Skocz do zawartości

Zdjęcie

Brak świateł Zetor 7341

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share 7341Zetor

7341Zetor

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 15 luty 2010 - 19:35

Brak świateł Zetor 7341 Posiadam zetora 7341. od dwóch tygodni mam mały problem, kiedy właczam światła swięcą sie postojowe a jak chce włączyć światła mijania to lampy z przodu ciągnika się nie świecą, poza tym przy włączonych światłach mijania świeci się kotnrolka od świateł długich a jak włączam długie to nic się nie świeci nawet ta kontrolka. nie mozna nawet mrugnąć światłami.Sprawdziłem już wszystko bezpieczniki dobre przekażniki też kable ok. Dzisiaj gdy odśnieżałem zauważyłem ze brak jest też klaksonu. Czy może to być wina przełącznika zaspolonego, dodam jeszcze że gdy włącze lefrektory przy dachu to śię świecą a jak włączę długie to normalnie gasną. Czy spoykał ktoś się z takim problemem w serii super. Prosze pomóżcie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Brak świateł Zetor 7341 Dzisiaj, 00:11
  •  

#2 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 15 luty 2010 - 20:56

Brak świateł Zetor 7341 Sprawdź najpierw kostkę przełącznika. Ten przełącznik nie jest trwały, mam któryś z kolei, pasują też od starej skody 105, 120.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share 7341Zetor

7341Zetor

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 15 luty 2010 - 21:38

Brak świateł Zetor 7341 te przełączniki od skody to pasują ale do starych zetorów i do tych nowych z serii 20 i 40. U mnie jest pod kierownicą taki sam jak w proximie i forterze, znajomy mi mówił że tam się wyrabiają jakieś płytki miedziane. Nie chcę kupować nowego jeżeli nie dowiem się czy to jest z nim problem. Nowy kosztuje prawie 300zł. Jest jakiś sposób aby go sprawdzić