patrykorolniko013

Gdzie jest filtr od podnośnika w Ursusie c-385

Polecane posty

Witam, mam taki mały problem podnosnik w ursusie c-385 słabo podnosi.... Co może być tego przyczyną? Ja myślę że filtr , tylko gdzie on się znajduję... Może ktoś się orientuje, gdzie jest filtr od podnosnika w Ursusie c-385? Prosze o ODP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Pod kabiną z lewej strony.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To, że słabo podnosi to wg. Ciebie wina filtra? Prędzej pompa lub rozdzielacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bel920    8

zapchany filtr też może być przyczyną , albo pompa czy rozdzielacz , a jest pod kabiną z lewej strony zaraz za z schódkami , jak klękniesz to go zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cielak1995    0

mi się wydaje że to pompa, u mnie było to samo nie dawno, po wymianie filtra nic się nie zmieniło ale nie zaszkodzi jak wymienisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marobas    230

mam pytanie, bo nie chce rozpoczynać nowego tematu, aby wyczyścić filtr ssący hydrauliki podobno trzeba spuszczać olej ze skrzyni... zna ktoś ten temat, i jest się w stanie wypowiedzieć, jak to zrobić (najlepiej bez spuszczania oleju)...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Chodzi Ci o filtry z lewej strony ciągnika pod kabina - jeden zwykły jak od 60 taki i drugi siatkowy w obudowie? Pisałem Ci w innym temacie, że nie trzeba spuszczać oleju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam chciałbym zrobić filtr ssawny do beczkowozu żeby zasysać wodę ze stawu bez piasku bo ten piasek niszczy zawory, czego by użycz jakiego materiału.Filtr wielkościowo niema znaczenia.
    • Przez tedek2
      Witam. Mam kolejny problem. Wolno dzialajacy podnośnik, tur oraz hydtaulika zewnetrzna. Olej zalany fusha stou 10w30 filtry oba zmienione. Cisnienie na turze 180. Co moze byc przyczyna? 
    • Przez marioc14
      Witam
      Jakiś czas temu zaczął wyciekać mi olej spod zaworu rozdzielczego ( ten pod siedzeniem) więc wymontowalem go I wymieniłem te nieszczęsne uszczelnienie ale po zamontowaniu zauważyłem że podnośnik nie ma siły podnosić cięższych maszyn sprawdziłem ciśnienie na pompie poprzez podpięcie manometry z tylu na kiper daje 15Mp ale po puszczeni dźwigni szybko spada ciśnienie z manometru tak jakby coś gdzieś przypuszczalo co może być przyczyną? Dodam że pionową rurkę z uszczelnieniami wymieniłem jakieś sugestie co może być przyczyną?
       
    • Przez Piotr2211
      Witam mam problem w ciągu mtz 82 chodzi o siłownik podnośnika w którym Niedziala powrót(wychodzi a nie wraca) jaka moze byc przyczyna ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj