Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowa seria DF powrót do prostoty

58 odpowiedzi na ten temat

#1 Share CBMarek

CBMarek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 06 maj 2011 - 20:01

Nowa seria DF powrót do prostoty Cześć dostałem waszą stronkę od dawanego waszego kolegi arassa którego juz nie ma tutaj od dawna. Pomyślałem że zainteresuje was informacja o nowej serii a raczej odświeżonej designem serii ciągników DF Same i lambo. Pracuję w SDF Polska teraz nazywa sie to CBM Polska . Pracuje na lini prod. SDF wznowila produkcje ciagnikow z przelomu lat ok 2003 dzisaj montowalem instalacje pnelmatyczna do 4 ciagnika wzpuszczonego na polske. rozmawialem z dyrektorem sieci dealerskiej i powiedzial mi ze za DF 140 koni cha ok 145 tys zl. sa to ciagniki dla rolnikow nie wymagajacych elkektroniki tylko ceniacych prostote i naprawde tak jest. Jak bede robil kolejnego to porobie fotek. sorry nie mam znakow polskich komp wariuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowa seria DF powrót do prostoty Dzisiaj, 03:26
  •  

#2 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 06 maj 2011 - 21:20

Nowa seria DF powrót do prostoty A jaki zakres mocy ma obejmować ta prosta seria?

#3 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 06 maj 2011 - 22:28

Nowa seria DF powrót do prostoty to ciekawe deutz bez elektroniki to będzie coś podobnego jak belarus np 1025.4 bo on też ma silnik deutza i prawie 0 elektroniki. a podnosnik i mosty mają prawie bliźniacze, tylko komfort w kabinie w df będzie lepszy

>> Zapraszam na fanpage<<
https://www.facebook.com/psrka710

#4 Share slawny

slawny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 369 postów

Napisany 07 maj 2011 - 00:13

Nowa seria DF powrót do prostoty http://www.deutz-fah...W&idproduct=139 to nie przypadkiem ta seria?

#5 Share MgrLukash

MgrLukash

Never Cut My Wings

• Members
  • PipPipPip
  • 1643 postów
  • Zainteresowania:Bezinteresowne

Napisany 07 maj 2011 - 07:21

to ciekawe deutz bez elektroniki to będzie coś podobnego jak belarus np 1025.4 bo on też ma silnik deutza i prawie 0 elektroniki. a podnosnik i mosty mają prawie bliźniacze, tylko komfort w kabinie w df będzie lepszy

1025.4 ma MMZ z ComonRail dopiero 1221.4 może miec Deutza poza tym jeśli o Agrotraca chodzi to ma silinik SDF z serii 1000 :P
Podnośnik i mosty bliźniacze?
Ja niewidzę żadnego podobieństwa :blink:

Edytowany przez MgrLukash, 07 maj 2011 - 07:24.

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

#6 Share KAROL4

KAROL4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 07 maj 2011 - 07:37

Nowa seria DF powrót do prostoty Stoją dwie sztuki w Savonie

#7 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 07 maj 2011 - 08:13

Nowa seria DF powrót do prostoty a sa 4 cyl wersje?? :)

#8 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 07 maj 2011 - 08:57

Nowa seria DF powrót do prostoty http://mtz.pl/nowe-c...lnik-deutz.html - proszę kolego nie opowiadaj bzdur nawet 952.4 można wyposażyć w silnik deutz, wiem bo jako taki widziałem na własne oczy.

#9 Share CBMarek

CBMarek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 07 maj 2011 - 09:01

Nowa seria DF powrót do prostoty moc ciągników to 140 160 i chyba 180 koni narazie takie są wypuszczone na rynek na placu stoją okrojone w nowinki ciąGNIKI OKOŁO 80 100 koni będziemy do nich robić kabiny maski i cały wygląd.

Jak rozmawialiśmy z Górą zajmującą sie sprzedażą tych maszyn i siecią dealerską ma to kosztować w granicach 140 tyś cena wyjściowa zalezy ile dealer jeszcze sobie dożuci.

Te ciągniki nie mają nic wspólnego z belarusem.
Są to wersje dawnego lamborghini i same które były sprzewdawane w latach 90 i początek 2000. Co za tym idzie stwierdzili ze to była najprostsza seria i najlepsza.
jest to9 odwet swego rodzaju na inne marki które też wpuszczaja tanie proste i okrojone maszyny. Tylko DF którego robiliśmy nie jest tandetnie okrojony jego plusem to zero elektroniki wszystko mechaniczne.

#10 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 07 maj 2011 - 09:02

Nowa seria DF powrót do prostoty 140 tys. chyba netto i za wersję jakos 100 konną

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share MgrLukash

MgrLukash

Never Cut My Wings

• Members
  • PipPipPip
  • 1643 postów

Napisany 07 maj 2011 - 10:06

http://mtz.pl/nowe-ciagniki-belarus/35-mtz-belarus-10254-2-silnik-deutz.html - proszę kolego nie opowiadaj bzdur nawet 952.4 można wyposażyć w silnik deutz, wiem bo jako taki widziałem na własne oczy.

No faktycznie w zeszłym roku jeszcze niewidziłem 4cyl. z Deutza silnikiem :D ale i cena dośc wyskoka :P

Same Laser czyli czerwony odpowiednik Agrotraca ;)
Dodany obrazek

A tu srebne R5 B)
Dodany obrazek

Edytowany przez MgrLukash, 07 maj 2011 - 10:11.

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

#12 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 07 maj 2011 - 10:36

Nowa seria DF powrót do prostoty sam miałem kupywać deutza ale fundusze nie pozwoliły na to i kupiłem nowego MTZ. ciekawe ile teraz taki nauboższy deutz może kosztować około 100 konny model (brutto)

#13 Share MajsterPopsuj88

MajsterPopsuj88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 07 maj 2011 - 11:45

Nowa seria DF powrót do prostoty My również stoimy przed takim dylematem jak Ty kiedyś i np agrofarm 420 zupełny golas można dostać już za 127tys netto tylko trzeba czekać 5 mies

#14 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 07 maj 2011 - 11:54

Nowa seria DF powrót do prostoty a teraz agrofarm 420 kosztuje coś koło 190 tys brutto z lepszym wyposażeniem, na sam przykład belarus .4 z lepszym wyposarzeniem (1025.4) z deutzem kosztuje 150 tys brutto a z silnikiem MMZ coś koło 120 tys. oczywiście wersje .4. ale ja uważam że te MMZ też są dobrymi silnikami o czym świadczy duża bywalność starych mtz z silnikami prawie takimi jak są w belarusach. wiadomo deutz spełnia normy emisji spalin i ma lepszy komfort niż MTZ

Edytowany przez piotrb14, 07 maj 2011 - 11:58.

#15 Share MgrLukash

MgrLukash

Never Cut My Wings

• Members
  • PipPipPip
  • 1643 postów

Napisany 07 maj 2011 - 12:17

Nowa seria DF powrót do prostoty MMZ z CR spełnia te same normy emisji spalin ;)
♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

#16 Share MajsterPopsuj88

MajsterPopsuj88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 07 maj 2011 - 12:27

Nowa seria DF powrót do prostoty No ale kolego nie ma nawet co porównywac df do belarusa miałem okazje co prawda troche pojezdzic tym i pronarem i w df to zupełnie inna bajka: biegi wchodzą jak w samochodzie kabina przeszklona, podnośnik brzytwa, rewers,dobre światła cicho w kabinie, inny świat krótko mówiąc.

Edytowany przez MajsterPopsuj88, 07 maj 2011 - 12:28.

#17 Share CBMarek

CBMarek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 07 maj 2011 - 15:09

Nowa seria DF powrót do prostoty nie ma 100 koni narazie jest od 140 koni 3 modele potem 160 koni i nie jestem pewien ale chyba 180 koni my robiliśmy 140 koni dwa i trzy 160 koni. Jeszcze żaden nie poszedł do rolnika w Polsce narazie były robione na pokaz dla dealerów. Jak sie dowiem dokładnej ceny za ile wychodzi z fabryki to napisze. Faktem jest to że nie powiedział mi czy to netto czy brutto. Ale nawet gdyby netto to i tak tanio na takie wyposażenie jakie ten ciagnik ma za tą cenę. Kabinke ma bardzo dobrze wyposażoną patrzą na komfort i wygode. Prostota jest zrobiona w reszcie zero elektroniki wszystko mechaniczne. Znajdź ciagnik o mocy 140 koni za ta cene i w tej klasie

Edytowany przez CBMarek, 07 maj 2011 - 15:13.

#18 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 07 maj 2011 - 15:21

Nowa seria DF powrót do prostoty Czy to co możemy przeczytać w broszurze umieszczonej na stronie SDF o tych ciągnikach: "SDF series 1000 TIER II engines" nie dyskwalifikuje ich do sprzedaży na terenie EU :blink: ?
Dalej możemy przeczytać, że wcale taki całkowicie mechaniczny to on nie jest "Electronic engine control"

Edytowany przez adikpl1, 07 maj 2011 - 15:25.

#19 Share MgrLukash

MgrLukash

Never Cut My Wings

• Members
  • PipPipPip
  • 1643 postów

Napisany 07 maj 2011 - 15:40

Nowa seria DF powrót do prostoty @adikpl1 a na polskiej str. jest EURO III :lol: ;)
http://www.deutz-fah...W&idproduct=139

cudów nie ma :P
http://www.deutz-fah...xls?ccode=fr-FR

Edytowany przez MgrLukash, 07 maj 2011 - 15:46.

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share CBMarek

CBMarek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 07 maj 2011 - 15:48

Nowa seria DF powrót do prostoty no casłkowicie nie lercz aby mógł spełnic odpowiednie normy zastosowano elektryczną kontrole silnika. Ale i tak ta kontrola jest najprostrzą z najprostrzych nie ma tam nawydziwiane niewiadomo czego.

Jeśli chodzi i ta kontrole to wypytam wydowiem się. Osobiście tez ta seria mnie in teresuje a teraz gdy mam przyjemność w nich troche dlubać mam i okazje dowiedzieć się o nim rzeczy od podszewki wiec bede próbował jak najwiecej.

Dodaj odpowiedź