Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawelJD    17

Saletra pulan 34 1440 zł przy 30 kg workach lub 1425 przy bb 600 kg. Jeśli ktoś nie kupił nawozów tak jak ja w grudniu, to teraz ma chudy portfel....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raptus902    128

A jak przeliczyc ceny czystego składnika fosforu.
To czym mam patrzeć ma ilość fosforu czy fosforu rozpuszczalnego w wodzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcus1998    56

U nas na podlasiu npk- ki importowane są bardzo popularne i wypierają polskie polifoski :D W niektórych składach nawet nie sprowadzają polskich npk, 300zł piechotą nie chodzi. Ogólnie nie spotkaliśmy się jeszcze z osobą która byłaby z nich nie zadowolona. W tamtym roku wiosną porównaliśmy trzy npk- ki. Podzieliliśmy pole na trzy częsci:

- na pierwszej wysialiśmy polifoskę 6,

- na drugiej bialfoskę, 

- na trzeciej własnie npk o który pytasz

Nie zauważyliśmy żadnej różnicy w plonie po zastosowaniu tych trzech nawozów więc ze swojej strony polecam ;) 30 km ode mnie jest terminal przeładunkowy barteru i nawóz można wyrwać nawet 400zł taniej w porównaniu do polskich.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Nie jestem pewny ale chyba tak. Jutro się upewnię. 

 

Kondziu jak to taki skład co piszesz to na pewno nawóz z barteru. Bardzo dobry wieloskładnik, fajnie rozpuszczalny, godny polecenia.

  • Like 1

Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    153

Wie ktoś może jaka jest cena za ESTA Kieserit?
Kiedy idzie najtaniej kupić NPK?

Edytowano przez krychu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buczek    9

panowie kiedy najtaniej idzie kupic nawozy NPK a kiedy azotowe?? slyszalem od znajomego ze azot to w zniwa najtanszy czy to prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gladiator    143

Azot w żniwa albo we wrześniu ale to już będzie trochę większa cena, wnioskuję z moich zakupów trzy lata wstecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj