News
kris14

Fendt 820 Vario TMS, błędy, problem z utrzymaniem prędkości

Polecane posty

kris14    261

Jest problem z w.w. ciągnikiem, ciągnik z problemami zbiera się na obroty, nie może uzyskać założonej prędkości roboczej, filtry paliwa wymieniane 2tyg. temu, wyświetlił się taki symbol na zegarku jak na zdjęciu poniżej, o jakim zespole regulacji ciśnienia mówi instrukcja? Chodzi o CR czy o ciśnienie doładowania? 

Wiadomość z agroFakt.pl

kris14    261

Do końca tygodnia będę miał te kody, bo obecnie nie mam dostępu do ciągnika, dam znać.

zbozowy    29

może chodzić o zawór od common raila ten co się znajduję pomiędzy dwoma pompami wysokiego ciśnienia, ale bez dokładnego kodu nic nie wiadomo na 100 %

Naprawy maszyn budowlanych VOLVO u klienta (mechanika, hydraulika, elektryka, dpf, ad-blue).

Obsługa klimatyzacji w każdym sprzęcie u klienta.

zbozowy    29

1.2.51 Mechanical rail pressure limiting valve

Rail pressure limiting valve was opened

Message is displayed, indicating that the engine stops after approx. 4 minutes

oryginalny tekst błędu.

Do sprawdzenia ciśnienie na szynie paliwowej, czujnik ciśnienia, zawór regulujący ciśnienie i zawór na szynie.

Są dwie możliwości: 

1. zaciął się zawór regulujący ciśnienie (ten pomiędzy pompami wysokiego ciśnienia) i był skok ciśnienia przez co otworzył się zawór na szynie.

2. oszukuje czujnik ciśnienia przez co komp myśli, że zawór na szynie się otworzył a tak na prawdę się nie otworzył.

Naprawy maszyn budowlanych VOLVO u klienta (mechanika, hydraulika, elektryka, dpf, ad-blue).

Obsługa klimatyzacji w każdym sprzęcie u klienta.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Mccormickmtxmc
      Witam posiadam mccormick myć 135 z 2007 roku mam problem z pokrętłem od podnoszenia podnośnika mianowicie gdy wezmę pokrętło powyżej 7 nie mogę opuścić maszyny na ziemię przyciskiem za dźwignia zmiany biegów w dodatku mój pracownik zmienił wszystkie wartośći na komputerze ciągnik wyświetlał nie prawidłową prędkość oraz obroty silnika z góry dziękuję za pomoc 

• Przez vegeta23
      Witam.
      Dzisiaj na sam koniec pracy wjeżdżając do garażu tak jak by rozłączyło mi rewers i ciągnik się zatrzymał. Na monitorze wyskoczył komunikat z żółta kontrolką na jakaś sekundę że nawet nie zdarzyłem przeczytać co to było. Dałem rewers na neutral później znów do tylu i ciągnik ruszył.
      Później w CommandCenter sprawdziłem jaki to był błąd i był to
      EPC 523677.02

Czy mógłby ktoś pomóc w objaśnieniu tego kodu.
      Z góry dzięki i pozdrawiam.

• Przez osamix
      Problem z kontrolka (chyba ładowanie) tylko nie wiem dlaczego jest 2 , 1 gaśnie przy odpaleniu . Foto w zalaczeniu. Na alternatorze na wyjściu jest 14v. 

• Przez wasyl69
      Witam dzisiaj zjeżdżałem z pola i sam załączył mi się przedni napęd i wyskoczyły błędy p21 i p 24 Co to może być i jak to naprawić? Czy kalibracja przedniego napędu wystarczy?
    • Przez DamianJarka
      Witam. 
      Ostatnio w Fendtcie wyskoczył mi błąd i kod usterki to 1.2.01 patrzę w instrukcje obsługi i przyczyna to-,,Wejście akumulatora, napięcie akumulatora poza żądanym zakresem" sposób usunięcia wezwać serwis. 
      Co ja mam teraz zrobić? Oco wgl w tym chodzi bo nie rozumiem tej przyczyny 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.