Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przyczepy Metal-fach

39 odpowiedzi na ten temat

#21 Share marcinffff

marcinffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:sport, rolnictwo

Napisany 09 czerwiec 2011 - 20:36

Przyczepy Metal-fach

Jak ja zamawiałem swoja metal-fach 8 ton to drugie burty były wliczane również jako opcja,

zgadza się, burty są jako opcja,kosztują cos koło 3600zł, dzis zamówiłem metal facha 8ton z tymi burtami, zsypem tylnim i zaczepem, ale sztywnym,kołami 12,5" cena katalogowo 42 tys :blink: zeszli na 39 tys. :D chciałem Pronara 6 ton, miałem nawet w ofercie na PROW pronara 6t ale: pronar jest węższy i droższy w porównaniu z metal fachem, pronar 6 ton kosztuje tyle samo co MF 8t ;)

Edytowany przez marcinffff, 09 czerwiec 2011 - 20:37.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przyczepy Metal-fach Dzisiaj, 03:56
  •  

#22 Share xsysiek

xsysiek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 09 czerwiec 2011 - 22:10

Przyczepy Metal-fach To jest netto, czy brutto? Na allegro widziałem takie po 35000 tys. brutto. Z nadstawami. I niech ktoś mnie oświeci, od kiedy Pronar nie jest najtańszy?

#23 Share marcinffff

marcinffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 10 czerwiec 2011 - 19:03

Przyczepy Metal-fach Ceny brutto :D tez sie dziwiłem że na allegro kosztują po 35 tys , ale....roczniki to są 2009 i 2010 :blink: dzwoniłem i pytałem dlaczego na allegro do sprzedających ceny są takie niskie-odp. stare roczniki <_< Pronar jest jednym z drozszych producentów

Edytowany przez milanreal1, 10 czerwiec 2011 - 22:22.
cytowanie poprzedniego posta

#24 Share marcinffff

marcinffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 10 lipiec 2011 - 21:32

Przyczepy Metal-fach nom stoi przyczepa na podwórku ;) robi wrażenie ten czerwony kolorek :D pod zetorka podchodzi, ale przy nowym farmtracu tez jest dobrze, solidnie to wygląda, hamulce super, koła 12,5" felgi firmy PRONAR, burty dolna 60cm górna 50cm firmy Fuhrman czy jakoś tak :P bardzo szczelna ,ulewa przyszła to 3 cm wody było w środku i tylko kapało.

#25 Share robert812

robert812

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 14 lipiec 2011 - 15:25

Przyczepy Metal-fach Moja służy juz ponad pół roku i jak na razie nie potwierdziła się żadna negatywna opinia na jej temat. Po prostu na forum ludzie pisali o niej dużo minusów biorąc pod uwage jedynie niską cenę, a wg mnie kształtem, wyglądem i jakością dobiegaja do wieltonów.

#26 Share daizor

daizor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów

Napisany 20 lipiec 2011 - 14:31

Przyczepy Metal-fach Ja jestem zdania, że jeśli mówimy tutaj o przyczepie, która przede wszystkim ma za zadanie transport w obrębie gospodarstwa tzn. z pola do zbiornika itp. a nie jest do dłuższych tras typu sprzedaż zboża do elewatora oddalonego o parędziesiąt kilometrów to według mnie czy to metalfach czy wielton. I ta i ta będzie długo służyć. Wiadomo wykonanie końcowe może się różnić ( i zazwyczaj się różni); mam na myśli takie "drobnostki" jak ciężko domykające się zatrzaski czy też inne perełki. Sam jestem posiadaczem metalfachu 12 tonowej, a także mam sąsiada, który posiada wieltona 10 tonowego. Obydwoje używamy przyczepy w tych samych celach i podobnym stopniu intensywności.

Edytowany przez daizor, 20 lipiec 2011 - 14:31.

#27 Share marcinffff

marcinffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 16 sierpień 2011 - 21:28

Przyczepy Metal-fach no i jestem po żniwach. Przyczepa SPisała się doskonale, bardzo przydatne okazało sie tylne okno wysypowe z rynienką. Zboże trafiało prosto do dmuchawy. Po bizonie wchodzi na nią 4 zbiorniki zboża ale z ostrym czubem :P znajomy ma też Metal fach 6 tonową ale na oponach 11,5, nie polecam tyn opon-grzeją się, lepiej wybrać takie jakie ja wziołem 12,5 i jest spokój nawet przy transporcie żwiru o masie 9 ton i opony zimne...

#28 Share Ursus11

Ursus11

Użytkownik

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 30 sierpień 2011 - 16:15

Przyczepy Metal-fach Dzisiaj byłem u dilera i Pronar wychodził dużo takiej od Metal Fach-u. Ale może koledzy kupiliście jeszcze przed podwyżką

#29 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo, maszyny rolnicze, budowlane, drogowe... i po prostu wieś... ;-)

Napisany 30 sierpień 2011 - 18:19

Przyczepy Metal-fach

zgadza się, burty są jako opcja,kosztują cos koło 3600zł, dzis zamówiłem metal facha 8ton z tymi burtami, zsypem tylnim i zaczepem, ale sztywnym,kołami 12,5" cena katalogowo 42 tys :blink: zeszli na 39 tys. :D chciałem Pronara 6 ton, miałem nawet w ofercie na PROW pronara 6t ale: pronar jest węższy i droższy w porównaniu z metal fachem, pronar 6 ton kosztuje tyle samo co MF 8t ;)

Kolego ja przed żniwami brałem przyczepę Pronara 8T i cena była 38000 zł więc nie wiem jakie oni Ci tam ceny podali. Również jestem bardzo zadowolony z zakupu - Pronar ma fajniejsze kapcie... i jest niższy co jest dużym atutem - te argumenty u mnie przeważyły na rzecz Pronara.
http://www.agrofoto....39-pronar-t672/

Edytowany przez zbych, 30 sierpień 2011 - 18:21.

#30 Share marcinffff

marcinffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 30 sierpień 2011 - 21:40

Przyczepy Metal-fach zbych
w MF mam opony 12,5" nieznanej marki ale felgi produkci PRONAR B) czyli takie jakie piszesz, sa wystarczające nasypałem 10ton żwiru jechałem 10km i opony tylko ciepłe(upał też dawał ostro w sierpniu) nie gorące :D za pROnara 8ton z burtami 60+50 zaczepem kołąmi 12,5" chcieli coś koło 45tysi brutto dokłądnie nie pamietam, a ty kupiłeś za 38 tysi brutto?? ;[ tanio

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo, maszyny rolnicze, budowlane, drogowe... i po prostu wieś... ;-)

Napisany 31 sierpień 2011 - 09:45

Przyczepy Metal-fach Tak kolego - tylko, że kapcie w Pronarze mają szerokość 400mm a Twoje w MF 12,5 cala mają szerokość 317,5mm więc jest to spora różnica na polu czy łące zwłaszcza w tak mokrym roku jak ten ;) Co do ceny to na koniec z tych 38000 jeszcze chyba z 300 zł wytargowałem (oczywiście cena brutto) :D Z tym, że ja mam burty 50 + 50 i nie bardzo wiem czemu Ty piszesz o burtach 60 + 50 bo ani Pronar 8T, ani MF 8T nie posiada takich burt - są tylko 50 + 50.

Edytowany przez zbych, 31 sierpień 2011 - 17:57.

#32 Share marcinffff

marcinffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 31 sierpień 2011 - 21:03

Przyczepy Metal-fach a no widzisz, w MF 8t jest standardowo burty 600mm, a dodatkowo drugie za opcją 500mm czyli 60 +50 :) wchodzi 4 zbiorniki zboża po bizonie, tak to wyglądało u dilera ;) ale kurcze zazdroszcze ci tej z Pronaru, Pronar u ciebie jaką ma szerokość w środku? bo u mnie 213mm bele co prawda wchodzą u mnie...
tu jest identyko jak moja
http://allegro.pl/pr...1759186875.html

Edytowany przez marcinffff, 31 sierpień 2011 - 21:09.

#33 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 31 sierpień 2011 - 21:23

Przyczepy Metal-fach Moja ma trapez celem lepszego opróżniania szer. 2190/2240mm - długość 4440 mm. Wchodzi do niej po bizonie 5,5 zbiornika zboża (ale takie pełne zbiorniki, że klapa zbiornika do góry się podnosi). Najarałem się nawet na ten model MF 711/1 (paletówka) ale jest strasznie wysoka - gość chciał za nią 40000 zł

No fakt - rzeczywiście MF 8T ma burty 600mm ;)

Edytowany przez zbych, 31 sierpień 2011 - 21:38.

#34 Share marcinffff

marcinffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 31 sierpień 2011 - 21:38

Przyczepy Metal-fach Nom, paletówka to juz jest coś B) 2400mm w środku ma szerokosci ;) piękna była bo widziałem na placu u dilera ;)

#35 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 31 sierpień 2011 - 21:44

Przyczepy Metal-fach No tak, ale do słomy i tak lepiej zdjąć jedną stronę burt co by nie poobijać...

#36 Share Ursus11

Ursus11

Użytkownik

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 01 wrzesień 2011 - 10:08

Przyczepy Metal-fach W moim przypadku Pronar 6t na szerokich kapciach był 500zł tańszy od MF na wąskich

#37 Share Buuz40

Buuz40

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 10 październik 2011 - 14:15

Przyczepy Metal-fach

wielton jest tańszy niż MT... ;) cenniki u dela sobie przeglądałem....

:) Tak.....o 100pln :)

Zastanów sie nad MT. maja tam kółka 315tki na 22,2' fajnie sie prezentuje i takie kółko wytrzymuje 4 tony nacisku...x 4 to daje cyfrę.

#38 Share prezesmax

prezesmax

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Zainteresowania:lubie wszystko co związane z rolnictwem

Napisany 26 sierpień 2013 - 18:22

Przyczepy Metal-fach Jak tam wam sie sprawują przyczepki MF ośmio tonowe?
Zetor i tylko Zetor

#39 Share lukasz27

lukasz27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 588 postów

Napisany 23 grudzień 2013 - 12:53

Przyczepy Metal-fach witam ktos wie cokolwiek na temat przyczep MF 14 ton dwuosiowej.z góry dziekuje za odpoiwedź :)
http://www.maszynydlafarmera.pl/index.php/premiery-2010/1232-nowe-przyczepy-rolnicze-w-ofercie-metal-fach

Edytowany przez lukasz27, 29 grudzień 2013 - 17:01.

sprzedam kombajn fortschritt E 517

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Waldikar09

Waldikar09

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 23 marzec 2016 - 14:22

Przyczepy Metal-fach

Witam, wie ktoś może jaka jest aktualna cena MF 6t juz z nadstawką? pozdrawiam ;)