witek

MYJKA [jaką myjkę wybrać?]

Polecane posty

Gość minio   
Gość minio

A co sądzicie o myjce Parkside z Lidla 150 bar, 420l/h. Od 11 marca w Lidlu za 444 zł. Za myjkę Karchera o tych parametrach trzeba dać ok 1000-1500 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz    58

Na forum ktoś te myjki chwalił. Ja powiem tak za 800 zł kilka lat temu kupiłem ninfilska 250 bar 1100l/min 7kW. Na maksymalnym ciśnieniu dobrze trzymający się tynk ze ściany zrywało :P


sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BobsMF    40

No dość ciekawa ta myjka z linku. A jak z częściami do takiego KEW, są tak samo dostępne jak do popularnych karcherów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin2057    22

Poszukuję myjki tak do 1000zł, służyła by do mycia maszyn rolniczych, obory i aut. Jaką polecacie i najlepiej o jakim ciśnieniu ? Mam starą marki kinzo ma ok 8lat ale już jest w kiepskim stanie i też ma słabe ciśnienie, a poszukuje mocniejszej ale takiej aby farby nie zdarło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Mam 1,5 roczną myjkę kacher za 750 zł i już pada. Traci ciśnienie, gwarancji nie ma bo brałem na firmę.

Przedtem miałem ponad 10 lat używaną i popękały sprężyny w pompie to ją wyrzuciłem i nową kupiłem. Teraz będę patrzył za używaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz    58

Nowa za 1 tyś wątpię żeby przeżyła tyle co używana za ta sama cenę :P


sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harnas88    12

Rok temu kupiłem z niemiec wapa alto 6 cylindrowa na gorącą wode. Powiem wam ze super maszyna, bo przy myciu nie wystarczy tylko ciśnienie ale też wydajność wody żeby bród odrazu spłukiwać a nie chlapać z miejsca na miejsce. Tylko ze musi być dobra wydajność wody z kranu bo czasami braknie wody:( i druga rzećz to taka ze po godzinnym myciu ma sie zakwasy w mięśniach, chyba ze sie jest zawodowym strażkiem:) Za taką myjkę zapłaciłem 1800złz transportem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogorras    1

Mercedes wśród myjek to Kranzle.

Ja mam Kranzle seria K .. chyba k2175, ale nie jestem pewien, musiałbym sprawdzić. Używana bo odkupiona od znajomego i po przejściach, mimo to myjka jest rewelacyjna - trzyma ciśnienie i nie ma takiego brudu, który nie odejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BobsMF    40

A jak ciepełkiem się nie da? Są jakieś korki żeby wypuścić wodę z pompy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogorras    1

nie słyszałem o czymś takim, ale potrzeba matką wynalazku. Ja stosuję "ciepełko", jak andrzej261082 powiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Starą myjkę przed pierwszymi mrozami zawsze przedmuchiwałem sprężarką. Nie wiem na ile to skuteczny sposób ale przez ileś tam lat pompa nie rozmarzła się. Nowy/stary nabytek na razie zimuje przy piecu C.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogorras    1

a te płyny wam się sprawdzały? bo mam jakieś mieszane uczucia do tego, jak do płynów w spryskiwaczach. Niby do -20 trzymają, a często przy -15 jest już d*pa?

Cytowanie poprzedniego posta. +1 punkt ostrzeżeń

Edytowano przez danielhaker
Cytowanie poprzedniego posta. +1 punkt ostrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu66    18

No tak, tylko nie wiadomo czy płyn do chłodnic nie wpłynie negatywnie na myjkę bo jest żrący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BobsMF    40

Ja wiem czy żrący skoro w silnikach styka się z aluminium, gumą, żeliwem i plastikiem i nic się nie dzieje przez dekady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

Właśnie o tym samym pomyślałem, jak by szkodził to nie lano by go do samochodów w fabryce.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu66    18

Ale samochody są do niego przystosowane a producenci myjek wątpię aby myśleli o laniu do nich "borygo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbych    6

Myślą, myślą - przeczytaj pierwszą lepszą instrukcję obsługi myjki, a zobaczysz, że producent zaleca "zassać" do myjki płyn stosowany do chłodnic silników spalinowych... Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harnas88    12

Zawsze na zimę przelewam płynem do chłodnic i nigdy nie było problemów z pompami a więc polecam ten sposób na przechowanie myjki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogorras    1

no właśnie o to chodziło, ja nigdy nie stosowałem, na instrukcji też się nie spotkałem z taką informacją, ale skoro używacie i nic się nie dzieje to tez kiedyś spróbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Grzes5
      Potrzebuje schemat podłączenia elektrycznego myjki od dojarki przewodowej Westfalia Westfalia Circomat Autotherm
    • Przez blazek
      Witam
      Jak myślicie który wybrać, może ktoś z was użytkuje jeden albo drugi ? mile widziane opinie o obu.
      Będę go wykorzystywał do sprzątania po małych remontach które wykonuje usługowo
      parametry i cena podobna,karcher troszkę droższy ale jak się zdecyduje na niego to mam zniżkę 100zł za to parkside ma gwarancję 3 lata, sam już nie wiem doradźcie coś
    • Gość minio
      Przez Gość minio
      Witam,
       
      czy mieliście do czynienia z myjkami firmy Black&Decker ? Jestem zainteresowany taką jak w tytule - jest ona sporo tańsza porównując ją parametrami do Karchera. Nie wiem jedynie co ona potrafi i jak z jej trwałością. Będę bardzo wdzięczny za wszystkie informacje.
       
      Pozdrawiam
    • Przez Rafii
      Witam, dziś miałem problem z pistoletem od myjki ciśnieniowej-nie chciał mi się wcisnąć spust(nie zauważyłem że był zablokowany). Rozkręciłem go i ty powstał problem. Wyleciała ta mała sprężynka i nie wiem gdzie ona ma być zamontowana.Dodatkowo pistolet nie zamyka wody. Cały czas leci. Poradzicie jak to ustrojstwo złożyć tak żeby działało

    • Przez Moorgi
      Witajcie. Pisze w sprawie tej oto myjki: http://allegro.pl/my...4167333510.html
       
      Ktoś z was ma posiada lub też posiadał taki sprzęt? Osobiście firmy nie znam. Ale sporo osób kupiło ją z tego co widze ale też tym sie jakoś bardzo nie sugeruje. 150 bar, do 260bar max mozna podkręcic a to juz jest spooro. Zainteresowała mnie cena dlatego pisze. Myjka ma mi słuzyc głównie do mycia maszyn + samochód. Co wy na to?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj