Rafal155

wtrysk paliwa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Rafal155    2

Przepraszam że kolejny temat zakładam ale jest to pilne i wazne jak ustawić wtrysk paliwa żeby był dobry to powinno być tak 1 tłok na górze i powinno wsytzykiwac paliwo?? Czy na dole i wtedy wtrysk?? A na kole prasowym który znak powinien się pokrywać z tą blaszka 1 czy 2 ?? Ja ustawiłem na samej górze tłoka i wtrysk paliwa... Powiedzcie czy dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297

Jesli Kolega pyta czy tlok ma byc na gorze, czy na dole, to ja watpie w Kolegi umiejetnosci...

Jest w ktoryms temacie napisane dokladnie o ustawianiu kata wtrysku, wystarczy poczytac...

Nie moge znalezc w tej chwili wlasciwego tematu, jesli ktos znajdzie prosze podlinkowac.


KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Wybacz kolego ale jeżeli nie masz pojęcia w jakiej fazie powinien być wtrysk paliwa w silniku to lepiej nie rob tego bo popsujesz ten biedny traktor. I sie teraz nie dziwie czemu niektórzy mówia że jakiś tam ciągnik to gówno złom szmelc szajs bo nie chodzi jak ma, skoro mamy takich ,,majstrów" Możesz spytać na jaki znak ustawić silnik bo każdy ma inaczej ale nie jakie połozenie ma mieć tłok. :o :o


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal155    2

No dzdziękuję bardzo balcerek1 tłok w górnej fazie sprężania i wtedy ma nastąpić bezpośredni wtrysk paliwa. Znalazłem nawet film jak to sie robi może i nie jestem asem ale nie poddaje się po każdej porażce i wy skoro macie takie pojęciae do wszystkiego to gratuluję i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kris14
      Jest problem z w.w. ciągnikiem, ciągnik z problemami zbiera się na obroty, nie może uzyskać założonej prędkości roboczej, filtry paliwa wymieniane 2tyg. temu, wyświetlił się taki symbol na zegarku jak na zdjęciu poniżej, o jakim zespole regulacji ciśnienia mówi instrukcja? Chodzi o CR czy o ciśnienie doładowania? 
    • Przez DMRolnik
      Witam chciałbym się dowiedzieć jakie powinno być ciśnienie wtrysku paliwa w ciągniku rolniczym jakim jest FIAT 540 DTS. Po założeniu nowych końcówek wtryskiwacza ciśnienie to 225 atmosfer. Czy takie ciśnienie jest prawidłowe? Proszę o informacje dotyczące tematu. 
      Dziękuje za wszystkie odpowiedzi i czekam zniecierpliwiony ponieważ jest to dość pilne.
    • Przez panmino
      Czy można założyć podkładki miedziane zamiast teflonowych pod wtryski w Belarusie 1025? Co dają te teflonowe? Kupiłem miedziane, ale średnica wewnętrzna jest z 1,5 mm większa od średnicy rozpylacza, zakładać takie? Zamówić oryginalne?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj