Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pompa wtryskowa w Farmtac 675dt

122 odpowiedzi na ten temat

#121 Share dawidkram

dawidkram

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 13 marzec 2013 - 09:38

Pompa wtryskowa w Farmtac 675dt Ok kolego ja tylko tyle chciałem wtrącić w tym temacie że , skoro ludzie którzy testują te oleje twierdzą że poprawia tylko samopoczucie to może lepiej dać sobie spokój albo poszukać czegoś lepszego.
Miałeś szczęście kupując ravenol scooter 2t od Skaven Sp.z.o.o w wyprzedażowej cenie i wyszło Ci prawie tyle co za półsyntetyk orlenu. Trochę poszperałem na tych forach i jako zamiennik cenowy naszych rodzimych olejów można stosować np.

Jest oferowany w większych opakowaniach i przy większych ilościach cena podobna do półsyntetyka orlenu a rzekomo bez porównania lepszy.

Załączone miniaturki

• mannol_2-takt_plus.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pompa wtryskowa w Farmtac 675dt Dzisiaj, 12:00
  •  

#122 Share stasiu11

stasiu11

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 19 listopad 2013 - 11:51

Pompa wtryskowa w Farmtac 675dt Panowie ,małe pytanko, czy w silniku perkisa,z turbodoładowaniem pod membrana ma być paliwo, bo mam taki objaw. I zamula go ,jak by nie zwiekszało dawki.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#123 Share karol2997

karol2997

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 20 listopad 2013 - 18:28

Pompa wtryskowa w Farmtac 675dt W najgorszym wypadku koszt naprawy wynosi 16tyś zł,bo często padają tez inne podzespoły.Znajomemu tak się właśnie zrobiło przyjechał Perkins stwierdził złe paliwo i za zrobienie wystawił fakturę na 16 500zł ,ale uznali na gwarancji.Do paliwa trzeba dolewać 100-150ml mixolu(tego od kosiarek itd.,najlepiej jak najlepszego)na pełny bak tak co 2-3tankowanie i będzie smarowanie.Tak powiedział mu serwis Perkinsa.