Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kabina w Bizonie

326 odpowiedzi na ten temat

#181 Share Marcin91

Marcin91

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1284 postów

Napisany 02 sierpień 2009 - 20:39

Kabina w Bizonie

http://allegro.pl/it...producenta.html super kabina, bardzo mi sie podoba, moze przez te skosne szyby :( moze za rok jak bedzie lepszy budzet to fundne mojemu Bizonikowi taka, o ile bedzie sie dobrze sprawowal w te zniwa :)

Też myślałem o takiej kabinie, bo ładnie wygląda, ale z funduszami krucho i niestety rok trzeba się przemęczyć, a może nastąpi jakaś wymiana, dokupienie maszyny, więc zobaczymy dopiero na następny sezon :)
Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kabina w Bizonie Dzisiaj, 07:53
  •  

#182 Share PGRdobrawola

PGRdobrawola

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Zainteresowania:wszystko co ciekawe ;)

Napisany 03 grudzień 2009 - 22:34

Kabina w Bizonie Z tego co czytałem to lepiej mieć kabine w kombajnie, większy komfort. Ale mam pytanie czy ta kabina z Naglaka ma odpowiednie chłodzenie i czy można klime zamontować? I jaka jest jej cena?? Oraz czy można stać w tej kabinie bo lepiej mi sie tnie na stojąco bo mi sie kolana nie mieszczą jak siedze :blink: ??
..."Mam dwa -U-R-S-U-S-y i dojną krowę
Chodź za GS na wino owocowe"...

#183 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 04 grudzień 2009 - 16:15

Kabina w Bizonie Stać możesz spokojnie tylko poco, rozumie czasem jak zboże leży ale żeby cały czas? Co do chłodzenia to ja mam przyciemniane szyby i z otwartym oknem i drzwiami można spokojnie jezdzić no wiadomo klima ale da się wytrzymać bez niej. Ja za swoją w wersji lu dałem 4600zł. A i klime można dostać w wyposażeniu dodatkowym za dopłatą.

Edytowany przez krolikNH, 04 grudzień 2009 - 17:08.

Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

#184 Share PGRdobrawola

PGRdobrawola

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Zainteresowania:wszystko co ciekawe ;)

Napisany 04 grudzień 2009 - 18:37

Kabina w Bizonie A jak są przyciemniane szyby to czy to nie przeszkadza w widoczności? Przednia też jest przyciemniona? No ja jakoś sie przyzwyczaiłem i wole stać a ile ona ma wysokości i jeśli ktoś wie ile klima w opcji kosztuje?
..."Mam dwa -U-R-S-U-S-y i dojną krowę
Chodź za GS na wino owocowe"...

#185 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 05 grudzień 2009 - 19:32

Kabina w Bizonie One są przyciemnione (takie zielonkawe) oryginalnie. Wysokości dokładnej nie znam ale popatrz na stronie naglaka, ja mam niecałe 180cm i muszę się ostro prężyć (na pewno w takiej pozycji się nie jeździ) żeby mnie dach jakoś cisnął.
Zetor is power
power is Zetor

#186 Share rucin

rucin

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 13 grudzień 2009 - 12:06

Kabina w Bizonie W tamtym tygodniu kupiłem bizona z kabiną Naglak i jak mogę przyciemnić w niej przednią szybę czy może ona ma już w sobie jakiś filtr czy coś?

#187 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 13 grudzień 2009 - 12:46

Kabina w Bizonie A jest taka zielonkawa?
Zetor is power
power is Zetor

#188 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 13 grudzień 2009 - 13:14

Kabina w Bizonie A przyciemniał ktoś folią? Na allegro widziałem E-512 z przyciemnionymi szybami, jak dla mnie bomba ;) Tylko mam pytanie, czy ta folia nie odchodzi z tej szyby?

KS Falubaz

#189 Share rucin

rucin

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 13 grudzień 2009 - 14:42

Kabina w Bizonie Niewiem ale jest to kabina w wersji lux posiada roletę i wiatrak dodatkowy

#190 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 13 grudzień 2009 - 19:23

Kabina w Bizonie @Rucin, jeśli lux to masz przyciemnione popatrz sobie tutaj czy masz takie Agrofoto.pl Forum -> Galeria -> Wyświetlanie obiektu -> Bizon Z056
@Matey, Marcinjvd ma w Bizonie przyciemnione folią, ja w sprinterze mam przyciemnione folią i w Toyocie i nic się nie dzieje.
Zetor is power
power is Zetor

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#191 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 13 grudzień 2009 - 20:01

Kabina w Bizonie Z tego co mi się wydaje, to te zielonkawe szyby u ciebie @OFsik w kabinie bizona to są szyby atermiczne tzn. odbijają promienie słoneczne aby ciepło nie przedostawało się do wnętrza, a przy okazji zapobiegają rażeniu kierowcy po oczach przez słońce. Przy zachowaniu odpowiedniej przejrzystości. ;)

Honda - The Power of Dreams :)

#192 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 13 grudzień 2009 - 20:54

Kabina w Bizonie Ofsik a jaką brałeś? Bo te za 10zł z allegro to chyba nic nie warte są? Gdzieś czytałem że niebiescy mogą się do tego przyczepic, a niechciałbym, żeby mi kombajn na parking odholowali ;)

@łysy mam fotki tego koguta o którym kiedyś pisaliśmy, jutro je dodam to zobacz czy da rade się go bardziej rozebrac

KS Falubaz

#193 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 13 grudzień 2009 - 22:21

Kabina w Bizonie

Z tego co mi się wydaje, to te zielonkawe szyby u ciebie @OFsik w kabinie bizona to są szyby atermiczne tzn. odbijają promienie słoneczne aby ciepło nie przedostawało się do wnętrza, a przy okazji zapobiegają rażeniu kierowcy po oczach przez słońce. Przy zachowaniu odpowiedniej przejrzystości. ;)

Dokładnie tak jak piszesz, do kombajnu czego chcieć więcej a tak nawiasem mówiąc to w bizonie w kabinie nigdy tak mi nie nagrzeje jak w zetorze(w zetorze zwykłe szyby)
@Matey nie mam pojęcia którą folie wybrać bo ja tych szyb nie przyciemniałem ale lepiej zainwestować w te z homologacją bo jak to mówią co jest tanie to jest drogie.
Zetor is power
power is Zetor

#194 Share rafal13113

rafal13113

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 644 postów
  • Zainteresowania:wszystko co piękne

Napisany 14 grudzień 2009 - 22:29

Kabina w Bizonie tak tylko folie do przyciemniana szyb to w większości bajer jak nie wszystkie mój wujek który ma stacje kontroli pojazdów jak u niego byłem na przeglądzie to mówił że przyjechał do niego kiedyś kozak frajer z przyciemnianymi szybami właśnie folią i zrywał wszystko bo te homologacje pic na wodę jak chcecie kupować takie folie to radzę podjechać na stację kontroli pojazdów i się zapytać czy takie atesty jak podają na opakowaniu w ogóle istnieją bo to co jest napisane na opakowaniu nie znaczy że istnieje w rzeczywistości

#195 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 14 grudzień 2009 - 23:21

Kabina w Bizonie Nie no żartowałem tylko, chyba nie wjadą mi na pole i nie ściągną kombajnu, bo szyby nie mają przepisowych 70% przepuszczalności ;)

KS Falubaz

#196 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 15 grudzień 2009 - 18:57

Kabina w Bizonie

@łysy mam fotki tego koguta o którym kiedyś pisaliśmy, jutro je dodam to zobacz czy da rade się go bardziej rozebrac

To dawaj je :D Sorki ze wcześniej nie odp. ale nie zajrzałem do tematu ;)

Honda - The Power of Dreams :)

#197 Share Czeladnik

Czeladnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Zainteresowania:fotografia, militaria, motoryzacja, muzyka

Napisany 22 styczeń 2010 - 05:31

Kabina w Bizonie Jestem zdecydowany na zakup kabiny do Supra marki Naglak tylko nie wiem czy wybrać wersje Ekskluzywną czy Standardową wiem że w Ekskluzywnej jest m.innymi dodatkowa boczna dmuchawa, czy ona pomaga? czy nie czuć jej działania? Możecie polecić te kabiny, są dobrze wykonane?

#198 Share rucin

rucin

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 22 styczeń 2010 - 18:43

Kabina w Bizonie Mam kabine naglak wersję lux lecz jeszcze niewiem jak jest w żniwach ale jak włączałem ten wiatraczek to fajnie dmucha i napewno coś pomoże tylko pamiętaj aby filtr wymieniać lub czyścić

#199 Share rafal13113

rafal13113

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 644 postów
  • Zainteresowania:wszystko co piękne

Napisany 22 styczeń 2010 - 19:21

Kabina w Bizonie ten wentylator coś tam daje ale i tak więcej daje główny wentylator, przyciemniane szyby jakie ma wersja lux za to sporo dają, miałem kombajn z taką kabiną przez dwa lata i można być z niej zadowolonym choć nie ma co liczyć że w kombajnie będzie chłodno niestety nie jest temperatura czasami potrafi dojść do 45 stopni i więcej i bez otwartych drzwi czy szyby nie dar rady jeździć nie mając klimatyzacji

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#200 Share Tomek7G

Tomek7G

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 257 postów
  • Zainteresowania:Milan Per Sempre...

Napisany 22 styczeń 2010 - 21:43

Kabina w Bizonie Ja mam oryginalną płocką kabinę starego typu, bez nawiewów, bo ktoś powywalał w ogóle kiepski stan. Od dłuższego czasu poszukuję używanej kabiny "nowego" typu, ponieważ urzeka mnie jej wygląd. (inna konstrukcja dachu)
Ryk SW 400 + C360 + 2xD43 pełne pszenicy = Magia PRL

Sprzedam 2 redlice do Poznaniaka
Kontakt: PW/GG

Dodaj odpowiedź