Skocz do zawartości

Zdjęcie

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi

395 odpowiedzi na ten temat

#301 Share maciek031993

maciek031993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Zainteresowania:długo by wymieniać...

Napisany 25 kwiecień 2011 - 07:53

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Wg mnie to musisz mieć dobre źródło sprzętu za granicą, ten sprzęt musi być w miarę tani, aby ceną nie odstraszać klijentów no i najważniejsze to mieć na to czas:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Dzisiaj, 02:09
  •  

#302 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 07 maj 2011 - 14:00

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Opłacało to się kiedyś. Dzisiaj jeżeli ktoś dobrze stanoł na nogi to jakoś ciągnie. Jest coraz większa konkurencja na rynku w dodatku ocraz więcej rolników wybiera nowe z dotacjami z ue. Pozatym przeszliśmy już etam kiedy ludzie zmieniali ursusy czy zetory na zachodnie teraz ruch jest mniejszy. Kupując hurtem sprzęt tj np 3 ciągniki i jakiś drobniejszy sprzęt aby na tira weszło można było dostac dobry rabat. Pozatym np maszyny typu stare pługi, siewniki można było kupić za śmieszne pieniądze jako dodatek do ciągnikó i jeszcze na tym zarobić. Dobry zarobek był tez na zepsutych ciągnikach, które potem w polsce się naprawiało oczywiście zależało wszystko od rodzaju usterki. Dzisiaj rynek już jest zapchany tak jak z samochodami. Patrząc na oferty na allegro i agriaffaires można w polsce taniej znaleźć dany model z danego rocznika niż we francji.

#303 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 07 maj 2011 - 15:31

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi A mnie zastanawia inna sprawa, czy ci handlarze którzy mają na placu po kilkadziesiąt ciągników kombajnów itd pokupili je za swoje pieniądze czy mają np taki układ z kimś od kogo kupili ten sprzęt że zapłacą dopiero jak go sprzedadzą.

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#304 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 08 maj 2011 - 08:06

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Z tym jest różnie jak handlują z jakimiś firmami kilka lat mogą mieć sprzęt od nich. ALe częściej jest tak, że kasa jest własna przez tyle lat naprawde można było się na tym dorobić. Zwłaszcza kilka lat temu, kiedy ludzie jeszcze za tym szaleli i walili za stare dziady naprawde dużą kase. 1 tys euro na ciągniku można było zarobic spokojnie i szybko się sprzedawało.

#305 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 10 maj 2011 - 20:06

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Wujek handlował ale już się czasy świetności skończyły. Każdy remontuje co ma a jak ktoś kupuje to bierze nowy na raty lub PROW

#306 Share miechu

miechu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 23 maj 2011 - 21:22

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Witam
Mam pytanie czy ktoś mugłby podać na forum adresy handlarzy ciągników rolniczych używanych ze Zbuczyna ?
Zgóry dzięki za odpowieć

Edytowany przez miechu, 23 maj 2011 - 21:38.

#307 Share Marcin91

Marcin91

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1284 postów

Napisany 29 maj 2011 - 12:02

1 tys euro na ciągniku można było zarobic spokojnie i szybko się sprzedawało.

Kiedyś spokojnie można było zarobić więcej (niekiedy 100%) i to nie był problem. Ale niestety sprzęt się skończył i żeby coś dobrego znaleźć na czym mogłoby się zarobić trzeba pojeździć. Sam szukałem ciągnika i wiem, że jak coś było ładne to cena była taka sama jak w Polsce jak nie wyższa, ale oczywiście trzeba było doliczyć koszty transportu, więc jaki był sens? No żaden.
Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

#308 Share janek10

janek10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 12 czerwiec 2011 - 22:29

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi w mazowieckim w klewkach koło Przasnysza jest duży wybór pługi,kultywatory,kombajny,talerzóki jest tego d.........użo
często ich odwiedzam,można sobie coś wypatrzeć w orginale mało używane

#309 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6742 postów

Napisany 12 czerwiec 2011 - 22:34

Witam
Mam pytanie czy ktoś mugłby podać na forum adresy handlarzy ciągników rolniczych używanych ze Zbuczyna ?
Zgóry dzięki za odpowieć

Chcesz ich adresy? Wystarczy że przez Zbuczyn przejedziesz to znajdziesz ich wszystkich.
Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

Sprzedam:
koło zębate przekładni kątowej prasy Sipma

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

#310 Share ursus1991

ursus1991

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 842 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, komputery, muzyka, motoryzacja

Napisany 12 lipiec 2011 - 19:35

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi A Znacie jakiś handlarzy z lubuskiego, lub z południowej części zach-pomorskiego, czy Wielkopolskiego, w okolicach poznania, wągrowca, wronek. Z góry dzięki, Zamierzam kupić prasę

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#311 Share Kameleont25

Kameleont25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja rolnictwa, mechanika, rolnictwo, itp. itd.

Napisany 12 lipiec 2011 - 21:14

w mazowieckim w klewkach koło Przasnysza jest duży wybór pługi,kultywatory,kombajny,talerzóki jest tego d.........użo
często ich odwiedzam,można sobie coś wypatrzeć w orginale mało używane

Też czasami tam jeżdże.

Edytowany przez Kameleont25, 12 lipiec 2011 - 21:15.

#312 Share andrejus

andrejus

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 606 postów
  • Zainteresowania:OFF ROAD, enduro, motoryzacja

Napisany 12 sierpień 2011 - 06:36

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Gdzie są jakieś komisy w warm-maz ?
Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

#313 Share karban

karban

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 27 sierpień 2011 - 09:47

Kiedyś spokojnie można było zarobić więcej (niekiedy 100%) i to nie był problem. Ale niestety sprzęt się skończył i żeby coś dobrego znaleźć na czym mogłoby się zarobić trzeba pojeździć. Sam szukałem ciągnika i wiem, że jak coś było ładne to cena była taka sama jak w Polsce jak nie wyższa, ale oczywiście trzeba było doliczyć koszty transportu, więc jaki był sens? No żaden.

Ja znalazłem 2 oferty ciągników powyżej 120 KM jeden prywatny gościu z UK druga to jakaś tamtejsza firma, chcą sprzedać za mniej niż 10,000 EURO razem z wysyłką. Czy to jest w ogóle realne? Przecież u nas za takie chcą po 100 tys.zł przynajmniej! Ten gościu z UK błaga,żebym brał bo jak nie to mu chałupę wezmą i chce już sprzedać. Przysłał 4 zdjęcia, twierdzi, że ma wszystkie dokumenty, ale kto ot wie skąd ten ciągnik jest. Piszę, że 'tractor is in perfect condition', ale jak to sprawdzić? Co prawda pisze, że miałbym 7 dni na sprawdzenie a jak nie mogę odesłać. Dziwne to wszystko, ale cena jest po prostu z innej planety.

#314 Share przemrolnik

przemrolnik

WETERAN

• V.I.P.
  • rank
  • 1162 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, AgroFoto.pl

Napisany 27 sierpień 2011 - 10:01

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Jak nie płacisz nic, i chcesz kupic i on ma je sprowadzić to czemu nie. Ale NIGDY nie dawaj kasy na przód. Dodany obrazek

#315 Share karban

karban

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 27 sierpień 2011 - 12:13

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Gościu chce to zrobić przez jakąś firmę transportową, z którą ma współpracę. Polegałoby to na tym, że płacę 50%, oni przywożą traktor, mam 7 dni na sprawdzenie go i albo płącę resztę albo zwrot traktora im a mi kasy.
Ciekawe jak miałoby wyglądać to sprawdzenie, czy daliby wszystkie dokumenty do sprawdzenia też? A co z jakimiś cłami tutaj? Firma jest tu http://europeanfreights.eu.mn/

#316 Share SLAWEK1987

SLAWEK1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, jazda, różne przeróbki

Napisany 27 sierpień 2011 - 12:32

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi chłopie nie pakuj się w to. w jakiejś gazecie motoryzacyjnej było że tak z samochodami oszukują. też z UK, niska cena, połowę wcześniej, firma przewozowa, można niby zwrócić. raczej OSZUŚCI. normalnie jak czytałem to co pisałeś, to tak jakbym tamten artykuł czytał i maile które z anglii przychodziły.
Ta gazeta to Auto Świat poradnik. nr 8-sierpień. najpierw to przeczytaj,a później myśl o tej ofercie

Edytowany przez SLAWEK1987, 27 sierpień 2011 - 12:42.

KPK Komurun Team

#317 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 27 sierpień 2011 - 13:19

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Jak czytałem ten artykuł w auto-świecie to się zastanawiałem czy to możliwe żeby znalazł się idiota który po kilku emailach przesłał komuś całkowicie obcemu i to jeszcze za granice kilkadziesiąt tysięcy złotych praktycznie na słowo. Jak się okazuje idiotów jednak nie brakuje...

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

#318 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 586 postów

Napisany 27 sierpień 2011 - 14:12

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Wszyscy wiedzą, że na wyspach samochody są kilkakrotnie tańsze niż w europie. Dzieje się tak dlatego, że tamtejsze samochody mają fabryczną wadę techniczną(kierownica po prawej stronie)i praktycznie nie nadają się do użytku na kontynencie.
Korzystają z tego oszuści i sprzedają wirtualne ciągniki z UK za 30% wartości. Niestety ciągniki mają kierownicę po środku i na wyspach kosztują tyle samo co w całej europie... W Anglii za grosze można kupić starego grata z krzaków a nie prawie nowy ciągnik...
To są przyjacielu oszuści i to najprawdopodobniej Polacy... Trzymaj się od tego z daleka!!!
Kiedyś z ciekawości wysłałem maila po Polsku do takiego sprzedawcy... Anglik mi błyskawicznie odpisał po angielsku i co najlepsze ten "angielski" mail był pisany za pomocą google translate :D Dokładnie taką samą(kopiuj-wklej) odpowiedź dostał mój wujek który wysłał maila z jakimś zupełnie innym pytaniem do tego gościa...
Na agrofoto wiele razy był opisywany mechanizm tego oszustwa http://www.agrofoto....i/page__st__220

#319 Share karban

karban

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 27 sierpień 2011 - 15:10

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi No dobra skoro sprawa tak się porzedstawia to mogę napisać gdzie to znalazłem. Jeśli chodzi o tego indywidualnego to tu: http://www.rolnicze2...3-7600-eur.html
napisałem do niego po polsku pierwszego maila, odpisał mi po angielsku z innego adresu co już było dziwne, przy czym po angielsku to chyba przesada, bo nawet dla mnie to wyglądało na Google-translated no ale myśle (naiwnie) może rzeczywiście oni tam mówią gorzej od nas?
Na kolejne maile pisane już po angielsku odpisywał mi ciągle, że 'tractor is in perfect condition', chociaż prosiłem żeby mi chociaż skany dokumentów przysłał. Pisał też ciągle o tej firmie transportowej (te 50%) i bezceremonialnie zbywał moje pytania historię ciągnika, właścicieli(napisał, że jest pierwszy), czy był finansowany z funduszy itd.
Może ktoś do niego spróbuje napisać, ciekawe co mu odpisze?

Co do tej firmy to jest tu:
http://www.worldwide...d.com/used.html (strona dla każdego, nie musisz znać angielskiego)

No i tu sprawa jest jeszcze ciekawsza, bo też sprzedają za wydaje się śmiesznie niskie pieniądze (oferta całkiem szeroka), ale przynajmniej podają swój adres i telefon i jakiś ichniejszy numer identyfikacyjny. Na napisany mail odpisali może troche lepszym angielskim, ale szczerze mówiąc też bez konkretów, twierdzą,że mają własny transport na terenie UE.
Czy naprawde jest tylu oszustów? Będę wdzięczny za jakieś odpowiedzi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#320 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4013 postów

Napisany 27 sierpień 2011 - 15:18

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Ty chyba jakiś chory jesteś.Każdy ci odradza taką tranzakcie bo z góry pachnie oszustwem a ty dalej to ciągniesz!

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Dodaj odpowiedź