Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ochotnicza Straż Pożarna

107 odpowiedzi na ten temat

#21 Share turbogrocho49

turbogrocho49

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów

Napisany 25 maj 2008 - 17:07

Ochotnicza Straż Pożarna No widzę że temat się rozkręca. A imprezy strażckie, to jest coś zajebistego. Nie raz się po zawodach wracało na sygnałach i na dwa gazy :> Ale ogólnie u nas w straży, fajna zgrana ekipa. Jak trzeba się pobawić to się bawimy. Jak trzeba gasić to gasimy. Pozdro dla wszystkich DRUCHÓW
maszeruj albo giń !!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ochotnicza Straż Pożarna Dzisiaj, 12:09
  •  

#22 Share kamieniak89

kamieniak89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 688 postów

Napisany 25 maj 2008 - 17:50

Ochotnicza Straż Pożarna U nas we wsi jest straż i posiada ona żuka oraz bardzo "zwrotną" pragę, ja do straży nie należe, ale swoje pojęcie mam bo za czasów podstawówki i gimnazjum startowałem w olimpiedzie wiedzy pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom", nawet miałem 3 miejsce w województwie i raz pierwsze w powiecie <_< ,i chcieli mnie wziąść na chama ale się nie dałem
Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

#23 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 25 maj 2008 - 18:00

Ochotnicza Straż Pożarna Kamieniak widze że mamy wiele wspólnego , ja takrze startowałem w tym konkursie i byłem na wojewódzkim w wielkopolsce i niestety nie przeszłem do pierwszej piątki ( ustne ) zabrakły mi 2 punkty , ale za to byłem pierwszy w powiecie HAHA , i jak tam aparat się sprawuje , bo u nas za pierwsze laptop był , więc konkurencja za***ista , a zarazem pytania terz , a za trzecie był aparat cyfrowy . Najlepiej mnie rozwalili jak na dzień dobry dostaliśmy diskmeny z medja-markt HAHA , my nanich tak poparzeli jak na głópków , a oni to za darmo jest nie krempujcie się , AAHH TE WSPOMNIENIA !!

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share kamieniak89

kamieniak89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 688 postów

Napisany 25 maj 2008 - 18:22

Ochotnicza Straż Pożarna Ja byłem akurat jakieś 4 latat temu i dostałem aparat ale zwykły <_< , no i ja jestem z Lubuskiego
Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

#25 Share nasil90

nasil90

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1055 postów

Napisany 25 maj 2008 - 18:55

Ochotnicza Straż Pożarna jeszcze jedo pytanie częst wyjerzdzacie do pożrów my w tym roku byliśmy 1 raz i oby więcej już nie było
Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
Technik Węgrów solidna firma polecam.!!

#26 Share DJBOMBA12

DJBOMBA12

Chudy

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisany 25 maj 2008 - 19:40

Ochotnicza Straż Pożarna Ja jestem w straży i mamy Stara (nie znam modelu) Ale planujemy kupić jakiegoś lepszego i nówkę. 3 Maja obchodziliśmy 80-Lecie OSP. A dziś odbyły się Zawody strażackie:D:P (mój Tata jest prezesem);P
W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

#27 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 25 maj 2008 - 19:59

Ochotnicza Straż Pożarna wiekszosc podpalaczy to mlodzi strazacy ochotnicy.u nas podpalaja nieuzytki a potem jada gasic i maja wielka radoche

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#28 Share DJBOMBA12

DJBOMBA12

Chudy

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisany 26 maj 2008 - 15:56

Ochotnicza Straż Pożarna E tam my nie mamy takich głupich pomysłów bo wiemy co może ognień spowodować.

Nie cytujemy poprzedniego posta - krolikNH

Edytowany przez krolikNH, 14 lipiec 2008 - 21:44.
Cytowanie poprzedniego posta

#29 Share mix

mix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 26 maj 2008 - 16:01

Ochotnicza Straż Pożarna Młodzi strażacy czyli ile mają lat? Mniej jak 18? Według prawa po 18, badaniach i kursach można jechac na akcje bo jak by się coś stało takiemu 16 latkowi to by było nie wesoło....

#30 Share turbogrocho49

turbogrocho49

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów

Napisany 26 maj 2008 - 20:04

Ochotnicza Straż Pożarna do jacus

"wiekszosc podpalaczy to mlodzi strazacy ochotnicy.u nas podpalaja nieuzytki a potem jada gasic i maja wielka radoche"

to są sporadyczne przypadki, a wynika to z tego, że czasami jednostki OSP są w nieodpowiednich rękach, żądzą nimi ludzie którzy własnie takich debili przyciągają, i czują się w straży bezkarni. Ale to już zależy od mentalnośći ludzi. U nas wszyscy chcą żeby na wsi coś się działo. Straż jest organizacją ludzi którzy nie tylkoi gaszą pożary. Jest to też funkcja społeczna, każdy kto jest w staraży dobrze wie o tym.
maszeruj albo giń !!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share DJBOMBA12

DJBOMBA12

Chudy

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisany 26 maj 2008 - 20:35

Ochotnicza Straż Pożarna My mamy Młodzieżówke;)

#32 Share gigix

gigix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 26 maj 2008 - 22:38

Ochotnicza Straż Pożarna Osobiście nie widziałem naszej straży w akcji gaśniczej, ale rozbraja mnie jak przy okazji jakiegoś wypadku musze reanimować rannych albo wyciągac akumulator z rozbitego samochodu z instalcją gazową podczas gdy strażacy pełnią rolę biernego obserwatora.

#33 Share pawlo16

pawlo16

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 27 maj 2008 - 20:32

Ochotnicza Straż Pożarna Heh już kiedyś był taki temat.... A więc tak, Ja należę do OSP Białynin. Mamy Jelcza( 19** r) nie wiem który rocznik. Mamy także Lublina III. Jeszcze jest stary star 25, który stoi u kierowcy i czeka na sprzedaż... na zawodach jak pamiętam mieliśmy 1 i dwa razy 2 miejsce.....

#34 Share Seb@

Seb@

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 03 czerwiec 2008 - 21:09

Ochotnicza Straż Pożarna Ja też jestem w OSP mamy Magirusa z 1977r przedtem był star. Nasza jednostka w 2009r bedzie obchodziła 100 lat istnienia:) Ostatnio zamontowaliśmy nowe bramy do garażów i kupiliśmy 8 nowiutkich kasków. Na zawodach które odbyły się 25 maja mieliśmy 1 miejsce i jedziemy na powiatowe:D

#35 Share bartez1221

bartez1221

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 10 czerwiec 2008 - 20:55

Ochotnicza Straż Pożarna ja gram w orkiestrze strażackiej :) :) no i wczoraj dostałem wzorke :) (wzorowy strażak) a swoją drogą to nawet u nas straż ma dobry sprzęt tylko młodych brakuje :) szkoda troche, no ale nikt ich nie zmusi :)

#36 Share kuba55

kuba55

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 147 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , robienie zdjec

Napisany 14 lipiec 2008 - 20:27

Ochotnicza Straż Pożarna ja nie naleze a maja zuka a do pazorow wyjezdzaja z 2 roku

coraz gorzej

#37 Share Gorzupiak

Gorzupiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 15 lipiec 2008 - 08:20

Ochotnicza Straż Pożarna Ja należe do OSP ostatnio na zawodach mieliśmy 10 miejsce :angry: A dziewczyny 1 B)
U nas nie brakuje młodych do straży :) Jakoś wszystkim się podoba bycie "strażakiem"

A i u nas mają Żuka i NOWEGO Mercedesa :)
"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

#38 Share jasiu12512

jasiu12512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 15 lipiec 2008 - 08:36

Ochotnicza Straż Pożarna ja należe do straży na zawodach mieliśmy 1 miejsce i dziewczyny też pierwsze
gorzupiak a jaki mieliście czas
ursusyc-360x2
mf 255
mtz 82

#39 Share klusek

klusek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów

Napisany 15 lipiec 2008 - 14:12

Ochotnicza Straż Pożarna u nas w OSP jest Star i Żuk są chyba młodziki bo kumpel cos mówił
"... bo do ciągnika trzeba mieć zamiłowanie..."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share jakub16

jakub16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 16 lipiec 2008 - 22:00

Ochotnicza Straż Pożarna ja nalezę do OSP włąwie choć ze mam tylko 17 lat :) woz he he mamy przyczpe nie wiem jaki symbol ta na 20 calowych felgach. i przyczepę ciągnie ten kto pierwszy przyjedzie ciągnikiem pod strażnice. w 2006 roku mieliśmy 55 lecie a na ostatnich zawodach drużyna kategorii a zajęła 2 miejsce i kobiety tez (średnia wieku drużyny kobiecej to 44 lata :)
Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich