pronarek

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone]

Polecane posty

wlamaj1    186

Od powrotu oleju spod tłoka jest wąż prawy. Być może u Ciebie zamienione są króćce łączące węże z głowicą siłownika. W jednym z nich znajduje się dławik. Króciec ten jest na większy klucz (chyba 24, ten drugi 22) i powinien być wkręcony z prawej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Własnei też myślałem o tych króccach ale jednak są z dobrej strony...

 

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/231582-uszczelki-rozdzielacza/ Teraz gdzie wsadzić te uszczelki? Rozebrałem rozdzielaczi nie widze starcyh gdzie powinny być te wsadzone? fotki są w albumie można zapisać na kompie i wskazać na zdjęciach gdzie powinna byc jakaś uszczelka. Proszę o pilną pomoc bo ciagnikpotrzebny a teraz jest w kawałkach :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

też miałem kiedyś przez ponad 20 lat ruska i podnośnik stwarzał ciągle problemy w ostatnich latach.. nowe pompy rozdzielacze siłowniki i za dużo mi to nie dało.. kiedyś gdy zaglądałem do skrzyni odkręciłem filtry oleju chciałem je wymienić ale w sklepie nie było a trzeba było składać więc wymyłem je i problem z podnośnikiem skończył sie na zawsze :) wcześniej nie mogłem podnieś małego konnego siewnika a po wyczyszczeniu pełnego poznaniaka bez dodawania gazu śmigał do góry aż miło :)


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Nie no u mnie prolbemy zaczeły się niedawno na wiosne dopiero :D Ten filter to jest pod kabiną z lewej strony tak?


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dare0x    1

Witam . Przejdę od razu do rzeczy . - być może był już taki temat i ten jest drugi , ale potrzebuję najświeższych informacji .

 

Otóż chodzi mi o podnośnik w moim władku , a dokładnie, słabo dźwiga , opada podczas jazdy , szybko opada. Myślę że to wina pompy hydraulicznej , nastawiłem się na kupno nowej ale przeczytałem na AF. że wystarczy wymienić uszczelki (zestaw naprawczy) . jeśli tak nie da się tego naprawić i trzeba kupić nową , to prosił bym o model moc i cenę bo jestem zielony w tym przypadku , przydał by się też jakiś szybki poradnik co i jak . W sobotę jadę władkiem w mokre tereny z wozem i z laską [narzędziem do ładowania drewna przez podnośnik] i wiem ze mi drzewa nie dźwignie i muszę to naprawić do Piątku wieczorem . PROSZĘ O SZYBKĄ POMOC !!!

 

Posty które nie będą nic wnosiły do tematu i będą bezsensowne , nic mi nie pomogą więc chciał bym żeby były pomocne .

 

 

 

W razie źle zamieszczonego tematu lub złej treści , z góry przepraszam Admina bądź Moderatora forum ponieważ spowodowanie jest to nie umyślnie. Nie chciał bym dostać ostrzeżenia .


---->> Władymirec, nie ma to jak mieć wschód pod domem <<----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalipso156    2

weś mi powiedz jeszcze czy wolno podnosi??? aaa jeszcze jaki masz olej w podnośniku pompa kosztuje ok 50-80zł są dwa rodzaje na 4 frezy i 6frezów dodatkowo są dwie wydajności 32l/m i 36l/m z tą wydajnościa mogłem coś pokręcić ale mniej więcej tak to wygląda ale jeżeli jest tak jak mówisz to polecam wymienić uszczelki w siłowniku kupić pompe i rozdzielacz zalać superolem i podnosi jak wściekły wiem na swoim przykładzie posiadam talerzówkę 7 z wałem jadę do pola jakieś 4km i nawet cm nie opadnie jak masz jakieś pytania pisz na pw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzin    20

To będzie raczej zozdzielacz do wymiany. Też miałem kiepski jak wymieniłem to opryskiwacz pełny i nawet nie popuści. A podnosi na wolnych obrotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dare0x    1

@kalipso156 wolno i na całym gazie trzeba dźwigać , inaczej nie ma szans. czy wymiana rozdzielacza będzie konieczna

 

PS. ma może ktoś jakieś fotki jak to robił/naprawiał.


---->> Władymirec, nie ma to jak mieć wschód pod domem <<----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

rozdzielacz ok 300zl, u mnie duuzo lepiej :P


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Może poszły uszczelniacze na tłoku lub rozdzielacz.


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Uszczelniacze mam od zniw nwoe i podnośnik nap usto nie opadnie trzeba skoczyc na niego 70 kgn ie robi wrażenia na nim


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matios34    1

witam czy da sie wymienić pompe hydrauliczna w t-25 na jakąś o większej wydajności bo nimy znalazłem na allego ale nie wiem czy o to chodzi... nie znalazlem podobnego tematu jak cos to prosze o przekierowanie

 

link do tej pompy na allegro

http://allegro.pl/pompa-nsz-16-nsz16-6f-lewa-mtz-t25-t-25-belarus-i1249595641.html#gallery

 

a ja mam chyba taka

http://allegro.pl/pompa-nsz-10-nsz10-lewa-prawa-mtz-t-25-t25-jumz-i1233110599.html

ile wydajność by sie zmieniła w takiej pompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielony33    0

zastanów się nad tą pompą:

nsz 50

władek na wolnych obrotach z turem 3 sekcyjnym wyprawia takie rzeczy ,że żaden fend,case, czy inny zachodni nie ma takiej wydajności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dare0x    1

no no ładne pąpeczki , sam muszę taką na wiosnę kupić bo teraz mam problem dźwignąć 2 skibowe pługi :/


---->> Władymirec, nie ma to jak mieć wschód pod domem <<----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matios34    1

zastanów się nad tą pompą:

nsz 50

władek na wolnych obrotach z turem 3 sekcyjnym wyprawia takie rzeczy ,że żaden fend,case, czy inny zachodni nie ma takiej wydajności.

a masz taka założoną pompe bo mi sie wydaje za ta to napewno nie bedzie pasowała. jak masz taka to zrób fotke jak jest przykręcona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ta pompa ma kwadratowe mocowanie a w t25 masz prostokątne rozstaw na śruby nie będzie pasował. NSZ 16 napewno będzie i nsz 14. Po za tym do T25 jestp ompa lewa a ta jst prawa więc lipton


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

mam pytanie co do zmiany pompy na NSZ-16 ,mianowicie czy trzeba jakoś wzmacniać zawór zwrotny w rozdzielaczu ?




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wladus25    0

Mam problem z pompą hydrauliczną we Wladku co roku pęka, jaka moze być przyczyna ???

I czemu jak podnosze nie odbijają dźwignie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

pierwsze słysze o takim czymś ....a pompę to masz ruską czy prywaciarską? i co podnosisz tym komurunem? B)




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja w ciapku w tym roku rozwaliłem. Mam zwiększone cieśninie do tura. Teraz mam wzmacnianą.

Nie wiem czy do T-25 jest wzmacniana. Jeśli tak to kup tako. Jeśli nie to kup zwykło i zmniejsz ciśnienie.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez matiUrsus4512
      Witam koledzy posiadam Ursusa 4512 gdy wracałem do domu po orce  pług mi opadał na niskich obrotach, musiałem pilować na wysokich obrotach by jakoś dojechać. Po wymianie rozdzielacze i zaworu podnośnik podnosi ale jak da się wysokie obroty nawet pod obciążeniem ramiona się unoszą i wyciąga pług z ziemi . Co to może oznaczać co wymienić bo ja nie mam już głowy do tego traktor.
    • Przez baska524
      Koledzy mam ogromny dylemat a zarazem problem z moim aresem 610 a jest to nowy zakup i pierwszy traktor z ehr więc prosze o zrozumienie.
      Problem pierwszy nie dziala mi wogole kontrolka w liczniku od filtra szkrzyni biegów.nawet przy ddpalaniu nie zapala sie.
      Problem drógi dlaczego nie diała dociazanie podnosnikiem mam na mysli to ze gdy ustawie opuszcze pług na 20 procent bądz na 10 i pług wyjdzie z ziemi to naciskając przycisk od opuszczania pompa nie wpycha go do ziemi.A maiałem okazje jezdzic z gruberem innym aresem i tam to działało.
      Itrzeci problem gdy podnosnik jest opuszczony załuzmy na 2 procent i chce go zwiekszyc o 1 lub 2 procent to po nacisnięciu strzałki do gury odrazu na wyswietlaczu pojawia sie 35 procent.
    • Przez bizonsuperzo56
      witam otoz mam problem z podnosnikiem w case 856xl z 88r bardzo wolno podnosi i szybko sie nagrzewa hydraulika. co za czym idzie podnosnik jeszcze gorzej chodzi i wspomaganie ciezej pracuje. . a i jeszcze jedno do was pytanie co moze byc za przyczyna ze nie dziala pokretlo przy podnosnikach z gory dziekuje za pomoc
    • Przez ChiquitaB
      Witam. Posiadam amazone d7 super s 3m z hydraulicznymi znacznikami. Sprawa wygląda tak ze jak chce sciezke przezucic to podnosi jedna strone i zamiast oposcic wtedy opuszcza ta sama strone. Czasami przezuci dobrze ale zaraz dalej to samo. Mial ktos podobny problem?
    • Przez Moscov
      Witam. W swoim Fendt'cie przy końcówkach hydraulicznych nie mam tych plastikowych kubków odprowadzających olej. Gdzie mogę je kupić? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj