Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone]

1641 odpowiedzi na ten temat

#701 Share mani51

mani51

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • Zainteresowania:motocykle, alkohole domowe :) majsterkowanie, muzyka, film

Napisany 21 styczeń 2013 - 13:53

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] @zbyszekbrzuze zauważ że obudowa w NSZ16 jest wieksza niż NSZ10 ale powierzchnie do których przylegaja króćce przyłaczeniowe są w tych samych odlegościach od siebie. Pasuje bez żadnego doginania. Ile jeszcze razy trzeba to powtarzać?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Dzisiaj, 22:02
  •  

#702 Share zbyszekbrzuze

zbyszekbrzuze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1374 postów
  • Zainteresowania:radzieckie ciągniki, mechanika, elektryka

Napisany 21 styczeń 2013 - 14:08

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Tylko nie na zimno, bo można bałaganu narobić

KPK Kumurun Team
Olej Turdus SHPD do silnika, Lux 10 do hydrauliki
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki, kontakt na PW

Ważne sprawy GG: 33264431 t:724772311

#703 Share t25aaa

t25aaa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 192 postów

Napisany 21 styczeń 2013 - 22:01

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone]

@zbyszekbrzuze zauważ że obudowa w NSZ16 jest wieksza niż NSZ10 ale powierzchnie do których przylegaja króćce przyłaczeniowe są w tych samych odlegościach od siebie. Pasuje bez żadnego doginania. Ile jeszcze razy trzeba to powtarzać?

jemu chyba chodzi ze nsz16 bedzie miała troche wyzej górny króciec bo jest grubsza niz nsz10 i mozliwe ze troszke trzeba podgiąć górna rurke ale nie wiem sprawdze to jak załoze 16. Gdzie mozna kupic w internecie tą tulejke na 6 wpustów??

#704 Share mani51

mani51

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 21 styczeń 2013 - 22:16

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] no jest grubsza i dlatego w NSZ10 powierzchnia do której przykręca się króćce jest jakby "wystająca" z korpusu a w NSZ16 jest na równo z korpusem tzn są one (te powierzchnie), jakby to powiedzieć w tym samym miejscu. Po raz ostatni powtarzam że nic nie trzeba przerabiać ani podginać. Może to do Was dotrze - plug and play :D

#705 Share t25aaa

t25aaa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 192 postów

Napisany 21 styczeń 2013 - 22:25

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] to spoko :) a gdzie tą tulejke w necie nabyc?

#706 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 21 styczeń 2013 - 22:30

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] To nie ma koło Ciebie sklepu z częściami. Są ogólnie dostępne.
A w sklepach internetowych to praktycznie każdym co ma części do Władka.
np: http://sagrol-sklep....2106A-1125.html

#707 Share t25aaa

t25aaa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 192 postów

Napisany 21 styczeń 2013 - 22:32

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] u mnie sa niedaleko 5 sklepów w róznych miastach ale tego akurat nie mają przynajmniej w 3 nie było w tatych nie patrzyłem

#708 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 21 styczeń 2013 - 22:51

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Dziwne. :huh:
Na Alledrogo tez jest: http://allegro.pl/tu...2941532570.html

Ale koszt przesyłki :blink: :wacko: .

#709 Share balcerek1

balcerek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2394 postów

Napisany 21 styczeń 2013 - 22:55

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] W sklepie jak mają pompy to i maja te tulejki.

#710 Share t25aaa

t25aaa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 192 postów

Napisany 21 styczeń 2013 - 22:59

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] no włąsnie patrzyłem chca po 25 -30 zł za przesyłkę jakby nie mogli tego poczta wysłac za 10-12 zł zdzierstwo ;/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#711 Share balcerek1

balcerek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2394 postów

Napisany 21 styczeń 2013 - 23:40

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] W pobliskim sklepie koło ciebie się pytaj.

#712 Share zbyszekbrzuze

zbyszekbrzuze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1374 postów
  • Zainteresowania:radzieckie ciągniki, mechanika, elektryka

Napisany 21 styczeń 2013 - 23:51

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Można zadzwonić i zapytać, o możliwość takiej wysyłki. A co do pasowania to miałem na myśli właśnie to co koledzy wyżej pisali, tylko głowa mnie bolała i nie wiedziałem jak to ubrać w słowa. Nawet jest taka malutka pompa NSZ6 i też pasuje w ten standard mocowan. Robiliśmy w kołhozie u wuja przekładkę z NSZ6 na 16 i bez podginania czegokolwiek. Kołhoz bo ma 5 rusajów licząc Białoruskę. Kto widział moje filmy ten wie

KPK Kumurun Team
Olej Turdus SHPD do silnika, Lux 10 do hydrauliki
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki, kontakt na PW

Ważne sprawy GG: 33264431 t:724772311

#713 Share t25aaa

t25aaa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 192 postów

Napisany 31 styczeń 2013 - 18:55

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] da rady zamówic tulejke za 13 zł razem pompa wychodzi 153 zł

Edytowany przez t25aaa, 31 styczeń 2013 - 21:29.

#714 Share Geo

Geo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 549 postów
  • Zainteresowania:Ciekawostki naukowe i nie tylko

Napisany 31 styczeń 2013 - 21:35

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Ja ostatnio wysyłałem paczkę (2kg tylko dość długa bo 1,25m) w Polskę za pobraniem to się sam zdziwiłem, że kosztowało mnie to aż prawie 27 zł. Były tańsze możliwości, ale warunki takie np: - nie jestem firmą więc nie mogę za pobraniem wysłać, - za duży wymiar więc droższa taryfa, - nie mam podpisanej umowy więc cena miała być około 100 zł. Co firma kurierska to inaczej.

#715 Share t25aaa

t25aaa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 192 postów

Napisany 31 styczeń 2013 - 22:26

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] no mi za przesyłke wyszło 19 zł czyli pompe kupiłem za 121 tulejke za 13 a przesyłka 19 czyli 153 wychodzi za wszystko;)
Dzis ją założyłem jest świetna:) Podnosnik chodzi na małych obrotach tak jak na starej na srednich i ma siłe bo tył ciagnika czyli oba koła odrywa od ziemi na najmniejszych obrotach Ogrzewanie w 3-4 min leci ciepłe powietrze tak do 10 min i nie mozna utrzymac reką przewodu taki gorący gdzie na starej to z 30 min na wiekszych obrotach musiałem go dusic. Ogolnie bardzo mi się podoba bo nie trzeba było nic przerabiać zeby zamontować ładnie wygląda i nie duzo kosztuje, myslałem ze bedzie głosno w kabinie jak bedzie chodzic na pusto a tu nic cicho prawie jakby była wyłaczona mozliwe ze to dławica tak huczła bo dzis zauwazyłem ze musi byc całkowicie otwara dzwigienka az do oporu zeby w srodku dławicy był pełny przepływ czego wczesniej nie robiłem pewnie dlatego czasem huczło w kabinie. Ogolnie pompa ma same plusy Polecam :)

Edytowany przez t25aaa, 06 luty 2013 - 21:55.

#716 Share Lobuz

Lobuz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, mechanika, technika i wiele innych

Napisany 10 luty 2013 - 12:58

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Witam, prosze o rade mianowicie mam problem z druga sekcją rozdzielacza którą mam podpiętą do pługa do śniegu (siłownik dwustronnego działania z dociskiem) otóż o ile podnosi bez broblemu to mam problem z opuszczeniem siłownika gdy dam dzwignie na sam dół położenie "pływające" nawet nie drgnie gdy dam na docisk powoli delikatnym skokami opada coś stawia opór bo pompa ma ciężko aż silnik dusi delikatnie dodam że rozdzielacz ma ponad rok i nie było z nim rzadnych problemów. Rozdzielacz poszcza ilej i wężem od podnoszenia i od docisku bo sprawdzałem, proszę o rady.

#717 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 10 luty 2013 - 13:06

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Co to za siłownik?
Nie masz założonego dławika?

#718 Share mani51

mani51

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 10 luty 2013 - 14:32

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Spróbuj dźwigną przy rozdzielaczu pociągnąć tylko trochę tak żeby nie doszła całkowicie w położenie dociskanie ewentualnie trochę ją przeciągnij za to położenie. Często słyszałem, że na tej drugiej sekcji we Władku jest coś źle ustawione i suwak ustala się w niewłaściwym miejscu.
Jak masz węże od siłownika podłączone przez szybkozłącza te skręcane to upewnij się czy są kompletne tzn czy mają kulki blokujące olej oraz czy są dobrze dokręcone.
Znajomemu wpadła kulka do środka gniazda i jak podpiął tam tura to podnosi, ale opuścić nie chce ja z kolei kiedyś nie dokręciłem złącza do końca i nie mogłem wykiprować przyczepy.

Edytowany przez mani51, 10 luty 2013 - 14:33.

#719 Share Lobuz

Lobuz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, mechanika, technika i wiele innych

Napisany 10 luty 2013 - 19:30

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Siłownik jest do pługu do odśnieżania od TZKi chyba a co do dławików to nie mam żadnych założonych. Jeśli chodzi o rozdzielacz to odniosłem wrażenie że właśnie jak dzwignią nie ruszyłem tak że nie doszła całkowicie do położenia dociskania to jakby lepiej opadał siłownik, sprawdze jeszcze te szybko złącza ale coś czuje że trzeba będzie rozdzielacz rozebrać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#720 Share mani51

mani51

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 10 luty 2013 - 20:56

Hydraulika i podnosnik t-25 [Połączone] Z tym rozbieraniem rozdzielacza to nie tak szybko. O ile słyszałem, że są problemy z drugim suwakiem to już nigdzie się nie spotkałem z opisem jak to naprawić. U nas jest mało Władków a jak już ktoś używa hydrauliki zewnętrznej to tylko do kiprowania przyczepy raz na ruski rok więc nikt tego nie próbuje poprawić. Wujek mi mówił że u niego trzeba wyczuć odpowiednie położenie przy kiprowaniu bo inaczej nie podniesie.
Spróbuj jeszcze zamienić przewody na chwilę.