Skocz do zawartości

Zdjęcie

zbieram opinie na temat firmy AGRO-TOM planuje zakupić brone talerzową i oni mnie tu namawiają na jej zakup

29 odpowiedzi na ten temat

#1 Share fifek09

fifek09

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 14 styczeń 2013 - 16:35

zbieram opinie na temat firmy AGRO-TOM planuje zakupić brone talerzową i oni mnie tu namawiają na jej zakup planuje zakupić talerzówkę, ostatniego czasu rozglądałem się i natrafiłem na przedstawiciela firmy agro- tom i namawiają mnie na zakup talerzówki od nich mówiąc że naprawdę są super i zasięgam własnie was tu byście wyrazili coś w tej kwestii jak to sie sprawuje w polu, jak materiał wytrzymuje ,
talerzówka do ciagnika Fendt 312 vario tms 125km to najmniejszy kon pociągowy a najwiekszy bedzie na wiosne tm190

model talerzówki to AT 4,5 z wałem pierścieniowym na wózku transportowym i hydraulicznie regulowaną głębokości dwa rzędy talerzy średnicy 560

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
zbieram opinie na temat firmy AGRO-TOM planuje zakupić brone talerzową i oni mnie tu namawiają na jej zakup Dzisiaj, 15:01
  •  

#2 Share Krisma

Krisma

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 14 styczeń 2013 - 17:31

zbieram opinie na temat firmy AGRO-TOM planuje zakupić brone talerzową i oni mnie tu namawiają na jej zakup Kolego, ja posiadam agregat ścierniskowy 2.6m tej firmy. Bardzo solidnie wykonany, nic się nie wygina nie pęka. Kupiłem go poprzez rozmowę telefoniczną, oczywiście wcześniej znalazłem go w internecie. Fachowe doradztwo, przywóz pod schody na konkretną godzinę. Śmiało mogę ich polecić, podoba mi się takie załatwienie sprawy.

#3 Share Michal97rolnik

Michal97rolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Zainteresowania:Różne różniste

Napisany 14 styczeń 2013 - 17:45

zbieram opinie na temat firmy AGRO-TOM planuje zakupić brone talerzową i oni mnie tu namawiają na jej zakup dołączę się do tematu ponieważ też się zawsze zastanawiałem nad tą firmą. Co sądzicie na temat tych maszyn ?

#4 Share TheBociek1996

TheBociek1996

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 484 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 14 styczeń 2013 - 17:57

zbieram opinie na temat firmy AGRO-TOM planuje zakupić brone talerzową i oni mnie tu namawiają na jej zakup Przedstawiciel pewnej firmy dealerskiej odradzał nam zakup tejże brony, ponieważ jak sam mówił sprowadzali kiedyś te tańsze produkty i z agro-tomem cuda się działy, raz rama pękła, potem doszły na innych talerzach. Lepiej dopłacić 2-3 tysiące i mieć coś lepszego typu agro-masz, rolmako

Edytowany przez TheBociek1996, 14 styczeń 2013 - 18:00.

Wiem, że nic nie wiem.

#5 Share Arek3125

Arek3125

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania to maszyny rolnicze, gospodarstwo, tworzenie i obrobka filmow.

Napisany 14 styczeń 2013 - 18:20

zbieram opinie na temat firmy AGRO-TOM planuje zakupić brone talerzową i oni mnie tu namawiają na jej zakup No moj sasiad mowi co innego.
Ze plugi i agregaty agro maszu to jest porazka i chyba mowil szczerze bo plug zmienil na lemkena a brone na agro tom i ja chwali :) ja tez kupuje agro tom na wisone :) (brone talerzowa 3m )

#6 Share koniu

koniu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 235 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 14 styczeń 2013 - 18:31

zbieram opinie na temat firmy AGRO-TOM planuje zakupić brone talerzową i oni mnie tu namawiają na jej zakup ja mam od dwóch lat grubera 3m tej firmy z wałem rurowym. W ciągu tego czasu zrobiłem nim 500ha. Spróbowałem w tym roku po kukurydzy i efekt był ku mojemu zdziwieniu bardzo pozytywny jak na grubera za 12 tys. Ciągam go ursusem 1224 czasami zetorem 16145. Elementy robocze starczają na około 40ha, orginał wytrzymał około 80 ha. Jak na tę cenę to jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów i jakości wykonania ;)

#7 Share fifek09

fifek09

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 14 styczeń 2013 - 18:38

zbieram opinie na temat firmy AGRO-TOM planuje zakupić brone talerzową i oni mnie tu namawiają na jej zakup nom co do Agro Maszu tez mam złe opinie od moich sąsiadów jeden miał pług 5 zwykłą od nich i nie wytrzymał nawet 2 lat wszystko sie zwichrowało drugi kupił 4 obrotówkę i mówił mi że wybijają mu sie wloty na zabezpieczenie
co do agregatów nie wiem nie znam opinii
hmmm rolmako z tego co sie dowiadywałem jest chyba troszkę tańszy od Agro- Tom

fajnie ze piszecie i z góry dzięki za opinie i czekam na nowe info na temat tej Firmy

Edytowany przez fifek09, 14 styczeń 2013 - 18:41.

#8 Share TheBociek1996

TheBociek1996

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 484 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 14 styczeń 2013 - 19:06

zbieram opinie na temat firmy AGRO-TOM planuje zakupić brone talerzową i oni mnie tu namawiają na jej zakup Rolmako jest droższy od agro-maszu. Nawet mam oferty z października 2012 roku

Dane techniczne:
Agro masz – Agregat tależowy AT 3m
wydźwig hydrauliczny (dwa siłowniki) do siewnika (o szerokich możliwościach regulacji, umożliwiający podpięcie siewników różnych producentów)
automatyczna belka zaczepowa
skala głębokości pracy
zmienna głębokość pracy składanego talerza
ekrany boczne
w standardzie piasty bezobsługowe z uszczelnieniem kasetowym i łożyskami samochodowymi
wał packera
talerze fi 560mm
Cena: 15 000zł netto
Tależe fi 560mm
Wal packera
Liczba talerzy 24
Hydropack
Reszta wyposażenia jak w specyfikacji na stronie internetowej
Cena: 17 000zł netto

Ja natomiast od użytkowników na agro foto słyszałęm dobre opinie. Mówię o agregatach.

Wiem, że nic nie wiem.

#9 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 styczeń 2013 - 19:19

zbieram opinie na temat firmy AGRO-TOM planuje zakupić brone talerzową i oni mnie tu namawiają na jej zakup Witam. Posiadam talerzówkę, 3m z wałem rurowym, tej firmy ponad 5 lat i zrobiła kilkaset ha. Rama nigdzie nie popękała, farba nie odpada (oprócz miejsca gdzie mocno potraktowałem ją myjką ciśnieniową). Talerze z pierwszego rzędu się trochę starły, z wiadomych powodów. Łożyska wymieniałem, bo ci co ją składali to zamontowali łożyska zamknięte w piastę i sobie można było smarować... Rzepaczysko, wysoka gorczyca czy dużo posiekanej słomy jej nie są straszne, wszystko ładnie wymiesza. POLECAM na pewno nie pożałujesz jej zakupu.

#10 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 14 styczeń 2013 - 19:33

zbieram opinie na temat firmy AGRO-TOM planuje zakupić brone talerzową i oni mnie tu namawiają na jej zakup O maszynach z rolmaku tez słyszałem że lubią czasami lekko pękać.Maszyny AT nie są maszynami z górnej póki tylko prawie już najniższej i jak gdzieś farba odejdzie czy nawet pęknie to się nie ma co dziwić bo wydało się za nią jakiejś grubej kasy jak za zagraniczne maszyny.Jedni będą chwalić drudzy narzekać i tak w kółko będzie.

Edytowany przez Piotruniu25, 14 styczeń 2013 - 19:34.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
zbieram opinie na temat firmy AGRO-TOM planuje zakupić brone talerzową i oni mnie tu namawiają na jej zakup Dzisiaj, 15:01
  •  

#11 Share KAPRAL1

KAPRAL1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 14 styczeń 2013 - 19:44

zbieram opinie na temat firmy AGRO-TOM planuje zakupić brone talerzową i oni mnie tu namawiają na jej zakup ja tez mialem do wyboru AGRO-TOM i SKOTARKA obie firmy dzieli odleglosc okolo 70km od mojej miejscowosci ale stanelo na tym drugim http://www.skotarek-...-talerzowy.html i jak na razie ciesze sie z wyboru zadnego problemu nie mialem

#12 Share fifek09

fifek09

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 14 styczeń 2013 - 19:49

zbieram opinie na temat firmy AGRO-TOM planuje zakupić brone talerzową i oni mnie tu namawiają na jej zakup no jeśli chodzi co u mnie by miała robić to minimum 50ha po kukurydzy reszta zostanie dla grubera ale na 100% będzie robić na usługach

#13 Share fifek09

fifek09

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 15 styczeń 2013 - 08:14

zbieram opinie na temat firmy AGRO-TOM planuje zakupić brone talerzową i oni mnie tu namawiają na jej zakup powiem ci że pierwsze ta firma mi się odbija o uszy skotarek hmmm ciekawa nazwa i jestem ciekawy jakie maszyny heh

#14 Share jakub16

jakub16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 21 styczeń 2013 - 16:20

zbieram opinie na temat firmy AGRO-TOM planuje zakupić brone talerzową i oni mnie tu namawiają na jej zakup Ja mam od nich agregat UPS. Cieknie jeden siłownik hydropaku ale nikt w siłowniku nie siedzi. Zgłoszone na gwarancje i naprawione. :) Ogólnie maszyna bardzo masywna nic się nie gnie czy pęka. Co do zakupu to jak mówi kolega wszystko super można płacić przelewem dowóz na podwórko w cenie jak masz blisko :) Naprawdę polecam

Edytowany przez jakub16, 03 lipiec 2013 - 08:44.

Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

#15 Share marcin145

marcin145

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 03 czerwiec 2013 - 11:57

zbieram opinie na temat firmy AGRO-TOM planuje zakupić brone talerzową i oni mnie tu namawiają na jej zakup czy ta brona talerzowa AT3m agro tom czy każdy tależ jest na łożysku bo jestem zainteresowany kupnem tej talerzuwki i coś możecie wjęcej powiedzieć na temat tej firmy :)

#16 Share LukaPro

LukaPro

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 14 czerwiec 2013 - 11:55

zbieram opinie na temat firmy AGRO-TOM planuje zakupić brone talerzową i oni mnie tu namawiają na jej zakup witam!!! i ja także zastanawiam się nad kupnem grubera lub agregatu AT prosze powiedzcie jakie są różnice w uprawie skoro to i to służa do tego samego?pozdrawiam

#17 Share kierownik125

kierownik125

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 08 październik 2013 - 20:55

zbieram opinie na temat firmy AGRO-TOM planuje zakupić brone talerzową i oni mnie tu namawiają na jej zakup Witam. tak każdy talerz jest ułożyskowany na łożyskach stożkowych. Mam AT3m od 4lat maszyna godna polecenia

#18 Share darek3010

darek3010

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 30 grudzień 2013 - 17:31

zbieram opinie na temat firmy AGRO-TOM planuje zakupić brone talerzową i oni mnie tu namawiają na jej zakup A ja mam inne pytanie gdyz obecnie mam agregat talerzowy z Staltechu i jest w miare dobrze talerze dobrze wyłozyskowane nie zaciera sie nic i nie zuzywają mi sie tez tak szybko a odnosnie AT czy oni sami te talerze produkują czy kupują tak jak Staltech czy Grano jakiejs włoskiej firmy? bo wzrokowo to inne sa jakieś

#19 Share marcin145

marcin145

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 04 styczeń 2014 - 17:03

zbieram opinie na temat firmy AGRO-TOM planuje zakupić brone talerzową i oni mnie tu namawiają na jej zakup ja mam take pytanko czy warto kupić brone talerzową 3M BT3.0 AGRO-MASZ byłem dzisiaj oglądałem to mi sie spodobała cena wynosiła 14 900zł maszyna pracowała by na areale 25ha tu załaczam foto http://otomoto.pl/br...sz-A349105.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share lukasz27

lukasz27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 588 postów

Napisany 07 styczeń 2014 - 20:38

zbieram opinie na temat firmy AGRO-TOM planuje zakupić brone talerzową i oni mnie tu namawiają na jej zakup także się podłącze do tematu
http://allegro.pl/ag...3861225989.html
może ktos coś wie o tym sprzęcie.
sprzedam kombajn fortschritt E 517