Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Ursus C-360] Zalety i wady!

936 odpowiedzi na ten temat

#41 Share adaskupodkarpacie

adaskupodkarpacie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 16 październik 2007 - 21:13

[Ursus C-360] Zalety i wady! przetnij w wzdłóż nakretke ta w zwolnicy to nie bedzie sie odkrecała i jesli sam bedziesz chciał odkrecic bedzie łatwo
\

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
[Ursus C-360] Zalety i wady! Dzisiaj, 14:46
  •  

#42 Share kposy

kposy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów

Napisany 29 październik 2007 - 13:17

[Ursus C-360] Zalety i wady! Witam!!! Ja odnosnie c 360....czy on rzeczywiscie jest taki super jak mowi wiekszosc???....bo według mnie to ciagnik ani na duze gospodarstwo ani na małe...duzo pali i ma troche malo kucykow:/
Co wy myslicie .Pozdrowienia

#43 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 29 październik 2007 - 13:20

[Ursus C-360] Zalety i wady! Jest już conajmniej kilka takich tematów.

#44 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 29 październik 2007 - 13:27

[Ursus C-360] Zalety i wady! dużo nie pali na tyle kucyków ile ma u mnie we wsi jest duzo C-360 i nikt nie mówi ze dużo palą:D chyba jest z 15 60-ątek

20 lat temu dziadek miał brać nową 60-ątke ale że klijent na zetora sie wycofał to dziadek wzią zetora
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#45 Share kposy

kposy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów

Napisany 29 październik 2007 - 13:37

dużo nie pali na tyle kucyków ile ma u mnie we wsi jest duzo C-360 i nikt nie mówi ze dużo palą:D chyba jest z 15 60-ątek

20 lat temu dziadek miał brać nową 60-ątke ale że klijent na zetora sie wycofał to dziadek wzią zetora

No ale juz załózmy zetor 7011 to niebo a ziemia w porownaniu do 60

#46 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 29 październik 2007 - 13:40

No ale juz załózmy zetor 7011 to niebo a ziemia w porownaniu do 60

w spalaniu nie wiem ale w komforcie na pewno :D

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#47 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 29 październik 2007 - 14:31

[Ursus C-360] Zalety i wady! Ja uważam ze 360 nie pali aż tak dużo ale w porównaniu do zetora 5211 to niema szans do spalanie jest podobne ale jaki komfort wspomaganie a w 360 ledwo ukręcisz kierownicą. Mój wujek mówi ze 360 no tego nawet za darmo nie chce że wolał by robić koniem niż 360:lol:

#48 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 29 październik 2007 - 14:34

Ja uważam ze 360 nie pali aż tak dużo ale w porównaniu do zetora 5211 to niema szans do spalanie jest podobne ale jaki komfort wspomaganie a w 360 ledwo ukręcisz kierownicą. Mój wujek mówi ze 360 no tego nawet za darmo nie chce że wolał by robić koniem niż 360:lol:

wujek podobnie mówi ze C-360 za darmo by nie wziął mówi tylko że C-330 sie udały ale też nie jest strasznie zadowolony.

Ale nie róbmy z C-360 takiej złej

#49 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 29 październik 2007 - 14:44

[Ursus C-360] Zalety i wady! Ursusem 330 mój wujek jeździł od nowości i mówi że to najlepszy traktor z ursusów

#50 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 29 październik 2007 - 15:08

Ursusem 330 mój wujek jeździł od nowości i mówi że to najlepszy traktor z ursusów

a jakim innym oprócz 30 pracował przez dłuższy czas że ma takie zdanie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share MarcinC360

MarcinC360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 335 postów

Napisany 29 październik 2007 - 15:11

[Ursus C-360] Zalety i wady! Że 360 jest super to pierwsze słysze,duzo pali,bynajmniej mój,i słaby jest.i tak jak napisane ani do dużego ani do małego gospodarstwa.

#52 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 29 październik 2007 - 15:13

a jakim innym oprócz 30 pracował przez dłuższy czas że ma takie zdanie

Robił około 5-6 lat na 355 potem kupił Fergusona

#53 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 29 październik 2007 - 15:13

[Ursus C-360] Zalety i wady! no C-360 - ideał to to nie jest ale ma swoje zalety - w mniejszych gospodarstwach moze byc jako głowny ciagnik a w większych jako pomocniczy - mamy w zakładzie 5 sztuk C-360 i jakoś nikt na nie specjalnie nie narzeka

osobiście wole 60-tke niz 30-tke - jakos tak mi bardziej pasuje
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#54 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 29 październik 2007 - 15:16

Robił około 5-6 lat na 355 potem kupił Fergusona

to co mu w nich sie nie spodobało

#55 Share pieter251

pieter251

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 29 październik 2007 - 15:20

[Ursus C-360] Zalety i wady! c360 to ma coś z momentem obrotowym chyba słabszym zetorem zrobisz więcej bo sie tak nie kopie a jak już to na oba koła i jeszcze blokade można dać a w sześćdziesiątce nawet blokada to porażka

#56 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 29 październik 2007 - 15:21

[Ursus C-360] Zalety i wady! Ja też wole 360 od trzydziestki bo nawet na nasze pola jako główny traktor sie za bardzo nie nadaje bo u nas na wiosnę na niektóre pola trudno wejść u nas we wsi jest bardzo dużo gospodarstw gdzie maja c330 i c360 bo 330. Ja wcześniej miałem c 328 i go sprzedaliśmy do zawsze w polu sie sie kopał a żeby 360 miała na swoje spalanie większą moc około 60km to było by bardzo dobrze:D

#57 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 29 październik 2007 - 15:23

c360 to ma coś z momentem obrotowym chyba słabszym zetorem zrobisz więcej bo sie tak nie kopie a jak już to na oba koła i jeszcze blokade można dać a w sześćdziesiątce nawet blokada to porażka

niby dlaczego tak jest i co masz do blokady w 60

#58 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 29 październik 2007 - 16:02

[Ursus C-360] Zalety i wady! W mojej jak narazie blokada działa miałem już okazje jedną wypróbować :)
Jechał ojciec z pola i nie chciało mu się jechać drogą tylko przejechał po polu i przy samym końcu traktor siadł :) nie wierzył ze tak pole namiękło po wieczornym deszczu i było tylko Gdzie ja sie wpie******em :D

#59 Share ciagnikfan

ciagnikfan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 417 postów

Napisany 29 październik 2007 - 16:32

[Ursus C-360] Zalety i wady! Ja mam C-360 i tyle ile się na niego nawyklinam to głowa mała. To po prostu nie jest ciagnik do orania czy tam jakiejś cięższej pracy. Na szczęście nie muszę używać go do tego. Skrzynia biegów jest chyba najsłabszym punktem tego ciagnika- często sie zakleszcza i charakterystycznie wyje na 5 biegu. O komforcie w kabinie można zapomnieć chyba, że dokupi sie taka nowego typu.
...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 29 październik 2007 - 16:50

[Ursus C-360] Zalety i wady! no ale nie zapominajcie ze C-360 miał swoja "premiere" chyba w 1967 lub 1969 roku wiec jak na tamte czasy to był cud techniki
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."