Skocz do zawartości
News
DMRolnik

Jakie ciśnienie wtrysku ma ciągnik Fiat 540 DTS ?

Polecane posty

DMRolnik    0

Witam chciałbym się dowiedzieć jakie powinno być ciśnienie wtrysku paliwa w ciągniku rolniczym jakim jest FIAT 540 DTS. Po założeniu nowych końcówek wtryskiwacza ciśnienie to 225 atmosfer. Czy takie ciśnienie jest prawidłowe? Proszę o informacje dotyczące tematu. 

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi i czekam zniecierpliwiony ponieważ jest to dość pilne.

kizak    100

Twoj model silnika to bodaj iveco 8035.2,wersja  3 cylindrowa.i trochę zastanawia mnie wartość ciśnienia jaką kolega podał,ponieważ w silniku 8045 czyli czwórce ciśnienie według instrukcji jest w granicach 220-230,silniki z podobnych lat,.Być może to moja niewiedza więc z tymi niejasnościami postanowiłem się podzielić,pozdrawiam.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Krzysztof_kc
      Witam czy ktoś zna prawidłowe ciśnienie na cylindrach w ciągniku Renault 145.14 TX.
      Dziś je mierzyłem i wynosiło 22.23 bary.
    • Przez Wemberr
      Witam,
      Co powoduje skakanie węży przy pompie oraz pulsacyjne ciśnienie wody w rozwadniaczu? Próbowałem regulować ciśnieniem w powietrzniku, ale brak efektu. Stało się to nagle. Pompa altek P 380.
      Pozdrawiam
    • Przez kukum
      Witam , zmieniłem w Mtz 82 filtr odsrodkowy na puszkę , i  co oczywiste skoczylo cinienie oleju , na zimnym 4,5 a na rozgrzanym 4 , mi sie wydaje ze za wysokie i chcialbym o tego 1 Bara zbić w dół pytanie jest takie ktora zaślepka w podstawie filtra bedzie odpowieadac za ewentualna regulacje ? 
    • Przez ROLNICZEK001
      Witam! C360-3p
      1. Jakie jest prawidłowe ciśnienie na wtrysku, bo u mnie na wtryskiwaczu było 150 i gość powiedział że trochę mało i ustawił na 180, czy to czasami nie jest zbyt dużo ? (sąsiad mówi że powinno być 160) jak to jest ?

2. czy jest jakaś śrubka czy coś od obrotów przy pompie ?
    • Przez Ares1x
      Witam otóż mam następujący problem z hydraulika. Po obróceniu pługa dźwignią od hydrauliki, zostaje ciśnienie w czym może być problem? Sprawdzalismy na innych wejściach wszędzie to samo. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.