Skocz do zawartości

Zdjęcie

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej

3371 odpowiedzi na ten temat

#2001 Share pic2ek

pic2ek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 06 styczeń 2012 - 08:42

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej z tego co mnie pamięć nie myli to dla zakładających 1 raz działalność są "bonusy", czyli przez 2 lata płaci składkę zdrowotną i chyba jakąś jeszcze,

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej Dzisiaj, 21:35
  •  

#2002 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3738 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, samochody

Napisany 06 styczeń 2012 - 09:48

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej ale to i tak duzo bo płącic co miesac 350zł a po 2 latach musisz jescze 3 lata bulic blisko 900zł

#2003 Share Mateusz319

Mateusz319

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 06 styczeń 2012 - 10:04

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej czyli mogę dostać i młodego rolnika i różnicowanie ? Czy jedno wyklucza drugie ? Jestem na krusie od 16.09.2010 wiec do 16.03.2012 musiałbym dostać pozytywną decyzję na młodego rolnika bo mija półtora roku. Działalność chciałem założyć dopiero we wrześniu 2013 żeby być na KRUS-ie tylko nie wiem czy tak można jak sobie wymyśliłem :)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#2004 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3738 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, samochody

Napisany 06 styczeń 2012 - 11:08

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej dobrze wymysliłes tylko nie mozesz przekroczyc 2 lat relizacji róznicowania a wiec wyrobisz sie w terminach na spokojnie.

#2005 Share pic2ek

pic2ek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 06 styczeń 2012 - 11:15

ale to i tak duzo bo płącic co miesac 350zł a po 2 latach musisz jescze 3 lata bulic blisko 900zł

no ale zawsze to mimo wszytsko jakas oszczędność

#2006 Share andrzejch61

andrzejch61

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 06 styczeń 2012 - 22:22

no ale zawsze to mimo wszytsko jakas oszczędność

witam jest nowa lista z dnia 05,01,2012r ja jestem w tym samym miejscu 8xx pozdrawiam :rolleyes:

#2007 Share stachu19

stachu19

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 253 postów

Napisany 06 styczeń 2012 - 22:32

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej panowie ktoś tu na forum mowił że po nowym roku wszyscy dostaną bo że kasa ma być a tu jakoś nic sie nie dzieje

#2008 Share Marl

Marl

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 275 postów

Napisany 06 styczeń 2012 - 23:28

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej W agrobiznesie niedawno minister Sawicki mówił, że narazie planów jaki i kasy na "dokładki" nie ma.

#2009 Share denzel

denzel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 07 styczeń 2012 - 22:59

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej czy ktoś się pochwali że dostał jakiś pismo z arimr że wniosek jest rozpatrywany albo poprawki, bo jak na razie cisza

#2010 Share badyl321

badyl321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 08 styczeń 2012 - 10:59

czy ktoś się pochwali że dostał jakiś pismo z arimr że wniosek jest rozpatrywany albo poprawki, bo jak na razie cisza

Czytaj pare postów stron do tyłu.;d

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2011 Share bgbg

bgbg

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 09 styczeń 2012 - 15:12

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej Martwy okres w oczekiwaniu na dalsze losy po opublikowaniu listy,więc zamiast główkować i wypisywać mało konkretne informacje,pozwoliłem sobie na kontakt telefoniczny z biurem wsparcia inwestycyjnego oddziału mazowieckiego w warszawie ul.J.Pawła II.
Sympatyczna pani udzieliła mi podstawowych informacji o ostatnim naborze"Różnicowania...",a finał rozmowy jest taki,że pozostaje cierpliwie czekać na pierwsze pisma z biura.Póki co ,beneficjenci z zielonej listy ,trafiają do odpowiednich koszyków regionalnych i tak jak pisałem już wcześniej,kilka tygodni temu, wnioski z mazowieckiego idą do odziału mazowieckiego.następnie są przydzielane pracownikom,którzy przystąpią do analizy,ale...na dzień dzisiejszy jeszcze nie podzielono wniosków wśród pracowników ARIMR,ponieważ Ci kończą jeszcze prace nad poprzednim naborem.
Pani dodałe,że prawdopodobnie w końcu miesiąca lub na początku lutego(ale...to jest ruchoma kwestia) pracownicy biura zajmą się dokumentami z ostatniego naboru.Wszystko to jest w gestii kierownika odpowiedniego departamentu
Po przydzieleniu wniosków odpowiednim pracownikom będzie można już kontaktować się indywidualnie z konkretną osobą biura ARIMR w celu domkonywania poprawek,zmian itp.
Podsumowanie po rozmowie:
1.Trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać
2.Na dzień dzisiejszy nie została podpisana żadna umowa na realizację"Różnicowania" z naboru 2011r

#2012 Share ahos

ahos

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 09 styczeń 2012 - 22:45

Martwy okres w oczekiwaniu na dalsze losy po opublikowaniu listy,więc zamiast główkować i wypisywać mało konkretne informacje,pozwoliłem sobie na kontakt telefoniczny z biurem wsparcia inwestycyjnego oddziału mazowieckiego w warszawie ul.J.Pawła II.
Sympatyczna pani udzieliła mi podstawowych informacji o ostatnim naborze"Różnicowania...",a finał rozmowy jest taki,że pozostaje cierpliwie czekać na pierwsze pisma z biura.Póki co ,beneficjenci z zielonej listy ,trafiają do odpowiednich koszyków regionalnych i tak jak pisałem już wcześniej,kilka tygodni temu, wnioski z mazowieckiego idą do odziału mazowieckiego.następnie są przydzielane pracownikom,którzy przystąpią do analizy,ale...na dzień dzisiejszy jeszcze nie podzielono wniosków wśród pracowników ARIMR,ponieważ Ci kończą jeszcze prace nad poprzednim naborem.
Pani dodałe,że prawdopodobnie w końcu miesiąca lub na początku lutego(ale...to jest ruchoma kwestia) pracownicy biura zajmą się dokumentami z ostatniego naboru.Wszystko to jest w gestii kierownika odpowiedniego departamentu
Po przydzieleniu wniosków odpowiednim pracownikom będzie można już kontaktować się indywidualnie z konkretną osobą biura ARIMR w celu domkonywania poprawek,zmian itp.
Podsumowanie po rozmowie:
1.Trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać
2.Na dzień dzisiejszy nie została podpisana żadna umowa na realizację"Różnicowania" z naboru 2011r

nieprawda chyba że chodzi ci o mazowieckie w dolnośląskim jest już podpisane kilkanaśćie wniosków jak niewięcej

#2013 Share Marl

Marl

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 275 postów

Napisany 09 styczeń 2012 - 23:49

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej Kolego ahos, ktoś na forum zalecił Ci abyś wstawił skan kilku stron z umowy, którą podpisałeś na róznicowanie.
Wtedy wszyscy uwierzą, bo mamy duży mętlik i sprzeczne wiadomości :blink:

#2014 Share bgbg

bgbg

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 10 styczeń 2012 - 07:27

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej kolego AHOS!
proszę uważnie czytać,to co jest napisane!
Mój post dotyczył informacji z mazowieckiego oddziału ARIMR .Warszawa ul.J.PAWŁA II
I powtórzę wyraźnie to co powiedziała mi telefonicznie pani z tego biura,zajmujęcego się "Różnicowaniem" w woj.mazowieckim
Nie podpisano żadnej umowy z naboru 2011!

#2015 Share jan77

jan77

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 10 styczeń 2012 - 08:19

kolego AHOS!
proszę uważnie czytać,to co jest napisane!
Mój post dotyczył informacji z mazowieckiego oddziału ARIMR .Warszawa ul.J.PAWŁA II
I powtórzę wyraźnie to co powiedziała mi telefonicznie pani z tego biura,zajmujęcego się "Różnicowaniem" w woj.mazowieckim
Nie podpisano żadnej umowy z naboru 2011!

Witam
Panowie prawdą jest , że w całym kraju podpisano na dzień 30.12.2011, 11 umów z naboru 2011, tak wynika ze sprowozdania z realizacji PROW opuplikowanego dnia 30.12.2011.
Do niedawna sam w to niewierzyłem , ale doszukałem się tego dokumentu i uwierzyłem
Pozdrawiam

#2016 Share Marl

Marl

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 275 postów

Napisany 10 styczeń 2012 - 09:23

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej Patrzyłem właśnie na te sprawozdania i nic nie widze...

kliknij tu

Podrzuć link z tymi sprawozdaniem, ja mam na 30,11,2011 . Kolejne będzie za miesiąc,

#2017 Share roart

roart

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 10 styczeń 2012 - 10:27

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej Obczajaj na stronie Ministerstwa Rolnictwa

kliknij tutaj

#2018 Share jan77

jan77

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 10 styczeń 2012 - 18:11

Patrzyłem właśnie na te sprawozdania i nic nie widze...

kliknij tu

Podrzuć link z tymi sprawozdaniem, ja mam na 30,11,2011 . Kolejne będzie za miesiąc,

Kolega roart już wrzucił link

#2019 Share ahos

ahos

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 10 styczeń 2012 - 19:11

Kolego ahos, ktoś na forum zalecił Ci abyś wstawił skan kilku stron z umowy, którą podpisałeś na róznicowanie.
Wtedy wszyscy uwierzą, bo mamy duży mętlik i sprzeczne wiadomości :blink:

chetnie bym zamieścił skan ale niestety nie mam skanera pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2020 Share Marl

Marl

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 275 postów

Napisany 10 styczeń 2012 - 21:56

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej Spoko, nie musisz :rolleyes:

Koledzy forumowicze podrzucili link ze sprawozdaniem i już wszystko jasne.
roart i jan 77 dzięki za udostępnienie linku.