Polecane posty

Rafal155    2

Przepraszam że kolejny temat zakładam ale jest to pilne i wazne jak ustawić wtrysk paliwa żeby był dobry to powinno być tak 1 tłok na górze i powinno wsytzykiwac paliwo?? Czy na dole i wtedy wtrysk?? A na kole prasowym który znak powinien się pokrywać z tą blaszka 1 czy 2 ?? Ja ustawiłem na samej górze tłoka i wtrysk paliwa... Powiedzcie czy dobrze.

zbyszekbrzuze    220

Jesli Kolega pyta czy tlok ma byc na gorze, czy na dole, to ja watpie w Kolegi umiejetnosci...

Jest w ktoryms temacie napisane dokladnie o ustawianiu kata wtrysku, wystarczy poczytac...

Nie moge znalezc w tej chwili wlasciwego tematu, jesli ktos znajdzie prosze podlinkowac.

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Wiadomość z agroFakt.pl

UrsusCzesio    306

Wybacz kolego ale jeżeli nie masz pojęcia w jakiej fazie powinien być wtrysk paliwa w silniku to lepiej nie rob tego bo popsujesz ten biedny traktor. I sie teraz nie dziwie czemu niektórzy mówia że jakiś tam ciągnik to gówno złom szmelc szajs bo nie chodzi jak ma, skoro mamy takich ,,majstrów" Możesz spytać na jaki znak ustawić silnik bo każdy ma inaczej ale nie jakie połozenie ma mieć tłok. :o :o

Mój Wladimirec podbija świat

Rafal155    2

No dzdziękuję bardzo balcerek1 tłok w górnej fazie sprężania i wtedy ma nastąpić bezpośredni wtrysk paliwa. Znalazłem nawet film jak to sie robi może i nie jestem asem ale nie poddaje się po każdej porażce i wy skoro macie takie pojęciae do wszystkiego to gratuluję i pozdrawiam :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Masejek3060
      Witam. Jak zdemontować pompę paliwa w MF3060 tzn. czy trzeba jakoś blokować rozrząd czy poprostu odkręcić 3 śróbki i wyjąć?
    • Przez Daaniel766
      Witam. Zawiesił mi się wskaźnik paliwa z dolnego zbiornika. Od czego zacząć?
    • Przez Robson76
      Witam, ursus 912, pływak w zbiorniku na 3 piny,zegar też ale jak to porawnie połączyć? Bo niby podłączyłem plus do wskaźnika i pod 2 pozostałe piny podpięte są piny brzegowe z pływaka i coś niby pokazuje na sucho jak poruszam pływakiem ale jak jest w zbiorniku to nie pokazuje faktycznego stanu paliwa, ktoś pomoże?

• Przez tre_k
      Panowie muszę wymienić zbiornik paliwa, jest cały pordzewiały wszystko zbiera się w odstojniku który muszę ciągle czyścić, oraz zapycha dopływ paliwa przez co ciągnik gaśnie. Płukanie nie pomogło dlatego muszę wymienić cały zbiornik. Ale z tym jest problem ponieważ tak jak na zdjęciach z kolumny kierowniczej wychodzi jakiś ,,drut". Wybrałem już bak ZBIORNIK ale nie wiem czy zmieści mi się. Mechanik tez nie wie do czego to służy, wymieniał ktoś zbiornik ? czy ten będzie pasował? poniżej zdjęcia ciągnika https://drive.google.com/drive/folders/1lti13Bv1uOhxOTCk0rpC_QLgk31Qsvh2?usp=sharing
    • Przez NonStop
      Witam czy ktoś kiedyś ustawial pompę po tych znakach ? Jeśli tak to powie mi ktoś jak to zrobić, lub jak inaczej to zrobić bo pierwszy raz spotykam się z taką pompa i nie mam już głowy do niej. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.