw antysemityzmowi wyszli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

 A co, żal "dudę" ściska że nie można jak za PRL-u wysłać ZOMO naprzeciw ?? Swoją drogą, Jarek planował podobno swoje demonstracje jako kontrę. Czekamy więc ...

urzędnicy to elektorat po

Kaszlak79

"Borys Budka - minister sprawiedliwości PO-kilkaset tysięcy uchodźców z terenów Rosji trafiło do Polski i nie ma żadnego problemu. Myśmy przyjęli w ostatnich latach około miliona osób z Ukrainy i też nie stanowią one problemu – stwierdził Budka.

 

znowu samozaoranie :)

To kim jest elektorat PiS-u, skoro tacy szlachetni ?? Nie zostali zwabieni pustymi obietnicami wyborczymi ??

Co do Ukraińców, znasz pojęcie azylanta a nielegalnego imigranta ??

"Samozaorany" to Ty masz umysł, ślepo wierząc w czyjąś ideologię.
 

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 

ciekawy jestem czy ktoś tu  z  pisiorów  o tym pamięta ?  :D  :D  :D

 

Jest kwiecień 1998 r. Poseł niezrzeszony Jarosław Kaczyński udziela obszernego wywiadu „Gazecie Polskiej”. Rozmowę przeprowadzają redaktor naczelny tygodnika Piotr Wierzbicki i Tomasz Sakiewicz, wtedy czołowy dziennikarz „Gazety”. Wywiad sprawia wrażenie bardzo szczerego. Kiedy pada pytanie o Radio Maryja, Kaczyński stwierdza: „Po naszej stronie działają aktywnie rosyjskie służby specjalne. Radio Maryja jest dziś głęboko antyzachodnie, niechętnie nastawione do hierarchii kościelnej, prorosyjskie, wcale nie nieżyczliwe PRL, ma nadajniki na Uralu. W Rosji panuje wprawdzie bałagan, ale niektórych rzeczy pilnują tam jednak dość dobrze”. W odpowiedzi na kolejne pytanie idzie jeszcze dalej. Porównuje toruńską rozgłośnię do Targowicy: „Prorosyjskość ubrana jest tam w maskę patriotyczną. (...) Problem w tym, w którym miejscu kończą się pospolici głupcy, a zaczyna zwyczajna agentura”.

Ocena Radia Maryja – choć bardzo śmiała – musiała być przez Kaczyńskiego gruntownie przemyślana, bo zostaje powtórzona trzy lata później w kolejnym dużym wywiadzie dla „Gazety Polskiej”: „Prorosyjskie lobby kwitnie nie tylko po lewej stronie. Funkcjonuje i umacnia się także na prawicy. Jest to słynny paradygmat targowicki, o którym już mówiłem”. Tym razem nazwa rozgłośni nie pada, ale i tak wszyscy wiedzą, że chodzi o Radio Maryja.

To, czego Kaczyński nie mówi wprost, dopowiadają zresztą sami dziennikarze „Gazety Polskiej” Eliza Michalik i Piotr Lisiewicz, dziś jeden z najbardziej rozpoznawalnych autorów tygodnika. Nie zostawiają na stacji suchej nitki, a w jej programie widzą zlepek antysemityzmu, rusofilii, socjalizmu, strachu przed masonerią oraz niechęci do Unii Europejskiej i USA.

Artykuł jest dobrze udokumentowany, pada wiele cytatów z audycji Radia Maryja: „Oświęcim nie był obozem zagłady, lecz obozem pracy, posiłki bywały trzy razy dziennie, a Żydzi często pełnili różne funkcje obozowe, na przykład kapo”; „Wielka szkoda, że Hitler nie wyniszczył tych krwiopijców [Żydów – przyp. red.]”; „Tak długo, jak od większości polskich ministrów będzie czuć macą i cebulą, tak Polska nigdy nie będzie Polską”. Najciekawszy fragment tekstu – ten, o który o. Rydzyk ma dziś pretensje – jest jednak rozwinięciem wątku sygnalizowanego wcześniej przez Kaczyńskiego. Autorzy piszą, że stacja korzysta ze znajdujących się w Samarze i Krasnodarze nadajników, których właścicielem jest rosyjskie ministerstwo łączności. Twierdzą też, że na przyjęciu z okazji ósmych urodzin rozgłośni bawiła delegacja rosyjskiej ambasady, której ojciec Rydzyk miał głośno dziękować. Tekst nie zostawia miejsca na domysły – dziennikarze, parafrazując znane hasło Radia Maryja, nazywają je „rosyjskim głosem w waszych domach”.

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

To teraz pozostaje tylko zadać pytanie. Czy to Radio Maryja i kręcąca nim agentura uczyniło PIS swoim zbrojnym ramieniem, czy też PiS zasymilował w swe szeregi agenturę kręcącą się wokół radia.
A jak będziecie grzeczni to jutro może opowiem wam bajeczkę o jednym premierze co czytywał stenogramy z podsłuchów koalicjanta.

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

A nie macie wrażenia że pis to właśnie moskiewska agentura tylko do tej pory była uśpiona? 


święte słowa, święte słowa. Żydzi won i mamy nasz dom.

ereskiu - a czy to nie ty w którymś z postów chciałeś żyda królem Polski robić???

 

Rozumiem że twoja nienawiść do żydów i innych nie pozwala ci co niedzielę w pierwszej ławce siedzieć i gęby rozdziapiać jak ksiądz z komunią chodzi.....

 

 

Żal mi takich ludzi jak ty i staszek131415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Historia zasłużonych dla morderców z Katynia, dwóch ukochanych wujków Jarka i Lecha - Wilhelma i Henryka ŚWIĄTKOWSKICH i ich związek ze straszliwym Mordem Katyńskim. Było dwóch Świątkowskich(obaj to kuzyni Jadwigi-matki bliźniaków) Jeden był ministrem u Bieruta,od budownictwa mieszkaniowego i spółdzielczości mieszkaniowej i jego kuzyn-major prokurator NKWD delegowany do Polski.Po śmierci Stalina Polska komisja powołana do sprawdzenia nieprawidłowości w prokuraturze wojskowej nie pozostawiła na nim suchej nitki.Więc został wycofany do ZSRR. Wilhelm był absolwentem Charkowskiego Instytutu Prawa z 1940 roku, od razu włączonym w wojskowy wymiar sprawiedliwości Armii Czerwonej (a co działo się z polskimi oficerami w Charkowie w 1940 roku - dodawać chyba nie muszę), potem, po wojnie, jako zaufany Stalina i Berii, był Prezesem Naczelnego Sądu Wojskowego w okresie największego apogeum stalinowskich czystek na Polakach (1950-1954). Drugi, Henryk, był ministrem "sprawiedliwości" nieprzerwanie w latach 1945-1956 (!!!), przez co odpowiada za całokształt stalinowskich zbrodni na Narodzie Polskim, był jedynym stałym ministrem w czterech powojennych marionetkowych rządach komunistycznych (Osóbki-Morawskiego, I rząd Bieruta, I rząd Cyrankiewicza i II Bieruta), a co najważniejsze - już na wiosnę 1945 roku (!!) nakazał wszcząć śledztwo swemu wiernemu psu (Jerzemu Sawickiemu - właść. Izydorowi Reislerowi), którego celem miało być zatuszowanie winy bolszewików za ten straszliwy mord na polskich oficerach i próba zrzucenia go na broniących się wtedy jeszcze faszystów. To są tylko informacje ogólne. Po szczegóły - wysyłam was do pewnego Jarosława i jego mamy, Jadwigi. Wiedzą o tym bardzo dużo ? jako że często odwiedzali się nawzajem, zanim po śmierci Stalina nie cofnięto Wilhelma do Związku Radzieckiego i tam, rozliczono za zbrodnie na Narodzie Polskim, czego dokonali sami komuniści od Chruszczowa już w 1954 roku (!). czym Rajmund Kaczyński zaimponował Bierutowi. Wilhelmem Świątkowskim, kuzynem przysłanym do PRL przez Stalina, na funkcję prezesa Wojskowego Sądu Najwyższego. To Wilhelm podpisywał wyroki śmierci na zakapowanych przez Rajmunda AK-wców. ps. Dzięki temu Wilhelmowi pewne młode, bezdzietne wtedy jeszcze małżeństwo Rajmunda i Jadwigi otrzymało tylko dla siebie piękną trzypiętrową willę na Żoliborzu, gdy reszta warszawian, którym jakimś cudem udało się przetrwać II Wojnę, gnieździło się całymi rodzinami po piwnicach i spalonych ruinach. Żeby było ciekawiej - ta willa była wcześniej nadana rodzinie bohatera z 1920 roku, majora Lisa-Kuli przez Piłsudskiego, za męstwo tego człowieka i oddanie życia w obronie Polski, Europy i Świata przed zalewem czerwonego terroru. Wujkiem Rajmunda Kaczyńskiego był Naczelny Prezes Sądu Wojskowego w rządzie Bieruta, wyznania starozakonnego KGBowiec osobiscie mianowany przez Stalina i kat narodu polskiego Wilhelm Świątkowski ur. w Granówce pod Odessą. Mamusia Rajmunda z domu Świątkowska ur. w Granówce pod Odessą. Stąd ta przychylność władz dla rodziny Kaczyńskich. Dlatego też IPN gorliwie ściga różnych Bermanów i Szechterów a milczy i udaje że nic nie wie o ich zwierzchniku, którego rozkazy wykonywali.


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

Wystarczy popatrzeć na historię rodu Kaczyńskich żeby być niemalże pewnym że ich historia może być co najmniej wstydliwa. 

 

Dostali dom na warszawskim Żoliborzu - w tym czasie było to możliwe jedynie jeżeli było sie aparatczykiem , wysoko postawionym w hierarchi komunistycznego reżimu.

 

Grali w filmie - w tamtym czasie ludzie z partii pierwsi wprowadzali swoje dzieci.

 

 

"Sfałszowana" teczka, brak internacji.

 

Pełną gębą ruski agent,który na dodatek nigdy w życiu nie skalał się uczciwą pracą. Karzeł całe życie walczy z systemem.

 

Będziecie się wstydzić przed swoimi dziećmi wy którzy daliście im władzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Dasiek, ciebie to nawet rozumiem. Porzeczki nic nie warte, raz do roku trzęsiesz, to też musisz dorabiać na forum. Płacą ci żydowscy zdrajcy , a jakby co to na zmywak do GB wyjedziesz. Mój kraj jest tutaj gdzie od stuleci mieszka moja rodzina. Moje dzieci na zmywak nie pojadą bo i żyć i pracować potrafią w Polsce. Życzyłbym wam wszystkim wykształcenia zarówno humanistycznego jak i technicznego równego mojemu i mojej rodziny. Rolnikiem jestem z własnego wyboru . Żydów nie lubię delikatnie mówiąc oględnie z przyczyn różnych zaś Niemców przyjmę w swoim pomorskim domu kiedy im już Merkel całkowicie ich kraj zohydzi.

Nie pamiętam , kłamco, abym kiedykolwiek ustanawiał króla Polski . Zaś dla ciebie ignorancie mam prosta radę . Wróć do szkoły, poucz się jeszcze trochę lubelski koniosraju , to może dowiesz się jaka jest różnica pomiędzy wyobrażeniem biblijnego Jezusa, a żydami przez których zginął.

I żeby było jasne . Moje poglądy w temacie żydów dotyczą wszystkich partii bez wyjątku.  PO, PIS , SLD i innych , a wam brak argumentów którymi moglibyście mnie naprostować. Rezerwacja na wagoniki rozpoczęta  i trzeba się śpieszyć bo miejsc zabraknie.  Polska dla Polaków, rząd Polski , sejm i senat złożony z Polaków. Czy to tak dużo?

Chcesz być gejem jedź do Los Angeles, możesz też do Brukseli. Chcesz być żydem jedź do Izraela. Tu w Polsce mało koszernie jest i trzech czy czterech kolesi tego nie zmieni.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dzisiaj weszła w zycie ustawa o słuzbie publicznej

 

Do tej pory były konkursy , moge sie zgodzić ze kazda władza od 25  lat przy nich po cichu majcowała

 

teraz bedzie zmiana    urzednicy tego szczebla beda mianowani   

tylko co bedzie kryterium   przynaleznoec partyjna   rodzina  kolesiostwo     może mi ktos obiektywnie to wytłumaczyć

 

Mnie już nic nie zdziwi w tym roku szkody w uprawach szacował były ZOMO wiec i lekarz ortopeda ............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

myślisz że jakiś pedał albo żyd przestraszy się twojego szczekania ? :D 

kogo tak na prawdę obchodzi kto kogo  nie lubi  i dlaczego ? 

co zmienia fakt że zginął przez żydów ? jak sam był żydem i z żydami się zadawał ?

  

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sąsiad należał do PZPR ale dobry człowiek z niego do kościoła całe życie chodził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

W Los Angeles byłem, w Brukseli też...byłem też w kilku innych ciekawych miejscach na świecie o których może nawet nie słyszałeś, ooo i za 2 tygodnie lecę z żoną i dzieckiem na 2 tygodnie do Tajlandii (ferie się w lubelskiem zaczynają). Jeżeli po swoich dzieciach widzisz że wyżej jak zmywak nie wyskoczy to muszę Cię rozczarować - to jest możliwe, ale najwidocznej Ty złe geny przekazałeś. Życie. 

 

Polska jest tak moją jak i Twoją ojczyzną. Tyle że Ty kochasz ją w inny sposób - ale muszę powiedzieć że dziwna to miłość która prowadzi do zniszczenia kochanego obiektu.

 

 

Argumenty żeby Cię prostować?!?!??? - człowieku , życie Cię naprostuje , o to się nie martw.

 

O moją porzeczkę się niemartw bo sprzedaję w cenie która wystarczy żeby kupić te Twije parę hektarów ugoru ;).

 

 

 

 

 


@ereksiu

 

 

W Los Angeles byłem, w Brukseli też...byłem też w kilku innych ciekawych miejscach na świecie o których może nawet nie słyszałeś, ooo i za 2 tygodnie lecę z żoną i dzieckiem na 2 tygodnie do Tajlandii (ferie się w lubelskiem zaczynają). Jeżeli po swoich dzieciach widzisz że wyżej jak zmywak nie wyskoczy to muszę Cię rozczarować - to jest możliwe, ale najwidocznej Ty złe geny przekazałeś. Życie. 

 

Polska jest tak moją jak i Twoją ojczyzną. Tyle że Ty kochasz ją w inny sposób - ale muszę powiedzieć że dziwna to miłość która prowadzi do zniszczenia kochanego obiektu.

 

 

Argumenty żeby Cię prostować?!?!??? - człowieku , życie Cię naprostuje , o to się nie martw.

 

O moją porzeczkę się niemartw bo sprzedaję w cenie która wystarczy żeby kupić te Twije parę hektarów ugoru ;).

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

hehe, o sprzedawaniu to widzę że ironii nie wyczułeś. Chociaż jakbym miał 7 mln w gotówce to uwierz mi że są rzeczy na których można zarobić dużo więcej niż to co zarabiam w gospodarstwie. 

 

@staszek131415- co mam ci rozpisać? koszty nawozów , oprysków, ??? Jak chcesz jakiejś porady to nie wstydź się zapytać , ale nie będę szukał faktur zakupu i liczył litrów ON. Napisałem że tyle wyszło mi po podliczeniu kosztów a to czy ci to odpowiada czy nie to nie jest moje zmartwienie. Jak wydajesz więcej to może robisz coś źle.

 

Następny bajkopisarz .... :)


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wystarczy popatrzeć na historię rodu Kaczyńskich żeby być niemalże pewnym że ich historia może być co najmniej wstydliwa. 

 

Dostali dom na warszawskim Żoliborzu - w tym czasie było to możliwe jedynie jeżeli było sie aparatczykiem , wysoko postawionym w hierarchi komunistycznego reżimu.

 

Grali w filmie - w tamtym czasie ludzie z partii pierwsi wprowadzali swoje dzieci.

 

 

"Sfałszowana" teczka, brak internacji.

 

Pełną gębą ruski agent,który na dodatek nigdy w życiu nie skalał się uczciwą pracą. Karzeł całe życie walczy z systemem.

 

Będziecie się wstydzić przed swoimi dziećmi wy którzy daliście im władzę.

 

Opisz historię swojego rodu bo ciekaw jestem z czego takie ustrojstwo wyrosło B)

jedyna nadzieja że kaczor z racji wieku zejdzie z tego świata zanim na dobre się rozpędzą z "reformami".

 

Tylko prostak używa takiego słownictwa

A nie macie wrażenia że pis to właśnie moskiewska agentura tylko do tej pory była uśpiona? 

ereskiu - a czy to nie ty w którymś z postów chciałeś żyda królem Polski robić???

 

Rozumiem że twoja nienawiść do żydów i innych nie pozwala ci co niedzielę w pierwszej ławce siedzieć i gęby rozdziapiać jak ksiądz z komunią chodzi.....

 

 

Żal mi takich ludzi jak ty i staszek131415

 

No zawsze możesz jeszcze się nawrócić i zostać Świętym, rozdasz zagrabiony majątek ubogim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj    103

Dasiek z tego co ja widzę jak piszesz to "złote dziecko" jesteś. Żadnych strat wszędzie zyski...Los Angeles Bruksela Tajlandia...światowy człowiek z Ciebie. Może prawda ,a może mówiąc kolokwialnie "gówna widziałeś", a może masz brata księdza który Ci kasę przysyła...nie raz już słyszałem o takich rzeczach. To jest internet i klawiatura wszystko przyjmie.


Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Tu masz historię rodziny Kaczyńskiego

i
Wiadomo za co dostali willę i wszystkie przywileje komunistyczne .Wiadomo też dlaczego tak chętnie Kaczyński wspiera Ukraińców i występuje na tle flag UPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

Kłócicie sie o bzdury, słuchajcie ludzi którzy chca dobrze dla kraju !!!

A Wy szukacie w internecie filmików i zdjec na których ktos tam sie z kims pokzał...

Trzeba sie nauczyc przede wszystkim słuchac i czytac ze zrozumieniem, w prawdziwej polityce prawdziwy sens wypowiedzi zawsze jest miedzy wierszami ....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj