News
mixer90

Claas dominqtor 88 VX młocarnia sie nie załącza

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mixer90    0

Witam jak w temacie, po włączeniu zapala się lampka obrotów, lecz się nie włącza , można ją włączyć śrubokrętem wtedy elektrozawór podaje olej na siłownik od napinacza młocarni, lecz to rozwiązanie jest tylko chwilowo, na dłuższą metę tak nie można 

PROSZĘ O POMOC 

wojtal24    393

sprawdź czy dochodzi prąd do elektrozaworu sprawdź sam elektrozawor

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl

mixer90    0

Zamieniłem wkład elektrozaworu z załączenia wysupu... ten dlugo nie chodzi i tamten nie wyskakuje bo nie zdąży się zagrzać

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Laver94
      Witam wszystich Posiadam Claas-a Consula. Zwróciłem uwagę ze w słomie wydostającej sie z wytrzasaczy pojawia się ziarno ( tylna sciana jest pochylana do przodu takze nie mam potrzeby odpinania sieczkarni tylko słoma spadajaca z wytrzasaczy zsuwa sie blasze  i po koncu sieczkarni  i na koncu sieczkarni jest 2cm blacha wygieta do góry ( wzmocnienie)  i tam sie zbiera ziarno pochodzace ze słomy . Pasek  na wytrzasaczach napięty dobrze .
      . NIe jezdzę szybko obroty młocarni powyzej 1000. Czy mozliwe ze  zboze idzie nadmiernie w podajnik kłosowy  i wpada na młocarnie i jest wyrzucane ze słomą i tak w kółko ?  Jakie mogą byc jeszcze przyczyny ?  UStawienie sit wydaje  mi się byc się prawidłowe ( górne na 4 ząbku) tylne podniesione do polowy i podobnie otworzone , dolne sito jest stałe  fi 12. Moze ktos miał taki sam problem w innym kombajnie ? Z góry dzieki za porady
    • Przez classmercator
      Mam zamiar kupic kombajn Claas Mercator z roku 1988 co sądzicie o tym kombajnie??
    • Przez dsbh
      W jaki sposób ściągnąć stare łożysko wraz z zabezpieczeniem z podajnika. Próbuje na wszystkie sposoby i kończą mi się pomysły. Pozostał jeden - rozciąć wszystko  i dać nowe części.
    • Przez delivery29
      Witam. Posiadam Claas Consul. Czy istnieje możliwość zmiany prędkości motowideł na wolniejszą bez używania tego drążka przed stacyjką, kabel mam zepsuty a motowidła zbyt szybko chodzą.
    • Przez madcap
      Witam potrzebuję schematu elektrycznego do dominatora 76 głównie chodzi mi o schemat podłączenia czujników indukcyjnych obrotu wałów.

za pomoc z góry dziękuję
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.