Zaloguj się, aby obserwować  
Piotr0509

Tuning forterry, są sposoby?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
therider    7

A po co chcesz zwiększyć moc przecież ta forterra i tak jest mocna i paliwożerna a jak zwiększysz moc to i spalanie wzrośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1998    92

a masz forterrę,że wypowiadasz sie na temat jej spalania?

Co do mocy,to na pompie pewnie można podkręcić ew. zwiekszyć doładowanie turba


Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr0509    0

W jaki sposób to zrobić?

 

Co do EGR, przyblokowałem do połowy rurkę za EGRem co idzie do kolektora ssącego. Niewiele to pomogło. W jaki sposób to zrobić przy EURO III? Jeśli odłączę EGR, to nie rozleci się turbina?

Myślę to odłączyć, ale nie jestem pewien czy czegoś nie uszkodzę.

 

Nie cytuj poprzednich postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huard    13

panowie a czy w proximie 85 da rade samemu zwiększyć dawke paliwa albo podkręcić turbine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

@piotr0509, jeżeli całkiem zaślepisz rurkę egr to silnik nareszcie zacznie oddychać czystym powietrzem, turbina wydłuży swoją żywotność cały kolektor ssący będzie czysty. Jest masa awarii które powoduje syf z egr, czy rozlatujące się egr, wywal i tyle.


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weasprox    17

Wiem że w proximach się jakoś przekłada węże przy pompie paliwowej ale jak i co to raczej w serwisie będą wiedzieć mi powiedzieli że po gwarancij jak będe chciał to zrobią i jakieś 10- 15 km ma byś wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez jaco512
      Myślał ktoś nad tuningiem : turbo czy inne zabiegi żeby było z 60 km?
      może praktykował ktoś wyciszenie jej?
    • Przez wojtii
      mam problem szpaki wyżerają mi sałatę , jak skutecznie je odstraszyć,w ciągu 2 dni zjadły 1000 sztuk rozsady,tyle co posadzonej, nie boją sie nawet obecności człowieka dosłownie kilka metrów obok,czeresnie mi ocalały,a sałatka nie, prosze o pomoc
    • Przez Macin2
      Witam,posiadam Belarusa 525 jest w nim silnik D60 mocy ok 60km,zamiezam pzrerobic go na silnik d-240,czy przerabiał ktoś z was ten temat?proszę o porady
    • Przez Mrmagyster
      Witam!
      Napisałem nowy temat, po to by każdy mógł się pochwalić swoimi wkładami w ten ciągnik, który nie tak łatwo jest zmodernizować. Nie chodzi tu o malowanie czy co ale o urozmaicenie, jakieś pomysły co by można było w nim ulepszyć ( o kabinkę głównie się rozchodzi). Wiadoma rzecz jak jest kasa to się kupuje nową kabinkę i po problemie. Ale zapewne są tacy, którzy na nadmiar gotówki nie narzekają Przy podawaniu wykonanego ulepszenia w przypadku kabiny proszę o podanie typu kabiny.
    • Przez Kamilo123
      Witam wszystkich urzytkowników forum, a szczegulnie posiadaczy Ivana.
      Chciałbym przedstawić wam historię z renowacji ruska.
      Jest to egzempalrz z 78r 8x6
      1)Silnik przeszedł generalny remont od nowgo wału, panewek, tuleji, tłoków, korbowodów, głowic itp. Nowy polski rozrusznik, i popma wtryskowa od c-330. Silnik zalany olejem lotos diesel 15w40
      2)Skrzynia biegów całkowicie po remoncie od podstaw, zepsuła się przez zły olej (glupota)
      3)Nowa hydraulika tłok, pompa, elastyczne węże.
      4)Układ wspomagania od Land Rower Defender, + pompa wspomagania mercedes. Kolumna kierownicza z Ford sierra
      5)Układ elektryczny pochoodzi z forda sierry, włączniki stacyjka (z blokadą kierownicy) kierownica, skrzynka bezpieczników itp. Do tego alternator z Audi 80
      6) Fotel mercedes benz c klasa
      7)Kabina od nowszej wersji T-25
      8)Błotniki od c-330
      9)Lampy przód od c-360
      10) Opony tył Taurus radial 12.4 R28
      11)malutki tuning ogrzewanie kabiny
      12) Pomalowany w styl Leda
      Nie pamiętam dokładnie kosztu renowacji bo wszystko robilo się przez okres roku.
      A tak wyglądał Ivan przed renowacją

       
       
      Aktualne fotki podrzucę jutro..
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj