Skocz do zawartości

Zdjęcie

proxima 8441 problem z odpalaniem

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share zetorproxima8441

zetorproxima8441

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 20 grudzień 2010 - 14:39

proxima 8441 problem z odpalaniem Witam jestem tu nowy tak więc jeśli istnieje taki temat to proszę o przekierowanie :D
Ale do rzeczy. Otóż mam problem z moim zetorem od pewnego czasu pojawiły się problemy z odpalaniem zetor kreci lecz nie odpala pomaga dopiero napompowanie go paliwem za pomocą pompki. Mam go od dwóch lat i już w pierwszym roku użytkowania pojawił się ten problem przyjechał serwis wymienił pompkę paliwa i założył zaworek wrotny. To pomogło lecz tej jesieni znów zaczęły się probplemy z odpalaniem. Traktor z rana nie chce odpalać gdy już odpali i się nim pojeździ i zgasi się go na ok 20min znów nie chce odpalać.
Proszę o pomoc z góry dziękuje.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
proxima 8441 problem z odpalaniem Dzisiaj, 13:12
  •  

#2 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 20 grudzień 2010 - 15:19

proxima 8441 problem z odpalaniem Na pewno cofa się paliwo, zajrzyj do tego zaworka zwrotnego może nie trzyma.

#3 Share groszek

groszek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 20 grudzień 2010 - 15:35

proxima 8441 problem z odpalaniem posprawdzaj wszystkie wężyki kiedys mialem podobny problem tylko w innym ciągniku a przyczyna byla prosta, paliwo cofało się gdyż wężyk ze zbiornika do pompki miał malutką dziurkę i niby paliwo nie leciało gdy ciągnik pracował po było podciśnienie, gdy stał to tez nie leciało tylko wciągało się powietrze i paliwo się cofało, problem znikł gdy wymieniony został wężyk

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share szymolus

szymolus

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 20 grudzień 2010 - 16:02

proxima 8441 problem z odpalaniem miałem podobną sytuację tylko raz. U mnie paliwo zaszło parafiną i musiałem rozkręciś filtr i go wymienić i na razie jest ok.
Zetor Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1051 postów

Napisany 20 grudzień 2010 - 16:27

proxima 8441 problem z odpalaniem najszybciej brud pociągnoł ze zbiornika i coś staneło w zaworku zwrotnym
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz