Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nacjonalizm

1870 odpowiedzi na ten temat

#441 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 14 listopad 2013 - 12:24

Nacjonalizm

Z uporem maniaka twierdzę, że Tobie to nie grozi i czytając twój poprawoiny tekst, śmiem skromnie twierdzić , iż twoja obraz na epitet " głąb" jest nieuzasadniona.

@xemit napisz choć raz coś poprawnie. Ja jak mówiłem robie błędy w długich tekstach. Ty nawet liniki bez błędu nie napiszesz. Rozumiem, że twój edytor tekstu bełkotu nie wyłapuje. Tylko błędy ci poprawi i udajesz bystrzache. Mam nadzieje, że swój jeden i drugi bełkotliwy post z jakimś słowami bez sensu też dzieciom wydrukujesz ku przestrodze. Nie masz argumentów, innych pouczasz a sam tak samo robisz.

Edytowany przez hubertuss, 14 listopad 2013 - 12:28.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nacjonalizm Dzisiaj, 03:40
  •  

#442 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1108 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,piłka nożna, budownictwo,motoryzacja, polityka, zmiany na ziemi

Napisany 14 listopad 2013 - 12:28

Nacjonalizm Huberus przeczytaj mój post nr #396
Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

#443 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 14 listopad 2013 - 12:42

Nacjonalizm

bogdan może ty jesteś mniej rozwinięty intelektualnie. Obowiązek wcześniejszej nauki w szkole to kolejny wymysł liberałów pokroju PO dąży się do wprowadzenia ludzi wcześniej do pracy aby kase odpalali na składki a rente to zobaczy się jak świnia niebo. Niby mała różnica ale rok czasu na dziecko to potężna bariera jak takie dziecko ma wytrzymać 45 minut w ławce, weź mu wytłumacz że to dla jego dobra. A bogdan uważaj też żeby twoja pociecha nie była jak to mówisz po studiach i napierniczała w biedronce na kasie. W dzisiejszych czasach wykształcenie nie jest najwazniejsze widzimy to jak ludzie nie pracują w swoich zawodach a tytuł magistra mają albo tyrają za najniższa stawkę. Dzisiaj to trzeba mieć łeb jak sklep i nie mieć skrupułów tylko tak można do czegoś dojść

w 100% sie zgadzam,ludzie nie widza roznicy miedzy wyksztalceniem a inteligencja, najlpiej to zaobserwowac w pokoleniu ktore jakies 15lat temu zaczelo studia nie dla tego ze bylo na tyle inteligetne ale bo taka byla moda,niestety trwa to do dzis i mamy bande absolwentow o ineligencji ponizej przecietnej, ale z papierem, powoli doprowadza to do sytuacji ze wymagania na stanowiskach dobrze oplacanych (ale nie zawsze ) urastaja do niebotycznych wymiarow( conajmniej 2 kierunki, 2-3 jezyki w stopniu bieglym, doswiadczenie!!!,i wiele innych )od czlowieka co ma 23-24lata a reszta za***prza za 1.5-2tys bo tyle moze dostac (sm nie dal bym wiecej widzac co ci ludzie soba reprezentuja)kierowanie na sile dzieci coraz mlodszych do szkol na niewielw sie zda boi tak tylko pewien procent z nich jest na tyle bystrych ze ze studiami czy bez beda umialy bardzo dobrze pokierowac swoim zyciem.

ps.a teraz cos do takiego jednego syna ormowca,bedzie wiedzial o kim mowa jak to przeczyta " nie jestes taki az tak cwany zeby przewidziec co beda robic twoje dziec bo nikt nie jest"

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#444 Share Zombi330

Zombi330

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 14 listopad 2013 - 12:49

Nacjonalizm Nie wiem co toma wspólnego z nacjonalizmem ale nazywajmy rzeczy po imieniu posiadanie więcej niż 1 dziecka to dla mnie szczęscie a nie patologia a posiadanei 1 dziecka w sytuacji gdy nic nie stoi na przeszkodzie aby mieć wiecej to zwykły egoizm anamawianie przez rząd polski do posiadania wielu dzieci w sytuacji gdy nic się nie robi w kierunku pomocy takim rodzinom to zwykła obłuda i pustosłowie.
Za to powinniśmy rządzących rozliczać a nie za ochronkę dla ambasad w stolicy, nie za stosunek do in vitro czy inne zastępcze tamaty bo prawda jest taka,że jesli ten stan się utrzyma to po nas i nasze dzieci nawet njazdolniejsze czy wychuchane jedynaki nie mają żadnej przyszłościw tym kraju.To jest sprawa najwyższej wagi i absolutnie gardłowa dla całego polskiego narodu. Niech radzący w końcu w czynach pokażą. że człowiek/obywatel jest ważniejszy nie tylko jako dawca karty wyborczej.

#445 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1108 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,piłka nożna, budownictwo,motoryzacja, polityka, zmiany na ziemi

Napisany 14 listopad 2013 - 13:04

Nacjonalizm To o czym piszesz kolego @Zombi330 to jest właśnie esencja tego o co postulują nacjonaliści. Niestety przy obecnym rozkładzie sił politycznych oraz świadomości rodaków nic się nie zmieni. Chyba, że rewolucyjnie.
Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

#446 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 14 listopad 2013 - 13:20

Nacjonalizm @Zombi tu się z Tobą zgadzam: jedno dziecko to egoizm, ale może to być też nadmierna troska nad dziećmi.
Rządzący aktualnie nic nie zmienią, bo wszelkie protesty mają w głębokim poważaniu, takie demonstracje jak w warszawie przy Marszu niepodległości, tylko więcej szkodzą opozycji niż pomagają. Takie protesty jak zorganizowała solidarność, to jest to czego potrzeba: Spokojnie z jasnym przekazem.
@szmergiel znów spod budki z piwem wylazłeś i coś do mnie w pijackim amoku piszesz? Po co prowokujesz do kłótni, a może @xemit i Ty to jedna i ta sama osoba, bo to by się w logiczną całość układało...

Edytowany przez b0gdan, 14 listopad 2013 - 13:27.

#447 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 14 listopad 2013 - 13:28

Nacjonalizm Jaka rewolucja? Kto za tym pójdzie? Do rewolucji trzeba sporej grupy przekonanych, zwłąszcza w kraju, któy ma jako tako ułożoną strukture państwową i służby pożądkowe. Nie rozumiem dlaczego garstka ludzi w przekroju całego społeczeństwa chce innym nakazać swój tok myślenia. Nawet jeśli jest wsód narodowców garstka ludzi, któzy robią pożyteczną robotę. To i tak spora większość przyłącza się dla burdy. Potem widzimy w tv pana Bosaka czy Zawisze, któzy udają, że nie wiedzą o co chodzi, to nie oni i już. Przecież ludzie widzą po ich minach, że w duchu cieszą się z całej rozróby udając, że nie wiedzą o co chodzi.
Dla mnie to jest jedna wielka obłuda. Trasę zaplanowano specjalnie przy miejscach, któe chciano zniszczyć. Specjalnie chciano, aby marszu pinowała włąsna straż. Policja nikogo by nie wypuściła. W końcu na sugestie władz o zmianie trasy marszu organizatorzy się nie zgodzili. Strażnicy marszu wypuszczali chordy wandali nie stawiając żadnego oporu. Czy myślice, że ludzie tego nie widzieli? Jaki normalnie pracujący polak czy polka z dziećmi poprze tę dzicz widząc co się działo na ulicach.
Te postulaty o jednakowej płacy dla wszystkich to jakieś lewicowe są Co do nauki może papier nie zawsze jest w parze z inteligencją. Ale napewno poszerza światopogląd i ułatiwa radzenie sobie w życiu codziennym. To, że ktoś chce się uczyć po 2 czy 3 języki też nie jego wina. Ja osobiście zaczynałem ponad 10 lat temu od 1800 brutto. Starczyło mi na wynajęcie mieszkania i przeżycie. Dzisiaj zarabiam kilkukrotnie więcej. Nie żebym się chwalił. Ale dzisiaj młodzież po szkole przynajmniej spora jej część, chce zarabiać kupe forsy nic nie robiąc. Jeśli nie ma takiej opcji część jedzie do stolicy wyrywać drzewka a część siedzi w domu na tyłku. Bo przecież za mniej niż kilka tys do roboty się nie ruszy.

#448 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1108 postów

Napisany 14 listopad 2013 - 13:47

Nacjonalizm Ciągle wracasz do tych drzewek. Po co? Dlaczego nie wypowiesz się o marszu we Wrocławiu gdzie szło 10 tyś ludzi. Obyło się bez burd i prowokacji zarówno z jednej jak i z drugiej strony. A no dlatego, że w tv o tym nie mówią. Po co pokazać ludzi którzy nie szumią? Bo nie ma sensacji i jest to nie na rękę władzy. Podobnie w rzecz się ma w Białymstoku. Pokazali w tv rzymski salut i wielkie halo. Co do Pana Zawiszy to moje zdanie jest jedno: kukułcze jajo. Gość jest oczytany, lizną historii itp, ale głoszenie postulatów o odzyskaniu Wilna i Lwowa są conajmniej nie na miejscu w chwili gdy prawdziwi Nacjonaliści zaczynają nawiązywać współpracę z tamtymi. Zaraz wyskoczy ktoś o ukraińskim UPA. To byli ekstremiści i bandyci. W tamtym czasie Bandery nikt nie uważał za nacjonalistę tylko w obecnych czasach nadali mu taką metkę całkiem niesłusznie. Prędzej nazwał bym go nazistą. W Polsce prawdziwych Nacjonalistów zrzesza Stronnictwo Narodowe, powoli Ruch Narodowy i Młodzież Wszechpolska. Reszta moim skromnym zdaniem to zlepek ludzi chcących wywindować swoją pozycję na garbie prawdziwych Narodowców.

Edytowany przez master20002, 14 listopad 2013 - 14:08.

#449 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 14 listopad 2013 - 14:27

Nacjonalizm Szkoda tylko, że ci prawidziwi nacjonaliści nie potrafią definitywnie odciąć się od ekstremistów i wandali szukających zaczepki. Odnosze wrażenie, że jedni i drudzy dobrze ze sobą się czują i wzajemnie się wspierają. Chociaż może nie jawnie. Jakoś straż marszu nie wyciągała ze środka ludzi w kominiarkach czy inaczej zamaskowanych. Natomiast bardzo łatwo wpuszczali i wypuszzczali z tłumu ludzi, którzy chcieli zdewastować okoliczne miejsca. Dla mnie to jest własnie ta obłuda, któą chce się zaserwować społeczeństwu o pożądnych nacjonalistach. Pan Bosak nie wiem czy jeszcze członek Młodzieży Wszechpolskiej czy czegoś innego jakoś nie starał się tego wytłumaczyć, przeprosić itd. Były tylko głupie tłumaczenia z głupią miną. A potem zdziwienie, że ludzie nie popierają, nie wierzą. Drzewko było dla mnie symbolem głupoty co niektóych. Bo o ile rozumiem podpalenie tęczy, to co było winne drzewko. Równie dobrze mogli łbami w asfalt czy ściany tłuc.
Marszów spokojnych odbyło się tego dnia w Polsce sporo. W tv nie wszystkie pokazali. Chociaż ten główny z prezydentem był pokazywany pomimo, że się nie bili. Pokazanie heil ujących w B stoku to nie złośliwość mediów czy sensacja. Pokazali jacy to w polsce są patrioci, na szczęście jest ich nie wielu.
Co do Bandery dla jednych nazista dla innych nacjonalista czy bohater.Na szczęście sowieci w latach 50 tych zapłacili mu za jego działalność jak trzeba.

Edytowany przez hubertuss, 14 listopad 2013 - 14:28.

#450 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1108 postów

Napisany 14 listopad 2013 - 14:39

Nacjonalizm Nie byłeś tam, więc nie widziałeś ilu udało się złapać chłopakom ze straży i przekazać policji. Wyłapać wszystkich jest rzeczą niemożliwą. Zgadza się, to jest dobry pretekst do podczepienia się pod taka inicjatywę tylko dla dymu. Ciekawe w jaki sposób miałaby następować selekcja uczestników. Jakoś tego nie widzę. Sam pisałeś kilka stron wcześniej, że żyjemy w wolnym kraju. Masz wolność kilku wyrostków (ok 80) którzy rzucają zły obraz na całą ideę i uczestników. Podejrzewam że drzewko jest całe i zdrowę, a chodziło chyba wiadomo o jakie elementy wokół niego. Jestem za całkowitym zakazem zakrywania twarzy, ponieważ wychodze z założenia, że gdy mam coś do ukrycia to siedzę w domu. Proste? Co do Białegostoku, to jest złośliwość. Nie pokazali marszu, ani całej reszty delegacji tylko tych których chcieli pokazać. Manipulacja osiąga szczyty.

Edytowany przez master20002, 14 listopad 2013 - 14:49.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#451 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 14 listopad 2013 - 14:50

Nacjonalizm Dziś rozmawiałem ze znajomym pisowcem który był na tej burdzie (nie pochodzie, bo pochód był w dzień) zorganizowanej przez pis i młodzież wszechpolską, i z tego co z nim gadałem jest z tego dumny !! z tego że spalili po ich rozumowaniu pedalską tęcze, sowiecką ambasadę, obrzucili kamieniami i butelkami policja :D ... Paranoja, zagłosujcie na pis to będzie takich ekscesów więcej.
Nie raz mówiłem im prosto w oczy i napisze jeszcze tu "w pisie nie ma jednego mądrego człowieka" i pis nie ma nic wspólnego z nacjonalizmem, pis to sekta.
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#452 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1108 postów

Napisany 14 listopad 2013 - 14:58

Nacjonalizm To jest włąśnie to o czym pisałem wcześniej. Pis Chce wyjechać na głosach nacjonalistów tych nie do końca świadomych do parlamentu i przejąć władzę. Powtarzam i będę powtarzał, że PIS i PO to jest to samo. W mediach niby walczą itp, ale po obradach razem siedzą sobie w sejmowym barze. Jeżeli nie zmienią się twarze u włądzy, to nic się nie zmieni. A twojego kolegę @boby to do zakładu. Takie zajścia to nie jest żaden powód do dumy, tylko wybryki jednostek.

Edytowany przez master20002, 14 listopad 2013 - 15:01.

#453 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 14 listopad 2013 - 14:58

Nacjonalizm Co do twarzy zgoda. Powinien byc zakaz zakrywania. Masz takie poglądy jdziesz je prezentować pod własnym wizerunkiem i tyle. Napewno ułatwiło by to sprawę organizatorom różnych marszy. Marsze też powinny się odbywać. Za zgodą władz miejskich ale z tym, że owe władze powinny mieć możliwość ingerencji w przebieg trasy. Wytyczenie trasy z trzech stron rosyjskiej ambasady nie było mądre. Tym bardziej trudno mi jest uwierzyć, że przypadkowe.
Białystok uważam nie za manipulacje. Ale za potępnienie pewnych gestów. Któych w polsce ze względu na historie powinno się szczególnie unikać. Zwłąszcza w środowiskach narodowościowych. MOże sieg heil i swastyka wywodzą się z dawnych czasów. Ale za sprawą hitlerowców powinny być znakiem szczególnie unikanym zwłaszcza w polsce ze względów o których pisałem wcześniej(dwie opcje).
Panowie nie szarpali płotka czy też ogrodzenia wokół drzewka a samo drzewko. Jeszcze narazie w miarę dobrze widze.
Co do tego, kto chce gdzie wjechać na plecach narodowców. Jeśli nie będzie to pis to będzie to Bosak czy Zawisza. Kaczyńskiemu rosnąca skrajna prawica przeszkadza. Ale z pewnością znajdzie się wielu innych, któzy na plecach nie zawsze świadomych rozrabiaków zechcą wjechać do polityki. Pan Giertych już wjechał. dzisiaj jest bywalcem salonów. Inni zobaczyli, że można i teraz szukają chętnych, którzy ich na swojch plecach do tej polityki zaniosą.

Edytowany przez hubertuss, 14 listopad 2013 - 15:06.

#454 Share koma666

koma666

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 902 postów

Napisany 14 listopad 2013 - 15:05

Nacjonalizm a dla mnie to wszystko puste słowa i nazwy, nacjonalizm, liberalizm, pis, po, lewica, prawica itd

nam nie potrzeba ludzi nazywajacymi sie ze sa takimi czy takimi, nam potrzeba ludzi z wizja i pomysłem na ten kraj
to tak jak z pomysłem na biznes, niewazne jak nazwiesz firme, wazne jaki masz pomysł i podejscie do ludzi, w tym przypadku do społeczenstwa

#455 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1108 postów

Napisany 14 listopad 2013 - 15:06

Nacjonalizm Wkońcu mogę się z Tobą zgodzić kolego w 100%. Trasa jaka była to była, ale sam widziałem że pod ambasadą praktycznie nie było policji. Czyja to wina? Nie wiedzieli, że to może być punkt zapalny dla grupki czubów? Takie miejsca powinny podlegać szczegółowej uwadze służb. Może to było celowe może nie. W kazdym razie mamy teraz temat zastępczy pod przykrywką którego trwa rozgrywka o tranzyt gazu przez Polske i odsunięcie od władzy polsiej części zarządu spólki tym zarządzającej. Po co rzad ma się zajmowac sprawami istotnymi gospodarczo dla kraju, skoro można sobie wyrabiać PR dobrodzieja znacznie łatwiej.

#456 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 14 listopad 2013 - 15:08

Nacjonalizm Sęk w tym, że ci co mają wizje jdą do biznesu i tam dobrze na tym wychodzą. Do polityki idą przeważnie karierowicze, lewusy i ci którzy w biznesie na durze pieniądze nie mieli by szans. Jeśli już się trafi chcący coś zrobić. Czy w tej czy w tamtej partii go zmarginalizują. Ponieważ większość tam ma swoje interesy a nie interes społeczny na względzie.
To że policja tutaj zawiodła i służby miejskie to inna kwestja. Juz o tym pisałem. To jest kolejny przykład, że do polityki idą ludzie, którzy w biznesie nie dali by rady. W prywatnej spółce za takie zaniedbania i straty wyciągnięto by konsekwencje. Prawdopodobnie personalne. We władzach państwowych czy miejskich nic nikomu się nie stanie.

Edytowany przez hubertuss, 14 listopad 2013 - 15:13.

#457 Share Zombi330

Zombi330

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 14 listopad 2013 - 16:01

Nacjonalizm Zauważcie że nie tylko mniej Polaków się rodzi ale ile milionow wyjechało a przynajmniej pracuje za granicą czyli de facto tam żyje a tu w kraju byliby dla władzy patologią- to jest dramat że rzadzacy nie maja pomysłu co z ludźmi zrobić jak dać im tą wędkę a nei każdy ma przeciez smykałke do biznesu

#458 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 listopad 2013 - 18:00

Nacjonalizm

@xemit napisz choć raz coś poprawnie. Ja jak mówiłem robie błędy w długich tekstach. Ty nawet liniki bez błędu nie napiszesz. Rozumiem, że twój edytor tekstu bełkotu nie wyłapuje. Tylko błędy ci poprawi i udajesz bystrzache. Mam nadzieje, że swój jeden i drugi bełkotliwy post z jakimś słowami bez sensu też dzieciom wydrukujesz ku przestrodze. Nie masz argumentów, innych pouczasz a sam tak samo robisz.

Słuchaj, kozi synu! Wolałbyś nikogo nad sobą nie mieć, by palić, rabować, wycinać!... Przewodnikiem chcesz mnie mieć!
?????????????????????????????????????

Edytowany przez xemit, 14 listopad 2013 - 18:30.

#459 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 14 listopad 2013 - 18:13

Nacjonalizm do @hubertuss, @bobytempelton, mariusz i goral i innych tego pokroju, jedno mi na myśl przychodzi "Hej czy nie wiecie, nie wasza władza na świecie"

Dziś nauczycielka od historii mówiła o Marszu Niepodległości w stylu lewackim, że wszyscy to byli bandyc, podpalili budkę ambasady itd. to ja jej się spytałem co sądzi o ataku na Polską ambasadę, powiedziała nic się nie stało bo tylko wrzucili race i ich trzech było.... paranoja myślałem, że z klasy wyjdę takiej kur..cy dostałem...
Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#460 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 listopad 2013 - 18:41

Nacjonalizm Trzeba było zapytac o pożar Reichstagu

biznesie na durze pieniądze nie mieli by szans.

Boże , widzisz i nie grzmisz. Maria Konopnicka nigdy nie zazna spokoju, tym bardziej że takie pojecie o ortografii ma rzekomy absolwent wyższej uczelni.
Durze prze RZ................Leżę , kwiczę i tarzam się ze śmiechu.

Edytowany przez xemit, 14 listopad 2013 - 18:41.