Zaloguj się, aby obserwować  
MagdalenaZajczkowska

OC rolnika wasz koszt

Polecane posty

Witam,

Jestem studentką i piszę prace na temat ubezpieczeń majątkowych w rolnictwie. Chciałabym was zapytać ile macie ha, ile płacicie za

- oc rolnika

- budynków

- oraz upraw obowiązkowych ) od czego ubezpieczacie i co jest ubezpieczone)

 

Za odpowiedzi bardzo dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593

Oj coś mi tu bardziej zalatujesz przedstawicielką jakiejś firmy ubezpieczeniowej niż studentką...a dane potrzebne Ci są do tego żeby zaproponować lepsze warunki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1136

I jeszcze podajcie imię i nazwisko, adres, numer telefonu, buta, fiuta i datę urodzin. Natręctwo przedstawicieli nie zna granic.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

macie moje imię i nazwisko bo rejestrowałam sie przez fb, jak byk tam pisze ile mam lat , gdzie studiuje, znajomi z uczelni, może mam wam pokazać usosa, że jestem studentką? nie wszyscy co tu wchodzą odrazu są przedstawicielami firmy ubezpieczeniowej. Moge wam jeszcze wrzucić link do ankiety licencjackiej która była miesiąc temu udostępniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Too n ie jest miejsce na takie zwierzenia :ph34r:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napaleniec93    13

Co się dzieje z tym agrofoto... wszędzie tylko szukacie postępów. Jak macie możliwość to pomóżcie a nie wysilacie się na swoje domysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593

macie moje imię i nazwisko bo rejestrowałam sie przez fb, jak byk tam pisze ile mam lat , gdzie studiuje, znajomi z uczelni, może mam wam pokazać usosa, że jestem studentką? nie wszyscy co tu wchodzą odrazu są przedstawicielami firmy ubezpieczeniowej. Moge wam jeszcze wrzucić link do ankiety licencjackiej która była miesiąc temu udostępniona

Wszystko pięknie i ładnie ale po pierwsze nie wszyscy jeszcze na tyle się zatracili żeby mieć konto na fb. Po drugie nie po to tu jesteśmy żeby bawić się w detektywów i sprawdzać kto jest kto, co robi, za co i dla kogo...a po trzecie dane o które prosisz bez względu na Twoje intencje są trochę jakby poufne i dość osobiste wiec nikt normalny nie poda takich informacji komuś ot tak w wirtualnym świecie...

Jest to oczywiście moje prywatne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez raf08ca
      witam, od 20 lat uprawiam działkę. Działa należy do Miasta czy moge przez zasiedzenie przejąć działkę na własność? wcześniej tą działkę obrabiał przez 50 lat ojciec.
    • Przez kingway
      Witam , gdzie kupujecie oleje i smary ? Bo przyznam szczerze , że w lokalnym sklepie trochę drogo się teraz zrobiło  Czy oleje firmy Jasol i Orlen są w miarę dobre ? Chodzi mi o takie podstawowe oleje Turdus . Suerpol , Hipol , Lux z tych firm do poczciwych Ursusów  
    • Przez Bozow
      Nie mogę znaleźć odpowiedzi. Może ktoś z Was miał do czynienia z taką sytuacją. Jesteśmy małżeństwem ze wspólnotą majątkowa. Część ziemi jest wspólną a część indywidualną (spadek po rodzicach). Czy jeden z małżonków może być na VAT a drugi ryczałt? Arimr dopuszcza nadanie osobnego numeru producenta małżonkom pod warunkiem udowodnienia prowadzenia samodzielnego gospodarstwa (takie info są na stronie rządowej https://www.gov.pl/web/arimr/ewidencja-producentow-rolnych---najczesciej-zadawane-pytania#:~:text=W przypadku małżonków oraz podmiotów,rolne stanowiące zorganizowaną całość gospodarczą. Piorin także nadaje osobny numer producenta. W bazie GUS też mamy osobne gospodarstwa rolne. W US nie można się niczego dowiedzieć bo nikt nic nie wie i przerzucają od jednego do drugiego urzędnika jak gorący ziemniak. Ktoś zna lub ma taką sytuację?
    • Przez sumek666
      Jak kształtują się ceny nieruchomości i działek rolnych w Waszych okolicach? Może planujecie zakup gruntów w tym roku? A może udało Wam się sprzedać jakieś grunty?
      Zapraszam do dyskusji o cenach i możliwości zakupu ziemi w Polsce i za granicą.
      Kontynuacja tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj