Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MagdalenaZajczkowska

OC rolnika wasz koszt

Polecane posty

Witam,

Jestem studentką i piszę prace na temat ubezpieczeń majątkowych w rolnictwie. Chciałabym was zapytać ile macie ha, ile płacicie za

- oc rolnika

- budynków

- oraz upraw obowiązkowych ) od czego ubezpieczacie i co jest ubezpieczone)

Za odpowiedzi bardzo dziękuje :)

extrabyk    831

Oj coś mi tu bardziej zalatujesz przedstawicielką jakiejś firmy ubezpieczeniowej niż studentką...a dane potrzebne Ci są do tego żeby zaproponować lepsze warunki :D

mikad    227

I jeszcze podajcie imię i nazwisko, adres, numer telefonu, buta, fiuta i datę urodzin. Natręctwo przedstawicieli nie zna granic.

Wiadomość z agroFakt.pl

macie moje imię i nazwisko bo rejestrowałam sie przez fb, jak byk tam pisze ile mam lat , gdzie studiuje, znajomi z uczelni, może mam wam pokazać usosa, że jestem studentką? nie wszyscy co tu wchodzą odrazu są przedstawicielami firmy ubezpieczeniowej. Moge wam jeszcze wrzucić link do ankiety licencjackiej która była miesiąc temu udostępniona

napaleniec93    13

Co się dzieje z tym agrofoto... wszędzie tylko szukacie postępów. Jak macie możliwość to pomóżcie a nie wysilacie się na swoje domysły.

extrabyk    831

macie moje imię i nazwisko bo rejestrowałam sie przez fb, jak byk tam pisze ile mam lat , gdzie studiuje, znajomi z uczelni, może mam wam pokazać usosa, że jestem studentką? nie wszyscy co tu wchodzą odrazu są przedstawicielami firmy ubezpieczeniowej. Moge wam jeszcze wrzucić link do ankiety licencjackiej która była miesiąc temu udostępniona

Wszystko pięknie i ładnie ale po pierwsze nie wszyscy jeszcze na tyle się zatracili żeby mieć konto na fb. Po drugie nie po to tu jesteśmy żeby bawić się w detektywów i sprawdzać kto jest kto, co robi, za co i dla kogo...a po trzecie dane o które prosisz bez względu na Twoje intencje są trochę jakby poufne i dość osobiste wiec nikt normalny nie poda takich informacji komuś ot tak w wirtualnym świecie...

Jest to oczywiście moje prywatne zdanie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez coolman111
      Jakie są ceny ziemi w waszych rejonach?

Wątek o cenach ziemi w 2013 i dyskusja z tym związana dostępna tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72441-ceny-ziemi-2013/
      Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach do zobaczenia tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5089-ceny-ziemi/

Statek a co ma powiedzieć "normalny" rolnik co ma z 20ha . Kupować działki o pow. nie więcej jak 1ha i bawić się na takich małych powierzchniach jeśli powiedzmy jest przyzwyczajony, że ma co najmniej z 10ha w jednym kawałku.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 

Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 

Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 

Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  

dzięki!
    • Przez Arni
      Czy musieliście zrobić plan i dostać pozwolenie od sąsiadów żeby zrobić dach na oborze?
      Jak to było u was?

Pozdro Arni
    • Przez xPatrx
      Siema! Jak się odnosi prawo do jazdy traktorem z pasażerem?? Mówię o takich zwykłych ciągnikach jak T25, c330, c360, itp? Bo wiem, że te nowe mają wbudowane 2 siedzenie.