Sqowron

Czy to rozpylacze?

Polecane posty

Sqowron    26

Witam otóż mam taki problem w swojej c 360 od pewnego czasu zaczęła dymić na czarno i słabo się wkręca na obroty w sensie... że jest tak jak by zamulona ale jak się po chwili rozbuja to iść idzie tylko znowu czarny dym... czy to końcówki wtrysków? Proszę o pomoc bo nie jestem pewny. A jeśli to rozpylacze to ile to ile będzie ustawienie nowych kosztować?

Edytowano przez Sqowron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukum    9

Weź wyciagnij te wtryski i sprawdź na traktorze tzn. kazdy po kolei wtrysk przykrecaj do pierwszej rurki od wtrysku i zakreć silnikiem jak bedzie taki charatkerystyczny dzwiek tzn takie dzwonienie to wtrysk dobry jedynie co to mozna go wyregulowac ale to tylko na maszynie, a jak nie bedzie gral wtrysk to moze ( ale nie musi ) być do wymiany. Robie tak co 2 sezony sprawdzam sobie jak gra fajnie to go zostawiam a jak coś mi sie nie podoba to do sprawdzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Rozrusznikiem z dawka ustawioną na max. Ale przykręć wszystkie wtryskiwacze do pompy na przewodach wysokiego ciśnienia. Będziesz widział różnice.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

Skoro nawet nie wymyśliłeś metody zakręcenia silnikiem z wyciągniętymi wtryskiwaczami to daj sobie chłopaku spokój ze sprawdzaniem bo i tak nie poznasz czy jest dobrze czy nie, kup nowe końcówki i zleć wymiane wyspecjalizowanej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

Wymiana jest prosta ale żeby ustawić ciśnienie wtrysku to trzeba przyrząd do tego mieć na oko się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Sam nie ustawi musi tak czy siak zanieść do jakieś zakładu  żeby mu ustawili 160 lub na 165  chyba że ma przyrząd tego,a z jakiej firmy kupiłeś ten Końcówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sqowron    26

Oryginalne ursus tak dałem do firmy w sumie mam taką maszynkę do ustawiania wtrysków ale wolę żeby to fachowiec ustawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Ja za bardzo  przekonania nie mam w pełni do Waryńskiego tzn do panewek czy końcówek wtryskiwaczy  wole kupić panewki z Bimetu a końcówki Wuzetem bo wiem że oryginał a tak tam może być podróba ale Ursus-Waryński nie stać ich żeby każda część robić osobno więc pewnie to Wuzetem ale pod znaczkiem Ursusa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Marcin70707
      Witam. Chcę od restaurowac mojego Perkinsa w takim stanie jak wyszedł z fabryki w 1988😊. Dlatego potrzebuje kodów lakieru bloku i blach. Gdyby ktoś mógł mi je udostępnić byłbym bardzo wdzięczny😊. Szukam również szablonu to namalowania napisów na masce. Bardzo proszę o kontakt jeśliby ktoś miał bądź też proszę aby ktoś mi podał wymiary napisów i jak byłoby najlepiej je wykonać żeby wyglądało to estetycznie a nie "w miarę". Serdecznie pozdrawiam 😊😊😊

    • Przez Mario8610
      Witam, muszę wymienić dźwignie opcji siłowek i pozycyjnej, jak ją zdemontować i czy muszę rozbierać dzwiginki mechanizmy przy rozdzielaczu
    • Przez panczo1922
      Pacjent nieśmiertelna siuntka!
      Przed zimą zalalem ciągnik płynem/koncentratem do chłodnicy.
      Teraz na wiosnę czas oprysków a płyn poszedł do oleju i zrobiło się mleko.
      Myślałem że rozpuściło uszczelkę jak cały czas na wodzie jeździł ale niestety problem jest poważniejszy.
      Wżery na tulei i w bloku tam od dołu przy uszczelnieniu tulei.
      Tuleje wiadomo będą nowe ale co zrobić z tym blokiem? Czym to najlepiej skleić? Praktykował ktoś z was takie naprawy?
      Ciągnik pracuje tylko w opryakiwaczu więc nie będzie przegrzewany.
      Co radzicie z tym zrobić?
       
    • Przez MafiaPstrągowa
      witam, wie ktoś może gdzie online sprawdzę historie c360 po samym numerze vin? maszyna została wyrejestrowana dawno temu, nie posiadam żadnych dokumentów, chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy, ale na każdej stronie typu carvertical, itp wymagany jest 17-cyfrowy vin, a c360 ma 6-cyfrowy
    • Przez Grzesiu360
      Cena 18000 zł do negocjacji zarejestrowany i ubezpieczony. Gostyń wielkopolska.



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj