adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

marko-kolo    709

w rolnictwie nie ma wolnego rynku jeśli chodzi o UE i mało go jest na świecie ...więc to żadne rewelacje

no niestety możemy kupować  dobre niemieckie  albo inne ale chyba nie będziemy czekać aż ursus coś ulepi ...

nie ma co podtrzymywać trupa skoro sam się zatruł publiczną kasą 

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Jedyna zaleta UE to taka, że dopóki jesteśmy to Morawiecki nie może opodatkować energii z paneli fotowoltaicznych :D


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

UE daje nam ogrom korzyści, ale nie może być tak że mamy tylko prawa i przywileje. A ursusa może wykupią Chińczycy i będzie polski arbuz


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
32 minuty temu, tracker napisał:

oczywiście w interesie Niemiec które mają technologię by takie silniki wyprodukować

A kto zabrania nam wyprodukować takie silniki. Niemcy korzystają z jakiejś kosmicznej technologi niedostępnej nigdzie indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tracker    650

Partyzant85 skoroś taki bohater to idź do garażu weź młotek, siekierkę, cepa, sierpa i coś tam jeszcze w las i do roboty towarzyszu. Tylko pamiętaj jak będziesz strugał to już na Euro V.

  • Thanks 2
  • Haha 1

Bóg Honor Ojczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nigdzie nie napisałem że jestem bohaterem więc nie pleć trzy po trzy. Stwierdziłeś że w Niemczech są odpowiednie technologie pozwalające produkować silniki a teraz bredzisz coś o siekierze, lesie i klepaniu silników. Co stoi na przeszkodzie żeby nasze krajowe firmy nie mogły zakupić technologi i maszyn pozwalających na produkcję silników ?

Strugasz sam z siebie wariata kompletnie nie mając pojęcia  o temacie i wypisujesz brednie o technologiach dostępnych tylko dla Niemiec.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenix30    172

Partyzant85 napisał:

32 minuty temu, tracker napisał:

oczywiście w interesie Niemiec które mają technologię by takie silniki wyprodukować

A kto zabrania nam wyprodukować takie silniki. Niemcy korzystają z jakiejś kosmicznej technologi niedostępnej nigdzie indziej?

Zabrania nam kasa przez takich ludzi jak Ty którzy wolą wspierać zachód a na polskie produkty mają wyj..ane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Widzę w ramach patriotyzmu gospodarczego zmieniłeś awatar :D

więc drogi kolego fenixie... 

znajdź mi polski ciągnik posiadający:

- moc ok 115-130 KM

- elektrozawory

- miękka oś 

- EHR

- mokre sprzęgło 

- rewers elektrohydrauliczny 

- masa traktora ok 6 ton i DMC 10 ton

- udźwig podnośnika na poziomie 7-8 ton 

powodzenia :)


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenix30    172
Awatar stary nazwa nowa. :) co do reszty to temat o Ursusie więc odpowiedź znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ojoj. Prawdziwy z ciebie Polak i do tego taki bohater - bojący się moderatora i kropkujący wulgaryzmy :D

Widzę że chętnie byś wrócił do czasów PRLu gdzie władza pozwoliła ci mieć albo czeskiego c4011/c360 albo ruskiego wladimirca - taki to jest obraz twojego wyimaginowanego  patriotyzmu polegającego według ciebie na użytkowaniu albo starego ursusa albo nowego ursusa który w polsce jest tylko składany głównie z zachodnich podzespołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
5 minut temu, Agrotron155 napisał:

Crystal orion spełnia wszystko poza elektrozaworami, pozdrawiam ;)

Jak śmiesz!!!??? Tylko Ursus jest polski z krwi i kości 😂🤣😅


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenix30    172
@Partyzant85 Który ciągnik nie jest składakiem? Jesteś za cienki w butach żeby sprowokować mnie do kłótni. To tylko @marko potrafi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
21 minut temu, fenix30 napisał:

 

Zabrania nam kasa przez takich ludzi jak Ty którzy wolą wspierać zachód a na polskie produkty mają wyj..ane.

jakie polskie jak tam nie ma  nic polskiego ? każdy  płaci i wymaga towaru zgodnego z własnym potrzebami ..jeśli ursus nie potrafi spełnić wymagań polskiego rolnika to sam sobie strzelił w kolano 

więc skończ te durnoty wypisywać że to nasze dobro narodowe bo to jest  ulep i bubel 

serwis dno i brak dostępu do części ...przecież to kpina jakaś i tyle 

nie mam zamiaru do niczego prowokować ale widać celowo dyżurujesz w tym temacie żeby  to robić 

Edytowano przez marko-kolo
  • Like 1

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Który? JD, Kubota, Belarus oraz CNH. Myślę, że jakieś 80-90 % części jest ich i na pewno główne podzespoły są ich produkcji

@Agrotron155 kłamiesz. Dopiero od modelu 158 KM jest miękka oś :)


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No ale przecież składany  ( montowany z podzespołów tak jak inne maszyny ) jest głównie z zachodnich podzespołów. Więc jak możesz wspierać zachód kupując tego "naszego polskiego" gównianego Ursusa. Ty taki bohaterski Polak z krwi i kości kupujesz coś co ma zachodni podzespół ?

Sam jesteś cienki w uszach człowieczku

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Fenix... rzuć kamień jeśli nie robiłeś zakupów w Lidlu, Biedronce, Lerłamrlę, Leklerk, Obi, McDonalds, KFC... 

Dobra ułatwię Ci. Powiedz tylko jakim samochodem jeździsz i ile ten polonez Ci pali?

Juz jeden obronca Ursusa byl w tym temacie i zmądrzał prawda @MARTINEZUrsus :D

  • Haha 1

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przecież nawet laptopa lub telefon z którego pisze swoje brednie w internetach ma zachodniego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenix30    172

marko-kolo napisał:

jakie polskie jak tam nie ma  nic polskiego ? każdy  płaci i wymaga towaru zgodnego z własnym potrzebami ..jeśli ursus nie potrafi spełnić wymagań polskiego rolnika to sam sobie strzelił w kolano  więc skończ te durnoty wypisywać że to nasze dobro narodowe bo to jest  ulep i bubel  serwis dno i brak dostępu do części ...przecież to kpina jakaś i tyle  nie mam zamiaru do niczego prowokować ale widać celowo dyżurujesz w tym temacie żeby  to robić 

Z tym dobrem narodowym to chodziło mi o samą nazwę Ursus. Bo co do ciągników to... Mają dużo zaległości ale napewno to nie gówno. Są użytkownicy ich na AF i sobie chwalą i są też tacy co narzekają jak w każdej marce. A co do końca twojego postu to Cie nie prowokuje, chodziło mi o hp ale ja tematy oddzielam. W jednym się z Tobą mogę nie zgadzać ale w drugim tak. Nie dyżuruje tutaj bo w tym temacie od marca się udzielam tylko miałem inne konto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Dobra dobra poszukałeś już ten ciągnik z moimi wymaganiami? Poznaj moja dobroć bo nie wpisałem nic o GPS - chociaż tutaj mamy polskich dobrych producentów :)


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

przecież wiem jakie miałeś konto i kto bęcki ci zrobił :D

każdy wykłada pieniądze i chce jakości i tyle ...lepiej dopłacić i mieć niezawodny sprzęt 

nalepkę to ja mogę na jelenia przykleić i będę takim samym '''patriotą'' jak ty ;)

  • Haha 1

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@fenix30  - a wiesz że internet to też jest zachodnia technologia ? :D Polecam ci ją porzucić co byś nie umazał swojego patriotyzmu w zachodniej kupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
3 minuty temu, marko-kolo napisał:

przecież wiem jakie miałeś konto i kto bęcki ci zrobił :D

Zdradz nick


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenix30    172
@marko no to fajnie że wiesz :) z twoich porad korzystałem w dopłatach. :) a wracając do tematu to coraz bardziej mi się wydaje że z Ursusem chodzi o te akcje. Lecą w dół a jak vigus wypali to ktoś na nich zarobi. (to moje zdanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj