Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co z tą Pol... Fabryką

9305 odpowiedzi na ten temat

#681 Share valtran111

valtran111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 27 grudzień 2008 - 17:27

Co z tą Pol... Fabryką jest dostepny jest taki chyba na af

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co z tą Pol... Fabryką Dzisiaj, 01:14
  •  

#682 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2082 postów

Napisany 28 grudzień 2008 - 12:01

Co z tą Pol... Fabryką xsc właśnie przez komune padło wszystko ,robili byle co bo był zbyt (PGR kupował więc nie zważali co robią aby klepać ,a i tam też kierowcy nie narzekali ) przyszła konkurencja i co wszystko padło.

Zresztą za komuny jakiś mądry towarzysz wzioł kredyt oczywiście polepszyło się na jakiś czas ,ale kredyt został przejedzony a spłacać musimy do teraz. Jedynie to wtedy bardziej dbali o ludzi

#683 Share greg93

greg93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 298 postów

Napisany 29 grudzień 2008 - 13:50

Co z tą Pol... Fabryką @sebe1033
1. W polsce był socjalizm
2.Połowę tego długu umorzono a i tak teraz mamy kilka razy większe zadłużenie.
3.Zobacz ile w tamtych czasach wybudowano.
Ursus & JD Rulezzzz

#684 Share igorass

igorass

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 482 postów

Napisany 29 grudzień 2008 - 14:09

Co z tą Pol... Fabryką

Hej igorass. Mialeś chyba wujka w Ursusie. Czy coś wie na temat dalszych losów fabryki?

Owszem miałem wujka, ale jego zwolnili dobrych parę lat temu więc nie orientuje się w bierzącej sytuacji firmy. Może to kwestia świątecznej przerwy ale jak przypomnę sobie zeszły rok jak tam byłem zimą to ciągników było malutko, a te co stały były zamówione. Teraz nie ma tam prawie miejsca na placu.

#685 Share kombinator18

kombinator18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisany 03 styczeń 2009 - 22:00

Co z tą Pol... Fabryką Poszukujemy do pracy w naszym dziale Technicznym i Logistyki absolwentów szkół wyższych o profilu technicznym (Politechnika, SGGW) biegle posługujących się językiem angielskim. Zatrudnimy ludzi młodych, zdolnych, komunikatywnych.

Czyzby probowali klepac nowa konstrukcje ??? ;)
DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

#686 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 03 styczeń 2009 - 22:05

Co z tą Pol... Fabryką Miejmy nadzieje ze tak i to duoz nowoczesniejsza niz ta w szczególnosci skrzynia.

#687 Share kombinator18

kombinator18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisany 03 styczeń 2009 - 22:07

Co z tą Pol... Fabryką A tak wogole powie mi ktos czy sie polaczyli czy co bo nieche mi sie za bardzo wertowac 35 stron ;)
DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

#688 Share Piochu

Piochu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo.

Napisany 03 styczeń 2009 - 22:11

Co z tą Pol... Fabryką Nie połączyli się z Uzelem
http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

#689 Share Radek

Radek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 04 styczeń 2009 - 22:22

Co z tą Pol... Fabryką Ja pierwszy rok chodzę do technikum na dział Logistyka więc po maturze może bym się zatrudnił w ursusie ;)
Chociaż nie wiem czy 4 lata jeszcze wytrzymają :P

#690 Share kadman

kadman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 14 styczeń 2009 - 00:19

Co z tą Pol... Fabryką Światełko dla URSUSA http://www.technikarolnicza.pl/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#691 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 17 styczeń 2009 - 19:35

Co z tą Pol... Fabryką Raport bieżący 2/2009

Zarząd Emitenta (spółki POL-MOT Warfama S.A. w Dobrym Mieście) informuje, że w dniu 7 stycznia 2009r. Emitent wspólnie ze spółką dominującą POL-MOT Holding S.A. w Warszawie zawarł ze spółkami Bumar Sp. z o. o. w Warszawie, Ursus Sp. z o.o. w Warszawie oraz Ursus Komponenty Sp. z o.o. w Warszawie "Porozumienie o wyłączności przeprowadzenia badania (due dilligence) i prowadzenia prac przygotowawczych do zawarcia umowy kupna-sprzedaży składników majątku Ursus Sp. z o.o. w Warszawie oraz Ursus Komponenty Sp. z o.o. w Warszawie.

Powyższe Porozumienie nie stanowi umowy znaczącej w rozumieniu § 2 ust. 1 pkt 51 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych, jednakże zdaniem Zarządu Emitenta jego zawarcie może mieć istotne znaczenie dla przyszłych przychodów POL-MOT Warfama S.A. w Dobrym Mieście.

http://www.warfama.c...osci/art18.html

Miejmy tylko nadzieję że Pol-Mot zakończy współpracę z tandeciarzami z dalekiego wschodu

#692 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 17 styczeń 2009 - 20:13

Co z tą Pol... Fabryką Mam nadzieje ze Pol-Mot przestanie produkowac Fotony i zajmie sie na dobre Ursusem.

#693 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 17 styczeń 2009 - 23:35

Co z tą Pol... Fabryką Oby, bo najgorzej jak zacznie smigać pełno jakich ch** wie jakich gowien po polsce, ale dobrze że jest tak a nie że fabryke by zmkneli na zawsze
Mój Wladimirec podbija świat

#694 Share Michu7

Michu7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 225 postów

Napisany 17 styczeń 2009 - 23:42

Co z tą Pol... Fabryką Na razie to nie róbmy sobie nadziei za wcześnie. Ale oby coś w końcu wyszło w tym Ursusie.

#695 Share domasz

domasz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 29 styczeń 2009 - 21:07

Co z tą Pol... Fabryką W związku z dzisiejszymi doniesieniami o drastycznych cięciach wydatków w Ministerstwie Obrony Narodowej pojawiły się opinie o wysokim ryzyku jeżeli nie bankructwa to jednak dużych kłopotów w krajowych firmach branży zbrojeniowej, których głównym klientem jakby nie było jest MON. Wśród tych firm znajduje się również Bumar, czyli jakby nie było właścicel Ursusa. Jak waszym zdaniem obecny światowy kryzys gospodarczy może odbić się na kondycji tej firmy? Wszyscy doskonale wiemy, że już teraz syruacja w Ursusie jest nieciekawa i może okazać się, że ta sytuacja będzie przysłowiowym gwoździem do trumny Ursusa.
<a href="www.tekiengeodezja.republika.pl/index.html">Usługi geodezyjne Mońki</a>

#696 Share radzio1912

radzio1912

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 01 luty 2009 - 21:56

Co z tą Pol... Fabryką Lepiej nie kracz Ale myślę że Pol-Mot najpierw dobrze obeznał się w sytuacji i nie decydowałby sie na zakup części Ursusa gdyby on miał lada chwila splajtowac. Zresztą widac że ta firma mśli przyszłościowo i żywego trupa by nie kupywali

#697 Share MWCHUDY

MWCHUDY

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 21 luty 2009 - 23:26

Co z tą Pol... Fabryką Bumar do 13.03.2009 ma czas na rozpatrzenie popozycji Warfamy, wycena została przeprowadzona wcześniej, mam nadzieje iż URSUS przetrwa tą zawieruchę i wreszczie będzie posiadał właściciela który właściwie będzie nim zarządzał.

#698 Share JohnDeere8320

JohnDeere8320

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 367 postów

Napisany 27 luty 2009 - 21:50

Co z tą Pol... Fabryką Może też być tak, że w razie by warfama kupiła ursusa będą sprzedawane fotony pod logiem ursusa albo coś w tym stylu, a wtedy to dopiero będzie tragedia...
Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

#699 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 27 luty 2009 - 21:55

Co z tą Pol... Fabryką Pol-Mot nie bedzie sprzedawał chinskiego dziadostwa jak kupi Ursusa czyli dosc znana marke na rynku z tradycja oni głupi nie sa o to sie nie martwie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#700 Share talek48

talek48

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów

Napisany 27 luty 2009 - 22:01

Co z tą Pol... Fabryką A wiecie cos o modelu 1414S ??
Wygląd ma atrakcyjny, ale czemu go nie produkują?
Może to nie złe miejsce na takie zapytanie ale czytając o popadajacym w ruine ursusie nasunelo mi sie pytanie, czemu robia jakies beznadzieje ciagniki o wygladzie ktory mogli zastosowac ponad 10 lat temu, a nie robia takich nowszych o ladniejszych i bardziej funkcjonalnych rozwiazaniach??
Moze powinni zaczac od wyprodukowaniu czegos zupelnie innego-nowego o innych kształtach takich jak w np 1414S...

Dodaj odpowiedź