Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case seria JX

1624 odpowiedzi na ten temat

#361 Share michal18

michal18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 17 czerwiec 2009 - 20:26

Case seria JX ja za swojego jx80 dałem 137800zł z turem 4 i multiłopatą 1,8 m . narazie głównie pracuje przy załadunku zwiru i wożeniu kurzaka tytanem 8 plus , mam go 3 miesiące i barzo mi odpowiada , faktem jest że ładnie zaczyna pracować powyżej 1500 obrotów ale w kabinie nie jest wcale za głośno.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case seria JX Dzisiaj, 18:06
  •  

#362 Share dex1988

dex1988

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 11 lipiec 2009 - 11:06

Case seria JX nie wiecie na jaką wysokość da rady podnieść tur w JX70 i jaki na niego założyć bo szukałem i żadnego nie mogłem znaleźć

p.s.
do michal18 wymiary JX70 i JX80 trochę się różnią ale napisz na ile twój tur podnosi bo różnica nie powinna być zbyt duża i ile dałeś za sam ciągnik bo ta cena co podałeś to raczej tanio jak na taki ciągnik razem z turem

#363 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 11 lipiec 2009 - 14:58

Case seria JX ładowacz ogólnie czy jakiś konkretny model, bo np Stoll F10 podniesie na wysokość 3,75m i będzie się nadawał to JX 70

#364 Share dex1988

dex1988

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 11 lipiec 2009 - 17:39

Case seria JX konkretny to nie, chodzi mi o to na jaką wysokość podniesie, a jest jakiś tur który by się nadawał na JX70 podobny do tego z pronara

#365 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 11 lipiec 2009 - 19:47

Case seria JX A co byś powiedział na ładowacz Quicke?
>link< <tak wygląda na Case JX <_<
Do JX 70 możesz maksymalnie zastosować Q35.
Tu masz dane techniczne tego ładowacza: >link< [PDF]

#366 Share dex1988

dex1988

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 12 lipiec 2009 - 11:54

Case seria JX Quicke wygląda dużo lepiej od Stoll'a

#367 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 12 lipiec 2009 - 16:50

Case seria JX stylistyka dźwignią handlu <_<

#368 Share lop16

lop16

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 27 lipiec 2009 - 21:14

Case seria JX JX 80 na poszerzanych oponach jest super tylko ta kabina mała ale radyjko daje i klime ma dobrą ale jaki cichy 40 km/h tylko trochę rzuca przy tej prędkości skrzynia 12/12 pomarzyć! P.S. ma dobry podnośnik i sobie radzi z pługami Unia Tur 4*35

#369 Share Przemek B

Przemek B

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 15 wrzesień 2009 - 15:48

Case seria JX Witam!
W standardowym wyposazeniu jx 60 nie ma pneumatyki. Czyli jakie tam sa hamulce i czy da sie podpiac hamulce do przyczepy?

#370 Share yarecki12

yarecki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 974 postów

Napisany 16 wrzesień 2009 - 11:19

Case seria JX Ciągnik ma hamulce hydrauliczne, przyczepę można podpiąć ale nie będzie mieć hamulców, chyba że mamy jakąś przyczepę z hamulcami hydraulicznymi ktoś kiedyś na forum wspominał o takim czymś. Nie polecam ciągać przyczep bez hamulców to chyba każdy wie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#371 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 16 wrzesień 2009 - 12:47

Case seria JX

Quicke wygląda dużo lepiej od Stoll'a

a jak z ceną, czy quik jest dużo droższy od stolla?

#372 Share jan2130

jan2130

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 09 listopad 2009 - 22:04

Case seria JX Witam panowie mam wielka proźbe a wiec mam takie pytanie czy dobrze robie kupujac jx 80 jako głowny ciaagnik na 23ha ornej traktor bedze ksztował 130tys brutto w wyposarzeniu bedze miał pneumatyka najszersze ogumienoie poszezone błotniki obciazniki na przod jedno co mie martwi w tym ciagniku to silnik 3,2 litra turbem doładowany w moich oczach bardzo wyzyłowany silnik i musze w tym tygodniu dac dilerowi odpowiec czy biore case bo chodzi mi po głowie farmer 8244c2 cena 106tys bruto na szerokim ogumieniu pneumatyka komplet zaczepow co wybrac pomuszcie
Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

#373 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 10 listopad 2009 - 15:16

Case seria JX Case jx to dobry wybór, ale lepszy byłby new holland w jego odpowiedniku, czyli model td5050/5040, bo jest tańszy, ma lepsze wyposażenie za tą samą cenę, no i dostać można za tą samą kasę większy model. Co do farmera, to badziew, bo w jego umowie gwarancyjnej napisane jest, że wszelkie koszty napraw w trakcie trwania gwarancji pokrywa właściciel pojazdu, z resztą, jak ojciec był na składnicy, to spotkał przedstawiciela Sokółki, który mówił, że na 10 sprzedanych ciągników 8 rolnicy zwrócili do dealera.

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

#374 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3737 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, samochody

Napisany 10 listopad 2009 - 15:53

Case seria JX nie napisałes tego obiektywnie a wrecz subiektywnie. Co do ceny case i NH w tym samym wypasie powinny byc i zazwyczaj sa w tej samej cenie. A co do farmera to napewno nie jest to wysoka półka ale z ursusem i zetorem może próbować konkurowac. Nie ma czegos takiego jak zwrot do dealera :) i napewno przedstawiciel by sie do tego nie przyznał bo on ma sprzedawac a nie zniechecac klienta :)

#375 Share Maciej93

Maciej93

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów
  • Zainteresowania:Interesuję się piłką nożną , trenuje w lokalnym "klubie sportowym", starymi samochodami i rolnictwem...

Napisany 24 listopad 2009 - 19:45

Case seria JX A jaka jest różnica w cenie między jx80 a NH? Za Jx 80 powiedzieli mi że chca 127. tys. brutto

#376 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 24 listopad 2009 - 21:59

Case seria JX zależy od zdolnościu kupującego :(
cenowo są podobne - obserwuje ceny tych ciągniczków od kilu miesięcy i gadanie że NH jest tańszy czy Case jest tańszy to tylko gadanie - w tym samym wyposażeniu wyjdą za tyle samo wg mnie.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#377 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1886 postów

Napisany 27 listopad 2009 - 19:03

Case seria JX koledzy a jakie są wasze opinie dokładnie o modelu case jx95?? czekam na wyczerpujące odpowiedzi

#378 Share LUKASZ1455XL

LUKASZ1455XL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 28 grudzień 2009 - 17:20

Case seria JX

Nie ma sprawy jak coś wiem, to chętnie odpowiadam.

A co do kolegów "Made in India" to ja bym się tak nie śmiał, bo to "Indianie :lol: " mają fabrykę swoich ciągników w Polsce, a my o ile mi wiadoma nie mamy fabryki ciągników w Indiach. Tak naprawdę do prawie już wcale nie mamy swoich ciągników, więc radzę się zastanowić zanim coś się wyklepie na klawiaturze. Pozdrawiam zdeklarowanego przeciwnika JX/TD MCKYLO.

ja słyszałem ze pisze made in china i lepiej kupic uzywany za granicy bo do polski idzie wszystko najgorsze i widac jaka i cena ja to kupuje z niemiec i nie narzekam

koledzy a jakie są wasze opinie dokładnie o modelu case jx95?? czekam na wyczerpujące odpowiedzi

ja słyszałem ze to jest masakra i nie kupuj w polsce tylko z niemiec bo do polski idzie najwiekszy badziew jak kolega rozbierał go po gwarancji to na rzeczach pisało made in china i jest nie za silny lepiej kupic uzywanego z niemiec ja juz mam 4 case uzywane i nie narzekam

Ortografia

Edytowany przez krolikNH, 28 grudzień 2009 - 17:39.

#379 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1886 postów

Napisany 29 grudzień 2009 - 20:20

Case seria JX kolego LUKASZ1455XL a myslisz ze do niemiec lepsze puszcza? to samo idzie i co do JX95 to nikt sie nie skarzyl ze to zly ciagnik a wrecz przeciwnie. A jak cie nie stac na nowy ciagnik to sprowadzasz sobie z niemiec sprzet z 6tys przebiegiem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#380 Share mareknh

mareknh

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 01 styczeń 2010 - 18:59

Case seria JX Ostatnio znajomy powiedział tacie, że w JX80 zeszła mu farba z turbiny, czy w waszych tez tak jest?

Dodaj odpowiedź