Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obrotomierz 4011

44 odpowiedzi na ten temat

#41 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7612 postów

Napisany 16 marzec 2013 - 08:48

Obrotomierz 4011 W oryginale w tym miejscu był manometr ciśnienia powietrza. Ale to oryginał nie jest a samo oznaczenie wskazuje na ciśnienie oleju w silniku.
KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obrotomierz 4011 Dzisiaj, 23:50
  •  

#42 Share sebo1986

sebo1986

Staram się byś lepszym..

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów
  • Zainteresowania:Sport motoryzacja i po trochu wszystkiego

Napisany 16 marzec 2013 - 09:04

Obrotomierz 4011 taki sam zakładałem, tam jest wskaźnik ciśnienia oleju, niema tam żadnej kontrolki od ciśnienia oleju. jest ładowanie/światła drogowe/kierunki lewy prawy. a i ciekawostka po 1 sezonie odpadły mi kolorowe plastiki przy kontrolkach (niewiem dokładnie jak to nazwać) kupowane na allegro..
..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

#43 Share bonzaj_pako

bonzaj_pako

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 18 marzec 2013 - 18:09

Obrotomierz 4011 tak to jest cisnienie oleju. w c 360 tez mozna łatwo wstawic zegar ciśnienia nioe rezygnując z kontrolki. potrzebny tylko mały trójnik wkręcany do bloku a do niego czujnik i wąż do zegara ciśnienia.(najbardziej pasuje od c 385) w sumie koszt ok 100 zł

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#44 Share ursus55

ursus55

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 19 marzec 2013 - 21:15

Obrotomierz 4011 Fakt jednak to jest ciśnienie oleju zwracam honor moja pomyłka. W zegarach w C355 tak jak ja mam było oryginalnie ciśnienie powietrza w zbiorniku, a olej miał tylko kontrolkę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#45 Share Daoran23

Daoran23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 25 luty 2014 - 20:40

Obrotomierz 4011 Siema ,jak dla mnie ktoś kto projektował nowy licznik do c 4011 nie widział jaki był oryginalny . Jak ktoś już napisał oryginalnie po lewej stronie był manometr powietrza a od oleju była kontrolka . Oczywiście ktoś może powiedzieć co za różnica skoro olej można też podłączyć oczywiście może być ale osobno trzebaby dorobić manometr. Mój wujek kupił też nowy bo stary oryginalny wysiadł i podłączył po staremu czyli po lewej powietrze a od oleju dorobił kontrolkę.Jak ktoś mówi że wysiadają mu kontrolki to olej może zrobić na licznik. Jeśli chodzi o prędkości to prawda są zawyżone w starym było ok 25 km przy 2000 obr/min( co jest prawdą) a w nowym jest bodajże 30 przy 2000 obr/min. kolejna różnica to kształt licznika temp. i manometru miały taki kształt jak obrotomierz a nowe są prostokątne ale to raczej różnicy nie robi.

A co do tego powietrza jak ktoś napisał że jego ciśnienie nie jest ważne to jest jakimś hardkorem, albo nie jeździ wogóle z przyczepami