Zaloguj się, aby obserwować  
7341Zetor

Brak świateł Zetor 7341

Polecane posty

7341Zetor    0

Posiadam zetora 7341. od dwóch tygodni mam mały problem, kiedy właczam światła swięcą sie postojowe a jak chce włączyć światła mijania to lampy z przodu ciągnika się nie świecą, poza tym przy włączonych światłach mijania świeci się kotnrolka od świateł długich a jak włączam długie to nic się nie świeci nawet ta kontrolka. nie mozna nawet mrugnąć światłami.Sprawdziłem już wszystko bezpieczniki dobre przekażniki też kable ok. Dzisiaj gdy odśnieżałem zauważyłem ze brak jest też klaksonu. Czy może to być wina przełącznika zaspolonego, dodam jeszcze że gdy włącze lefrektory przy dachu to śię świecą a jak włączę długie to normalnie gasną. Czy spoykał ktoś się z takim problemem w serii super. Prosze pomóżcie

zorzyk2    54

Sprawdź najpierw kostkę przełącznika. Ten przełącznik nie jest trwały, mam któryś z kolei, pasują też od starej skody 105, 120.

7341Zetor    0

te przełączniki od skody to pasują ale do starych zetorów i do tych nowych z serii 20 i 40. U mnie jest pod kierownicą taki sam jak w proximie i forterze, znajomy mi mówił że tam się wyrabiają jakieś płytki miedziane. Nie chcę kupować nowego jeżeli nie dowiem się czy to jest z nim problem. Nowy kosztuje prawie 300zł. Jest jakiś sposób aby go sprawdzić

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez bartekm66
      witam
      mam problem z obrotomierzem - licznikiem motogodzin w moim zetorze 7045
      otóż obroty wskazuje normalnie ale motogodziny to różnie czsami potrafi "zaciąc się"i nie pracowac przez 10 i wiecej godzin a czasami kręci jak szalony
      czy jest to wina samego licznika czy tez może pradniczki przy silniku
      miał ktos taki przypadek ???
    • Przez Adam16482
      Witam wszystkich. W moim zetorze miałem i mam problem z ogrzewaniem ponieważ nie mogłem ruszyć suwakiem od ciepła i zimna wymieniłem linkę ponieważ przyrdzewiała w pancerzu oraz zawór bo był zastojały. Po wymianie tych części teraz cały czas mi wieje chłodnym powietrzem a linka i zaworek chodzi jak trzeba. Na dodatek gdy sprawdzałem czy działa ten wentylator tak jak należy zaczął mi kapać płyn chłodniczy do kabiny z tej półki. Co może być tym objawom winne?? Może być to nagrzewnica do wymiany??    
    • Przez Rafal_Zgierz
      Witam
      gdzie znajdę jest umiejscowiona pompka spryskiwacza w Zetor 7211 ??? Nie działa mi spryskiwacz i chcę na początku sprawdzić te pompkę.  
    • Przez Rafal_Zgierz
      Witam, gdzie mogę naprawić licznik motogodzin w traktorze zetor 7211 z 1987- licznik jak na zdjęciu  ??? czy mogę prosić o jakieś namiary  na takie osoby lub warsztaty ???

• Przez Mfaryna12345
      Witam. Jak najprościej i najszybciej podłączyć gniazdo zapalniczki w Zetorze 5341? Próbowałem plus od aku i minus z budy Ale nie działało. Później plus z aku i gnd ze stacyjki Ale też nic. chyba że to nie było gnd. No i jeszcze pod stacyjke dwa wolne wtyki a10? i gnd? i też nic. Podłączenie było pod aku z plusa jeszcze i później masa z halogena tył Ale halogen spaliło. Po czym plus z aku i masa pod drugi halogen i spaliło wtyk ładowarki do zapalniczki... potrzebuję pomocy. pozdrawiam.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj